شهرکرد یکی از شهرهای مرکزی کشور ایران می باشد، افراد ساکن در این منطقه کسب و کارهای متفاوت و متنوعی دارند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و اینترنت و همه گیر شدن آن، صاحبان مشاغل برای معرفی کردن و شناساندن خود به دیگران بهتر است اقدام به طراحی وب سایت کنند تا از این طریق کسب و کار خود را رونق داده و آن را بهبود بخشند.

چگونگی انجام طراحی سایت در شهرکرد

شرکت طراحی سایت نونگار پردازش یکی از معروف ترین شرکت طراحی سایت می باشد که بیش از یک دهه سابقه ی درخشان در شهر تهران را دارد. فرقی نمی کند در کدام نقطه از ایران در حال فعالیت می باشید. تنها با یک تماس تلفنی قادر به ثبت قرار داد خود با شرکت طراحی سایت نونگار پردازش می باشید که نمونه قرارداد طراحی سایت در این لینک قرار دارد. شرکت نونگار به راحتی قادر به خدمات رسانی به مشتریان خود در تمام نقاط ایران می باشد.

شهرکرد نیز یکی از شهرهایی است که شرکت نونگار به راحتی می تواند در پشتیبانی خود قرار دهد. اگر امکان مراجعه برایتان امکان پذیر است خیلی راحت می توانید با هماهنگ کردن قرار ملاقاتی به شرکت تشریف آئورده و از نزدیک با شرکت و کارکنان آن آشنا شوید، حتی به صورت حضوری می توانید نمونه کارهای قدرتمند شرکت را نیز مشاهده نمایید، اما در صورتی که مراجعه حضوری برایتان امکان پذیر نمی باشد بعد از ثبت قرار داد به صورت تلفنی و یا از طریق ایمیل قرار داد از طریق پیک و یا پست برایتان ارسال خواهد شد.

ساخت وب سایت برای شهرکرد

شرکت طراحی سایت نونگار پردازش

قبل از اینکه پروژه ی شما شروع شود متخصصان ما در این حوزه طرح های پیشنهادی را برای شما ارسال می کنند در صورت رضایت شما به طراحی و پیاده سازی کامل آن می پردازند. در هر مرحله از طراحی سایت شما با گرافیست و برنامه نویسان پروژه خود در ارتباط خواهید بود و پروژه کاملا متناسب با سلیقه ی شما پیش خواهد رفت.

ارتباط با ما

  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید