طراحی و ساخت سایت برای مهاجرت یکی از خدماتی است که از سوی بهترین شرکت‌ طراحی وب سایت در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد. سایت‌های مهاجرتی می‌توانند شرکت‌های فعال در زمینه مهاجرت را به علاقه‌مندان معرفی و آنها را با خدمات این شرکت‌ها آشنا کنند. در صورتی که شما هم جزو متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور باشید از طریق مراجعه به وب سایت‌های مهاجرتی قادر خواهید بود بسیاری از خدمات مورد نیاز خود را به صورت غیرحضوری دریافت کنید. در این نوع طراحی وب سایت ها امکانات متنوعی در نظر گرفته می‌شود تا افراد علاقه‌مند به مهاجرت بتوانند از طریق بازدید از سایت‌ها نیازهای مختلف خود را تامین کنند.

شرایط مهاجرت

به طور کلی مهاجرت پدیده ای است که به واسطه آن می توان از شهری به شهر دیگر یا در سطح بین ‌المللی از کشوری به کشور دیگر رفت ، ممکن است مهاجرت به کشور های خارجی به صورت دائمی ، موقتی یا فصلی انجام شود . در واقع دلایل مهاجرت انسان ها می تواند متنوع و زیاد باشد و برخی از دلایل اقتصادی و مالی و یا سیاسی ، اجتماعی موجب مهاجرت افراد به صورت فردی یا خانوادگی به یکی از کشور های پیشرفته گردد . بنابراین افرادی وجود دارند که به منظور ارتقای شرایط شغلی و کسب درآمد بیشتر و گاهی برخی دیگر از افراد به منظور سرمایه گذاری و کارآفرینی و یا جهت تحصیل جهت مهاجرت وارد کشور های مهاجر پذیر می شوند . گاهی افراد به خاطر جنگ ، قحطی و مواردی از این قبیل ناچار به مهاجرت می شود .
شما نیز می توانید اطلاعات کامل مربوط به طراحی سایت گردشگری را در این لینک مطالعه نمایید. در صورتی که می خواهید یک مهاجرت موقت توریستی داشته باشید ، حتماً باید ویزای توریستی اخذ نمایید . اما در صورتی که می خواهید در یک مقطع دانشگاهی در خارج از کشور ادامه تحصیل دهید بایستی مدارک مهمی همچون نامه بورسی از سوی دانشگاه ، ویزای تحصیلی خود را به دانشگاه مربوطه ارائه کنید . اما اگر برای انجام کاری قصد مهاجرت به کشور دیگری را دارید بایستی دعوت نامه کاری و تجاری از سوی شرکت مربوط به محل کار جدیدتان ارسال شود .

ساخت سایت برای مهاجرت به کانادا

کانادا یکی از کشورهایی است که به عنوان بهترین گزینه‌ها برای مهاجرت شناخته می‌شوند. این کشور در هر سال تعداد زیادی از افراد را جهت تحصیل، زندگی و کار به سمت خود جذب می‌کند. کشور کانادا در شمال قاره آمریکا واقع شده و دارای ۱۰ ایالت و ۳ قلمرو است. ایالت‌های کانادا از جنبه‌های گوناگون همچون شرایط آب‌و‌هوایی، امکانات آموزشی و هزینه‌های زندگی تا اندازه‌ای با هم متفاوتند. از آنجایی که کانادا روابط تجاری گسترده‌ای با آمریکا داشته و از استانداردهای بالایی برای زندگی برخوردار است مقصد جذابی جهت مهاجرت به خارج از کشور به شمار می‌رود.

ساخت سایت برای مهاجرت

شرایط مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا با سرمایه گذاری

از جمله روش‌ هایی که به واسطه آن می توان مهاجرت به کشور کانادا را از آن خود کرد ، سرمایه گذاری است . البته این روش نیاز به مدت زمان بیشتری دارد و یکی از روش های پر هزینه جهت دریافت اقامت دائم در کانادا به شمار می آید . در این روش مهاجرت ، افراد پس از انتخاب نوع سرمایه گذاری باید توجه داشته باشند که برخی از عواملی همچون میزان سرمایه گذاری ، رزومه متقاضی ، تمکن مالی و غیره مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌ گیرد . به منظور کاهش ریسک در این نوع مهاجرت توصیه می‌ کنیم که از یکسری موسسات معتبر مهاجرتی و وکلای مربوط به مهاجرت مشاوره بگیرید و پس از دریافت اطلاعات دقیق درباره شرایط مهاجرت به کانادا با استفاده از روش سرمایه گذاری روند ثبت نام خویش را آغاز کنید . یکی از نکات مهم در این باره این است که مهاجرت به کانادا با استفاده از روش سرمایه گذاری نیازمند رعایت یکسری شرایط ویژه می باشد و توجه داشته باشید که قواعد و قوانین و میزان سرمایه گذاری در هر شهری متفاوت است .

مهاجرت به کانادا با استفاده از روش اسپانسرشیپ والدین

افرادی که در کانادا برای اسپانسر والدین خود به منظور دریافت اقامت آنجا هستند ، بایستی از شرایط زیر برخوردار باشند : - برخورداری از اقامت دائم
- ثبت در قانون بومیان کانادا به عنوان یک فرد بومی
- شهروندی کانادا
جالب است بدانید که فرزندان مقیم کشور کانادا برای اینکه اسپانسرشیپ والدین خویش باشند ، باید نیاز های والدین خود را تامین کنند و همچنین دارای تمکن مالی خوبی برای حمایت از والدین باشند .

مهاجرت کانادا از طریق خود اشتغالی

یکی از روش هایی که به وسیله آن می توان به کشور کانادا مهاجرت نمود ، استفاده از ویزای خود اشتغالی می باشد که این روش به افراد این امکان را می‌ دهد تا با توجه به مهارت و تجارب شغلی خویش مشغول به اشتغال‌ زایی در کشور کانادا شوند . بنابراین طی دهه‌ های اخیر بنا بر افزایش درخواست ها از سوی افراد ، کشور کانادا یکسری محدودیت ها و شرایط ویژه ای را مد نظر قرار داده که موجب شده افراد برای مهاجرت از روش اشتغال زایی شانس کمتری پیدا کنند .

مهاجرت به کانادا با روش تحصیلی

دریافت ویزای تحصیلی یکی دیگر از شیوه های مهاجرت به کشور کانادا می باشد که در میان جوانان توانسته محبوبیت زیادی به دست آورد . هر ساله تعداد زیادی از جوانان با استفاده از روش تحصیلی به کانادا مهاجرت می کنند .

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

به طور کلی ازدواج با یکی از شهروندان کانادایی موجب می شود که افراد بتوانند اقامت در کانادا را به دست آورند . اگر چه احساس می ‌کنید این روش آسان است اما اینگونه نیست ، در حال حاضر شرایط مهاجرت به کانادا با استفاده از روش ازدواج بسیار دشوار شده است و آن دسته از افرادی می توانند با استفاده از این روش مهاجرت کنند که یک ازدواج واقعی در این کشور داشته باشند . به منظور دریافت ویزا بایستی افراد برخی از مدارکی همچون قدرت تامین هزینه زندگی ، میزان درآمد ، میزان دارایی و مکانی برای زندگی را تعیین کند . برخی از هزینه هایی که باید برای این روش مهاجرتی پرداخت کنند در واقع شامل هزینه‌ های حمایت مالی از شریک حقوقی یعنی همسر و فرزند و همچنین هزینه‌های مربوط به اسپانسرشیپ می باشد .

شرایط مهاجرت کانادا از طریق تولد فرزند

امکان مهاجرت نمودن به کشور کانادا با استفاده از روش تولد فرزندان یکی از شایع ترین شیوه‌ ها در حال حاضر می باشد که این روش در میان برخی از سلبریتی ها وجود داشته است . طی این روش افراد قادر هستند با تولد فرزند خود در این کشور سیتیزن کانادا شوند . به طوری که متولد شدن فرزند در خاک کانادا موجب می گردد که والدین نیز تابعیت کانادایی به دست آورند و جزء شهروندان این کشور ‌شوند . باید توجه داشته باشید که پس از تولد فرزند بلافاصله والدین نمی توانند اقامت کانادا را از آن خود کنند ، پس از اینکه فرزندشان به سن ۱۸ سالگی رسید با استفاده از اسپانسر شیپ می تواند برای اقامت گزیدن پدر و مادر خویش اقدام کند . این روش مهاجرت کانادا ممکن است برای آینده کودک مفید واقع شود اما برای مهاجرت به والدین روش سریع و مطمئنی به نظر نمی آید .

ساخت سایت برای مهاجرت به تورنتو

شماری از افرادی که قصد مهاجرت به کشور ایتالیا را دارند ترنتو را برای مهاجرت و اقامت در خارج از کشور مورد انتخاب قرار می‌دهند. شهر ترنتو واقع در کشور ایتالیا از جمله شهرهای معروف و محبوب این کشور اروپایی است. این شهر از نظر شاخص امنیت، شاخص مراقبت‌های درمانی و شاخص آلودگی هوا در وضعیت مطلوبی قرار دارد. به صورت کلی، بالا بودن کیفیت زندگی در ترنتو موجب می‌شود این شهر انتخاب مناسبی برای مهاجرت به حساب آید. تحصیل در کشور ایتالیا و پذیرش در دانشگاه ترنتو یکی از دلایلی است که سبب می‌شود علاقه‌مندان به مهاجرت تصمیم بگیرند ترنتوی ایتالیا را به عنوان مقصد خود انتخاب کنند.

شرایط مهاجرت به تورنتو

مهاجرت به تورنتو برای فارغ التحصیلان دارای مدرک کارشناسی ارشد

برنامه فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد انتاریو ، یکی از برنامه سرمایه انسانی زیر شاخه ‌ی برنامه نامزد مهاجرت انتاریو (OINP) می باشد که این برنامه نیز مجموعه ای از برنامه نامزد استانی (PNP) به حساب می آید ، که به وسیله‌ی استان انتاریو به اجرا در می آید . این برنامه برای برخی از فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد در کانادا می باشد که مدرک خویش را از یکی از موسسات و آموزشگاه های استان انتاریو دریافت نموده و می خواهند در انتاریو زندگی کنند و در همانجا مشغول به کار شده و کسب درآمد داشته باشند .

مهاجرت به تورنتو از طریق داشتن کار در تورنتو

افراد می توانند با استفاده از ایجاد یک کار در تورنتو مهاجرت دائم به دست آورند این روش از یک سری شرایط خاصی برخوردار است اما با مورد توجه قرار دادن اینگونه شرایط می‌توانید بر اساس نیاز خویش اقامت در تورنتو را بپذیرید .

مهاجرت به تورنتو از طریق اولویت ‌های سرمایه انسانی انتاریو

در این برنامه استان انتاریو (HCP) به گزینش نیرو های کاری بسیار ماهر و دارای دانش خاص از برنامه اکسپرس اینتری می‌پردازد . در واقع داوطلبان انتخاب شده در این برنامه برای مهاجرت به تورنتو کارت دعوت می گیرند و به صورت مستقیم افراد خارجی قادر نیستند برای این برنامه درخواست خود را بفرستند . در حقیقت هنگامی که پروفایل خود را در برنامه اکسپرس اینتری ثبت نهایی می ‌کنید بطور خودکار برای شرکت در این برنامه مورد ارزیابی و بررسی قرار خواهید گرفت . زمانی که شما برای شرکت در این برنامه دعوت شدی در واقع ، در حساب اکسپرس اینتری خویش نامه‌ ای با موضوع ارائه ‌ی درخواست مهاجرت به تورنتو از این طریق دریافت می کنید .

سایت برای مهاجرت

ساخت سایت برای مهاجرت به دبی

دبی به عنوان بزرگترین شهر امارات متحده عربی و نمونه‌ای از بزرگترین شهرهای تجاری دنیا مورد توجه افراد متقاضی مهاجرت قرار دارد. این شهر مدرن و پرهیاهو توانسته‌است مجموعه‌ای از بهترین و هیجان‌انگیزترین جاذبه‌های گردشگری واقع در خاورمیانه را به خود اختصاص دهد. زیبایی این شهر علاوه بر جلب توجه مردم منطقه مورد توجه بسیاری از افراد در سرتاسر نقاط دنیا نیز قرار گرفته‌است. دبی از نظر شرایط آب‌وهوایی دارای آب‌وهوای گرمی بوده و به همین دلیل گرمای آن در فصل زمستان و اوایل فصل بهار مطبوع و ملایم است.

شرایط مهاجرت به دبی

مهاجرت به دبی از طریق سرمایه گذاری

یکی از روش های مهاجرت به دبی از طریق سرمایه گذاری در این کشور امکان پذیر می باشد که این سرمایه گذاری با استفاده از روش ‌های گوناگونی همچون کارآفرینی ، خرید ملک ، خرید اوراق قرضه ، ثبت شرکت و غیره انجام می‌ شود که هر یک از این روش ها دارای شرایط و مزایای خاصی است که در نهایت موجب اقامت گزیدن در دبی خواهد شد . به طور کلی قوانین و قواعد مهاجرتی مربوط به کشور دبی به اتباع خارجی اجازه خرید ملک را خواهد داد . بنابراین در این نوع سرمایه گذاری افراد می توانند با خرید ملک اقامت در دبی را به ارزش دو سال معتبر کنند . پس از گذشت ۲ سال یک سند به نام وی با اعتبار ویزا تمدید می شود ، برای این کار فقط کافی است که ثابت کنید ملک از سوی شما فروخته نشده است .

مهاجرت به دبی از طریق ازدواج

دبی نیز همانند بسیاری از کشور ها قوانینی در رابطه با مهاجرت و استفاده از روش ویزای ازدواج دارد . در صورتی که افراد با یکی از تبعه های خارجی در کشور ازدواج کند می تواند مجوز اقامت دائم را اخذ نماید . اما بر اساس شرایط که در کشور دبی است تفاوتی احساس می شود ، بدین صورت که اگر مردی اهل دبی با یک زن غیر اماراتی ازدواج کند ، زن می تواند مجوز اقامت سه ساله در این کشور را بگیرد و در صورتی که به ازدواج خود پایبند بماند به راحتی می تواند مجوز اقامت دائم را نیز دریافت کند ‌ جالب است بدانید که کشور امارات تابعیت دوگانه را پذیرا نیست ؛ در صورتی که تابعیت پیشین از سوی زن سلب شود ، بنابراین حق شهروندی امارات را نیز می‌ تواند دریافت نمایند . اگر زنی اماراتی با مرد غیر اماراتی ازدواج کند ، مرد می ‌تواند با استفاده از ویزای ازدواج اقامت سه ساله بگیرد و پس از گذراندن سال سوم اگر مرد به ازدواج خود پایبند باشد ، قادر است که اقامت دائم را همچون زن دریافت کند اما هیچگاه به مرد حق شهروندی اعطا نمی شود .
لازم به ذکر است که ازدواج بایستی به طور رسمی و بر اساس قوانین مربوط به کشور امارات به ثبت رسد و حتماً یک نسخه امضا شده از ثبت ازدواج به دادگاه دبی ، وزارت امور خارجه و وزارت دادگستری تقدیم شود : اما اگر ازدواج در خارج از کشور امارات انجام شده باشد همه اسناد هویتی و ثبتی بایستی در دادگاه ، سفارت امارات و اداره مهاجرت در کشور مبدا و وزارت خارجه آن کشور از سوی مسئولان تایید گردد .

ساخت سایت برای مهاجرت به آمریکا

سرزمین فرصت‌ها، لقبی است که به کشور آمریکا نسبت داده می‌شود. کیفیت زندگی و فرصت‌های اقتصادی در این کشور فوق پیشرفته سبب شده‌است اخذ اقامت دائم ایالات متحده آمریکا و گرین کارت آن در بین افراد متقاضی مهاجرت بسیار محبوب و پرطرفدار باشد. آمریکا که بزرگترین اقتصاد جهان را از آن خود کرده‌است سومین کشور جهان از نظر جمعیت به شمار می‌رود. به لحاظ وسعت نیز می‌توان این کشور را در رتبه چهارم کشورهای پهناور جهان مشاهده کرد. واشنگتن به عنوان پایتخت و نیویورک به عنوان پرجمعیت‌ترین شهر واقع در کشور آمریکا شناخته می‌شود.

شرایط مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه‌گذاری

همانگونه که می ‌دانید آمریکا کشوری است که در شمار بزرگترین اقتصاد های جهان قرار دارد . از همین رو افراد زیادی متمایلند تا با استفاده از سرمایه‌ گذاری در این کشور اقامت دائم به دست آورند . شهروندان ایرانی نیز می توانند با استفاده از ویزای EB5 برای سرمایه‌گذاری در آمریکا اقدامات لازم را انجام دهند . فرآیند مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه‌گذاری و اخذ گرین کارت آن بطور معمول حدود سه سال طول می کشد .

مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری

هر سال در ماه اکتبر کشور آمریکا سامانه ثبت ‌نامی خود را تحت عنوان لاتاری را باز می کند و معمولاً به ۵۵ هزار نفر گرین کارت آمریکا را هدیه می کند . این ویزا معمولا تحت عنوان ویزای DV معرفی می گردد . در واقع این کار جهت افزایش تنوع قومی در این کشور ایجاد شده و معمولاً هر کشور دارای سهمیه معینی می باشد . سهمیه ایران در اینجا ۳۵۰۰ نفر است که پس از برنده شدن باید جهت مصاحبه به سفارت آمریکا در یکی از کشور های همسایه بروند . در حقیقت افراد بالای ۱۸ سال می توانند با یک پاسپورت معتبر ، یک قطعه عکس پرسنلی و مدرک دیپلم خویش در لاتاری ثبت نام خود را تکمیل کنند و شانس خود را برای برنده شدن امتحان کنند . سیستم لاتاری با توجه به قرعه کشی انجام می شود و عمدتاً بر اساس شماره های تصادفی می باشد . توجه داشته باشید که برندگان در این سامانه قادر هستند که با خانواده خویش به این کشور مهاجرت نمایند . مهاجرت به آمریکا با استفاده از روش ثبت نام در لاتاری به خاطر نداشتن هیچ گونه پیش شرطی همچون دانش زبانی یا سرمایه بیشترین طرفداران را در میان مردم جهان دارا است و سالانه افراد زیادی تمایل به ثبت نام در این سامانه دارند .

ساخت سایت برای مهاجرت به آلمان

جمهوری فدرال آلمان را می‌توان به عنوان قطب اقتصادی قاره اروپا معرفی کرد. این کشور در اروپای مرکزی واقع شده و دارای مرز مشترک با ۱۰ کشور است. کشور آلمان که از ۱۶ ایالت برخوردار است از جمله قدرت‌های جهانی به لحاظ علمی و اقتصادی به شمار می‌رود. در بین شهرهای مختلف آلمان، شهر هامبورگ بیشترین تعداد مهاجران را در خود جای داده‌است. برلین، مونیخ، هامبورگ و فرانکفورت شهرهای بزرگ آلمان هستند. خوب است بدانید آلمان تاثیرگذارترین کشور عضو اتحادیه اروپا از نظر سیاسی و اقتصادی است.

شرایط مهاجرت به آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق کارآفرینی

لازم به ذکر است که بگوییم کشور آلمان از جمله کشور هایی است که از کارآفرینان با استعداد که دارای ایده ‌های نوینی هستند ، به منظور پیشرفت بیشتر اقتصادی کشور استقبال زیادی می کند . بنابراین افرادی که می خواهند مهاجرت آلمان را از آن خود کنند ، می توانند با استفاده از کارآفرینی در این کشور وارد شوند . متقاضیان باید سرمایه اولیه به همراه داشته باشند تا بتوانند برای راه اندازی یک کسب و کار در آلمان اقدامات لازم را انجام دهند . به طور کلی این ویزا اعتبار سه ساله دارد و پس از گذشت چند ماه ممکن است شرکت تجاری و موفقیت زیادی به دست آورد ، در صورت گذشت چند سال و وجود موفقیت برای شرکت تجاری افراد می توانند اقامت دائم بگیرند . برای این امر برخورداری از سابقه کار موفق در حوزه مدیریتی ، تجربه ، مهارت و دانش تخصصی و همچنین قابلیت به‌دست آوردن سودهای کلان از مهم ‌ترین شرایط لازم برای دریافت این ویزا می باشد .

مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج

افرادی که می ‌خواهند با یک شهروند آلمانی ازدواج کنند باید با استفاده از اخذ ویزای ازدواج آلمان به این کشور وارد شوند و به طور کاملا قانونی با این شخص آلمانی ازدواج کنند . افرادی که متقاضی این کار هستند باید سنشان بالای ۱۸ باشد و همچنین دارای تمکن مالی خوبی به منظور پرداخت هزینه های زندگی و حمایت از همسر باشند . همچنین دانش زبانی آلمانی آن ها نیز باید حداقل به سطح A 1 برسد . دقت داشته باشید که همه درخواست های ازدواج جهت پیشگیری از صوری بودن مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد ؛ به همین منظور توصیه می شود که تنها در صورت وجود علاقه واقعی به شخصی ازدواج خود را رسمی کنند . بنابراین پس از ازدواج واقعی امکان دریافت اقامت دائم برای شخص میسر می گردد و پس از گذشت دو سال از زندگی مشترک و پایبندی به قوانین ازدواج می ‌توان جهت اخذ تابعیت فرم درخواستی را پر کرد .

طراحی سایت برای مهاجرت

ساخت سایت برای مهاجرت به انگلستان

کشور انگلستان در شمال قاره اروپا واقع شده و دارای تعداد زیادی جزیره کوچک و بزرگ است. این کشور نقش مهمی در معادلات جهانی بر عهده داشته و به دلیل برخورداری از طبیعت زیبا و چشم نواز و آثار تاریخی باارزش توانسته‌است به نمونه‌ای از مقاصد مهم گردشگری در دنیا تبدیل شود. این کشور اروپایی از نظر وضعیت آب‌و‌هوایی کشوری معتدل به شمار رفته و آب‌وهوای آن در تابستان سرد و در فصل زمستان دارای اقلیمی معتدل است. انگلستان جزو آن دسته از کشورهایی است که محبوبیت بالایی را در بین افراد متقاضی مهاجرت به خود اختصاص داده‌اند.

شرایط مهاجرت به انگلستان

مهاجرت کاری به انگلستان

یکی از روش هایی که به واسطه آن می توان به انگلستان مهاجرت کرد ، مهاجرت کاری می باشد . در واقع کشور بریتانیا جهت جبران نیروی کار ماهر خود و همچنین استفاده از بهترین متخصصان در سراسر جهان ویزای کاری مختلفی را برای افراد علاقه مند در این زمینه میسر کرده است . طبق آمار ها به منظور دریافت ویزای کاری نیروی ماهر در کشور انگلستان طی سال ۲۰۲۱ همه متقاضیان می توانند از طرف کارفرمای معتبر یک پیشنهاد شغلی خوبی را دریافت کنند . درخواست آنان از سوی سیستم امتیاز بندی در کشور بریتانیا مورد بررسی قرار می گیرد . افزون‌ بر ویزای کار نیروی ماهر در کشور بریتانیا که آن را معمولاً ویزای کاری عمومی معرفی می کنند ، افراد متقاضی قادر هستند برای انواع ویزای کاری موقت ، ویزای استعداد جهانی ، ویزای استارت آپی ، ویزای نوآوری و غیره اقدامات لازم را انجام دهند .

مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی

یکی از ناپسند ترین و نامناسب ترین روش برای مهاجرت به کشور انگلستان ، روش پناهندگی می ‌باشد ؛ چرا که افراد پناهنده بایستی تحت شرایط اجتماعی خاصی قرار داشته باشند تا بتوانند به سایر کشور ها مهاجرت کنند . بنابراین توجه داشته باشید پناهندگان حتماً باید یکسری دلایل قانع کننده و مهم را به آفیسر مهاجرت اعلام کنند . ممکن است در صورت بهبود شرایط در کشور مبداء افراد پناهنده ناچار به ترک کشور مقصد شوند و همچنین یکی از نکاتی که تلخ به نظر می آید این است که پناهندگان بایستی مدت زمانی را در کمپ پناهندگی زندگی کنند .

مهاجرت به انگلستان از طریق تولد

از جمله کشور هایی که بسیار به قانون خون پایبند است می توان انگلستان را برشمرد ، بدین معنا که تنها تولد در خاک این کشور باعث گرفتن تابعیت آن نخواهد شد . در واقع کودکی که تازه متولد شده باید واجد شرایط دریافت تابعیت انگلستان باشد ؛ منظور از این سخن این است که بایستی یکی از والدین یا هر دو تابع کشور انگلستان باشد ، در صورتی که فرزند تازه متولد شده دارای والدین مجهول باشد بر اساس قواعد و قوانین مربوط به کشور انگلستان تابعیت این کشور به او می رسد . گرفتن تابعیت انگلستان برای فرزندان فقط تا ۱۸ سالگی ممکن است و پس از گذشت ۱۸ سالگی دیگر آنان شامل این طرح نمی شوند .

ساخت سایت برای مهاجرت به ترکیه

ترکیه یک کشور اوراسیایی و کوهستانی است که جاذبه‌های توریستی فراوانی دارد. بخش بزرگی از کشور ترکیه در جنوب غربی آسیا و خاورمیانه واقع شده و آب‌وهوای آن هم مطلوب و جلگه‌ای است. ترکیه را می‌توان از جمله دیدنی‌ترین کشورهای دنیا به حساب آورد. این کشور در هر سال میزبان گردشگران بسیاری است که برای تماشای دیدنی‌های آن راهی ترکیه می‌شوند. گفتنی است کشور ترکیه امکانات و تسهیلات بسیاری را برای تمامی افرادی که تمایل به زندگی در این کشور دارند فراهم می‌کند. با توجه به مواردی همچون استاندارد زندگی، زیرساخت‌های ترکیه و... می توان گفت مهاجرت و اقامت در ترکیه اقدام به‌جا و مناسبی برای افراد خارجی خواهد بود.

شرایط مهاجرت به ترکیه

مهاجرت به ترکیه با خرید خانه و سرمایه‌گذاری

از جمله روش های مهاجرت و اخذ اقامت کشور ترکیه می توان به خرید منزل اشاره کرد . در واقع خرید خانه موجب می‌ شود افراد خیلی راحت بتوانند اقامت دائم در این کشور را بگیرند . کشور ترکیه یکی از بهترین کشور ها برای سرمایه گذاری به حساب می آید ؛ چرا که از نظر اقتصادی و گردشگری دارای شرایط عالی می باشد . بنابراین سرمایه‌گذاری در چنین کشوری می ‌تواند موجب کسب درآمد زیادی برای شما شود .

مهاجرت به ترکیه از طریق کار

اگر قصد دارید که به کشور ترکیه مهاجرت کنید می توانید با استفاده از آگهی های نیازمندی کار در این کشور فعالیت خود را آغاز کنید و یک اقامت موقتی را به دست آورید . البته توجه داشته باشید کارآفرینی کردن یکی دیگر از روش های مرسوم مهاجرت به کشور زیبا و دیدنی ترکیه می باشد که با گذشت زمان شما می توانید اقامت دائم در این کشور را از آن خود سازید . جهت اخذ اقامت از طریق کارآفرینی در کشور ترکیه بایستی اطلاعات بیشتری را کسب کنید .

شرایط مهاجرت به ترکیه از طریق ازدواج

افراد خارجی و بیگانه که حاضر هستند با یک شخصی از کشور ترکیه ازدواج کنند ، می توانند به راحتی اقامت دائم در کشور ترکیه اخذ نمایند . بنابراین دقت کنید که افراد زیادی هر ساله به صورت ازدواج صوری به منظور به دست آوردن اقامت ترکیه با یکدیگر ازدواج می کنند که کشور ترکیه پرداخت جریمه سنگینی را برای این افراد در نظر گرفته است .

ساخت سایت برای مهاجرت به سوئد

ساخت سایت برای مهاجرت به سوئد

سوئد جزو کشورهای اروپایی بوده و تراکم جمعیت پایینی دارد. این کشور ۲۵ استان دارد که طبق تقسیم‌بندی کلی می‌توان آنها را به استان‌های شمالی، مرکزی و جنوبی دسته‌بندی کرد. کشور سوئد به لحاظ طبیعی دارای ۴ ناحیه بوده و از آب‌وهوایی سرد برخوردار است. شاید برایتان جالب باشد که بدانید بیشتر مساحت این کشور اروپایی توسط جنگل‌ها پوشانده شده‌است. دانمارک، نروژ و فنلاند کشورهایی هستند که در همسایگی کشور زیبا و پیشرفته سوئد قرار دارند. اقتصاد سوئد آزاد است و این کشور از نظر وضعیت اقتصادی یک کشور مرفه به حساب می‌آید. مردمی که در کشور سوئد زندگی می‌کنند به طور متوسط از زندگی خوبی برخوردارند.

شرایط مهاجرت به سوئد

مهاجرت از طریق ازدواج به سوئد

افراد همواره می تواند با استفاده از روش ازدواج با یک شهروند سوئدی تابعیت این کشور را از آن خود کنند . بنابراین مهم ترین شرایط برای ازدواج با شخص سوئدی داشتن میزان درآمد کافی و حامی بودن برای همسر می باشد . فردی که شما برای ازدواج انتخاب می کنید بایستی از تبعه های سوئدی باشد و گذرنامه سوئدی نیز داشته باشد و بدین صورت نباشد که او خودش نیز دارای اقامت موقت سوئد باشد . فردی که قصد گرفتن اقامت در سوئد را دارد بایستی دو سال را با همسر سوئدی خود زندگی کند و طی این دوسال رابطه خوبی با همسرش برقرار کند . از این طریق می ‌تواند اقامت دائم در سوئد را بگیرد . پس از آن شخص متقاضی ازدواج می تواند مشغول به کار نیز شود ؛ از آن جایی که کشور سوئد عضو شنگن است ، در نتیجه این امکان برایش وجود دارد که به کشور های عضو اتحادیه شنگن سفر کند .
شخص متقاضی بعد از گذشت دو سال از اخذ ویزا می تواند اقامت دائم را از آن خود کند . بنابراین پس از کسب ویزای اقامت دائم می تواند گذرنامه کشور سوئد را نیز پس از گذشت یک سال دریافت نمایند ؛ پس از اینکه توانست گذرنامه کشور سوئد را بگیرد در واقع جزء شهروندان سوئدی محسوب می شود و خیلی راحت می تواند تا آخر عمر در این کشور به سر برد .

مهاجرت تحصیلی به سوئد

از آن جایی که کشور سوئد دارای بهترین دانشگاه‌ ها و اساتید مجرب بوده و همچنین از سیستم آموزشی خوبی برخوردار است ، افراد زیادی از سراسر دنیا متمایل به تحصیل در این کشور هستند . در واقع دوره های لیسانس ، ارشد ، دکترا و فوق دکترا جزو مقاطعی هستند که می توان در آن ها ادامه تحصیل داد . با وجود تمامی مقاطع دانشگاهی برخی از دوره ‌های آموزشی همچون زبان انگلیسی در برخی از دانشگاه ها برای دانشجویان بین‌المللی وجود دارد که می توانند مدرک زبان انگلیسی خود را در بهترین دانشگاه ها دریافت کنند .

ساخت سایت برای مهاجرت به استرالیا

استرالیا جزو آن دسته از کشورهای دنیاست که به دلیل زیبایی فراوانشان مورد توجه بسیاری از افراد قرار دارند. به همین دلیل بسیاری از گردشگران این کشور را به عنوان مقصد گردشگری خود در نظر می‌گیرند. این کشور به عنوان بزرگترین کشور قاره اقیانوسیه به شمار رفته و جایگاه ششم را در میان کشورهای بزرگ جهان به دست آورده‌است. آب‌وهوای کشور استرالیا به علت وسعت زیاد این منطقه به صورت یکسان نبوده و می‌تواند متاثر از جریانات اقیانوسی متفاوت باشد. بیشتر مناطق این کشور قادرند هر چهار فصل سال را شاهد باشند. اقتصاد آن نیز بر پایه کشاورزی و بازرگانی است.

شرایط مهاجرت به استرالیا

شرایط مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا برای نخبگان

افراد که دارای استعدادهای درخشان هستند ، می توانند با استفاده از ویژگی های مخصوص نخبگان و استعداد های درخشان ، اقامت دائم در استرالیا را بگیرند . دقت داشته باشید افرادی که متقاضی این کار هستند بایستی به هنگام درخواست ویزا در کشور استرالیا نباشند و استعداد آن ها در سطح بین المللی زبانزد باشد . به طور کلی افراد مستعد در رشته‌ های ورزشی ، دانشگاهی ، تخصصی و هنری قادر هستند که برای این ویزا اقدام نمایند . اگر چه برای دریافت ویزا باید هزینه ای پرداخت شود اما دارندگان این ویزا می توانند به طور دائمی در کشور کانادا به تحصیل کار و زندگی خود ادامه دهند .

مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی

یکی از نامناسب ترین و معروف ترین روش های مهاجرت به کشور استرالیا از طریق پناهندگی میسر می گردد . ایرانیان جزء افرادی هستند که از این روش به صورت ویژه استفاده می کنند . این روش به گونه ای است که همه افراد بدون اخذ مجوز قانونی وارد استرالیا شده و در آنجا اقدام به اخذ پناهندگی می کنند . بنابراین برای گرفتن اقامت باید مدتی را در کمپ پناهندگان زندگی کنند . در واقع شخص پناهنده کسی است که در کشور خود به خاطر برخی از مسائلی همچون عقاید ، مسائل مذهبی ، جنگ ، مسائل سیاسی و اجتماعی و غیره مورد آزار و اذیت دیگران قرار می گیرد . بنابراین پس از ورود به استرالیا دلایلی را که برای اخذ اقامت اعلان می شود مورد بررسی و ارزیابی قرار می ‌گیرد و در صورت عدم تایید از سوی افراد مسئول اشخاص پناهنده بایستی به کشور خود برگردند . یکی از نکات مهم این است که پناهندگی جز روش های دشوار و نامناسب به حساب می آید ؛ چرا که در صورتی کشور هایی همچون استرالیا بر اساس عهدنامه ژنو از افراد پناهنده استقبال کنند اما باز هم آنان جزء شهروندان درجه سه به حساب می آیند ، بنابراین مردم نسبت به آن ها دید مثبتی نخواهد داشت . در نتیجه توصیه می ‌کنیم که از روش های قانونی مهاجرت استرالیا همچون مهاجرت کاری ، مهاجرت تحصیلی و مهاجرت سرمایه ‌گذاری استفاده نمایید .

ارتباط با ما

  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید