امروزه طراحی وب سایت امری بسیار مهم و ضروری برای همه ی حرفه ها و مشاغل می باشد و اینکه شما مشغول به چه حرفه ای می باشید خیلی مهم نیست، مهم این موضوع است که اگر در هر حرفه ای مشغول به فعالیت هستید برای اینکه در بین افراد بهتر شناخته شوید و قادر به معرفی کردن خود به افراد مختلف باشید بهتر است طراحی سایت داشته باشید.

طراحی سایت برای شهر بندر عباس

به همین دلیل شرکت طراحی سایت نونگار پردازش برای تکمیل فعالیت های خود و گسترش و ارتقاء آن قصد دارد تا فعالیت خود را در شهر های مختلف کشور افزایش دهد. شهر بندر عباس در جنوب کشور از جمله شهرهایی می باشد که شرکت طراحی سایت نونگار پردازش در برنامه های کاری خود قرار داده است.

خدمات تخصصی شرکت نونگار پردازش در بندر عباس

شرکت طراحی سایت حرفه ای نونگار پردازش با بیش از یک دهه فعالیت در عصر تجارت الکترونیک با طراحی سایت یکی از بهترین و با سابقه ترین شرکت های طراح سایت در شهر تهران می باشد. این شرکت که دارای رزومه کاری بسیار بالایی می باشد دارای کادری مجرب و با تجربه از بهترین برنامه نویسان و گرافیست ها و سئو کاران می باشد.

نونگار پردازش در هر نقطه از کشور از شمال تا جنوب و از غرب تا شرق قادر به خدمات رسانی بوده و انجام پروژه های مختلف از برنامه های کاریش است. شهر بندر عباس که مهد انواع مشاغل و حرفه های صنعتی بزرگ شامل نفت و گاز می باشد، حتما برای ارتقاء سطح و لول خود در سطح بین الملل باید اقدام به طراحی سایت های حرفه ای کنند.

نحوه ی انجام پروژه در بندر عباس

نحوه ی انجام پروژه در بندر عباس

برای مشتریان در نقاط مختلف کشور عقد قرار هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری به راحتی امکان پذیر می باشد. در روش های غیر حضوری که بیشتر برای افرادی است که ساکن شهر های دورتری از تهران هستند، قرار داد یه صورتی پستی و یا پیک برای مشتریان ارسال می شود. در غیر اینصورت مشتریان می توانند از قبل زمان خاصی را با شرکت مشخص کرده و اقدام به بازدید حضوری کنند.

ارتباط با ما

  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید