علاقه به درآمدزایی آنلاین در خانه های ما در حال افزایش است. آنچه روزگاری شبیه یک رویا پردازی دور بود، اکنون برای میلیون ها نفر به واقعیت تبدیل شده است. آن دسته از ما که در چند سال گذشته از راه دور در دفتر کار خانه خود کار می کردیم راه کسب درآمد قابل توجه از طریق اینترنت بسیار روشن تر شده است.
به منظور سازگاری با تغییر خواسته ها، کسب و کارهای بیشتری به دنیای تجارت الکترونیکی وارد می شوند. اگرچه در ابتدا ممکن است دلهره آور به نظر برسد، اما با یادگیری موارد زیر، تجارت الکترونیکی می تواند یک کار سودآور باشد. نونگار پردازش به عنوان یک شرکت طراحی و توسعه وب سایت با سالها تجربه در طراحی سایت های سودآور فروشگاهی، دستورالعمل هایی را دنبال می کند تا سایت شما در کمترین زمان شروع به درآمدزایی کند. راه های کسب درآمد از طراحی سایت نیز در این باره توضیح داده است.

یک وبلاگ ایجاد کنید که بازدیدکنندگان را جذب کند

شاید موثرترین روش برای کسب درآمد از فروشگاه اینترنتی ایجاد و حفظ وبلاگی فعال باشد که بازدیدکنندگان را به وب سایت فروشگاهی شما جذب کند. برنامه بازاریابی شما باید شامل تجزیه و تحلیل مشتری شما باشد که شامل تفکر در مورد آنچه مشتریان احتمالی به دنبال آن هستند و سوالاتی که از آنها می پرسند می شود. نتیجه افزایش ترافیک به وب سایت شما و تبدیل بازدیدکنندگان بیشتر به مشتریان است. برای کسب اطلاعات بیشتر راه های افزایش ترافیک طراحی سایت را نیز مطالعه کنید.

ساخت وب سایت برای کسب درآمد

روی بستر مناسب سرمایه گذاری کنید

قبل از انتخاب پلتفرم ها، وقت خود را برای تحقیق روی آنها اختصاص دهید. در مورد محدوده کنونی شرکت خود و همچنین در مورد آنچه در آینده امیدوار هستید باشید فکر کنید. شما یک بستر می خواهید که بتواند با شما رشد کند. یکی از بسترهای محبوب WooCommerce است. منبع باز است و با همکاری وردپرس کار می کند. بستر دیگری که در طراحی سایت فروشگاهی استفاده می شود Magento استاین بسترهای قدرتمند می توانند سایت شما را به یک تجربه خرید یکپارچه و سریع تبدیل کنند.

در لیست نتایج جستجو باشید

یکی دیگر از راه های تقویت سایت تجارت الکترونیک سرمایه گذاری در بازاریابی جستجو است. اگر هنوز از بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو (SEO) اطلاع ندارید، اکنون زمان یادگیری است. قبل از باز کردن مغازه، باید بهترین کلمات کلیدی را برای صنعت و تخصص خود بدانید. اگر برای یافتن کلیدواژه هایی که تجارت شما را برجسته می کند و حجم جستجوی مناسب را هدف قرار می دهید، به کمک نیاز دارید، متخصصان نونگار پردازش می توانند با شما همکاری کنند.

از اینستاگرام استفاده کنید

شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، اینستاگرام ابزارهای مهم بازاریابی هستند. برای بازاریابی در اینستاگرام، ایجاد ارتباط با افراد تأثیرگذار که محصولات شما را تبلیغ می کنند می تواند مفید باشد. "Influencers" عبارتی است که در اینستاگرام مورد توجه بسیاری قرار می گیرد که از پیروان گسترده خود برای تبلیغ محصولات در مقابل پول نقد استفاده می کنند.

از بازاریابی وابسته استفاده کنید

بازاریابی وابسته ترتیبی بین وب سایت شما و شرکتی است که به موجب آن مشتریان بالقوه را به سمت سایت شما هدایت می کند. دو روش مختلف برای ایجاد سود از بازاریابی وابسته وجود دارد: CPC (هزینه هر کلیک) یا CPA (هزینه هر خرید).
تبلیغات CPC جایی است که شما هر بار که شخصی پیوندی را در سایت شما کلیک می کند که به وابسته ارسال می کند، پول پرداخت می کنید.
با CPA، شما پولی پرداخت نمی کنید مگر اینکه آن کاربر واقعاً تبدیل شود. به عنوان مثال یک محصول را خریداری کرده یا از بازاریابی وابسته ثبت نام کرده است. همانطور که انتظار می رود، هزینه های CPA به مراتب بیشتر از CPC است، زیرا شما به معنای واقعی کلمه کاربر را بدست می آورید، برخلاف CPC که ممکن است فقط در سایت دوری بزنند.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی و کسب درآمد

بسترهای وبلاگ نویسی

اگر وب سایتی دارید که در زمینه دو و میدانی فعالیت می کند، می توانید با برندهای ورزشی، متخصصان تغذیه و مربیان شخصی همکاری کنید تا محصولات خود را با ورزشکارانی که به دنبال افزایش عملکرد هستند، آشنا کنید. این امر با بازاریابی وابسته متفاوت است، زیرا شما سعی نمی کنید مردم را به خرید محصول خاصی ترغیب کنید. بیشتر این گونه است که خدمات خود را به آنها نشان دهید که ممکن است به آن علاقه داشته باشند.

تضمین درآمد مکرر

اگر وب سایت شما از محبوبیت کافی برخوردار است، می توانید محتوای ممتاز را در پشت دیواری قرار دهید که بازدیدکنندگان برای دسترسی به آن مبلغی پرداخت می کنند. اگرچه این می تواند یک استراتژی خطرناک باشد مخصوصاً اگر تمام محتوای شما در ابتدا رایگان باشد. با این حال، اگر به درستی به بازار عرضه شود، می تواند پول کمی بچرخاند و به بازدیدکنندگان شما این احساس را بدهد که بخشی از یک جامعه منحصر به فرد هستند. در این قسمت می توانید تمام محتوای برتر خود را ذخیره کنید. به مقالات، تحقیقات، فیلم ها، پادکست ها و موارد دیگر می توان دسترسی پیدا کرد. حتی می توانید کالاهای رایگان را به مشترکان هدیه دهید تا جذابیت نام تجاری خود را افزایش دهید.

ارتباط با ما

  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید