ظاهر به دلایل واضح در صنعت مد بسیار مهم است. با در نظر گرفتن این موضوع، بسیاری از طراحی سایت فروشگاه لباس و مد می توانند منبع عالی الهام بخش طراحی باشند. طراحی جذاب و عکاسی می تواند محصولات را برای بازدیدکنندگان جذاب تر کند و فروش را افزایش دهد.

بسیاری از سبک‌ها و رویکردهای طراحی مختلف توسط فروشگاه‌های مد آنلاین استفاده می‌شوند، اما عموماً عکاسی و تصاویر محصول و مدل نقش زیادی دارند. گاهی اوقات طراحی و چیدمان، اجازه می دهد تا تاکید بیشتری بر روی محصولات داشته باشید. برخی دیگر عکس های بزرگ را به عنوان نقطه کانونی اصلی صفحه نمایش می دهند.

اهمیت طراحی سایت فروشگاه لباس

برای کسانی که یک برند لباس دارند، طراحی سایت فروشگاه لباس یکی از ارکان اصلی برای فروش کالا در هر زمان به هر شخصی در هر مکانی است. وب سایت را به عنوان کارمند فوق العاده خود تصور کنید که همیشه پشت پیشخوان مجازی می نشیند و از مردم سراسر جهان سفارش می گیرد. مانند هر فروشگاهی، شما نمی خواهید کارمندتان غیرمسئول و غیرحرفه ای باشد، به همین دلیل یک طراحی سایت فروشگاهی خوب و کاربردی ضروری است.

اهمیت طراحی سایت فروشگاه لباس

چند نکته برای طراحی سایت فروشگاه لباس موفق

1. طراحی به صورت سفارشی

من شخصا فکر می کنم سفارشی سازی طراحی سایت بسیار مهم است. اگر طراحی سایت فروشگاه لباس شما شبیه وب‌سایت دیگران است، مشتری چگونه می‌تواند بفهمد که محصولات منحصر به فرد و حرفه‌ای هستند؟ البته، این لزوماً به این معنی نیست که شما نمی توانید از قالب ها استفاده کنید، بلکه فقط از آنها به عنوان یک راهنما استفاده کنید و آنها را تا حدی سفارشی کنید که منحصر به فرد دیده شوند.

2. مطابقت سایت با زیبایی شناسی برند

برای مثال، اگر یک فروشگاه بسیار مینیمالیستی و شیک با سنگ مرمر سفید داشتید و پیراهن‌های پر از خون و اسکلت را می‌فروختید، مردم تا حدی گیج و وحشت زده می‌شدند که احتمالاً دیگر هرگز برنمی‌گردند. طراحی سایت فروشگاه لباس شما باید با زیبایی شناسی محصولات شما مطابقت داشته باشد.

برای طراحی سایت فروشگاه لباس حرفه ای که مخاطبان زیادی را جذب میکند باید اگر محصولات بر مینیمالیسم و طراحی زیبا تمرکز دارند، وب سایت نیز کاملاً با این موضوع مطابقت داشته باشند. از یک پالت رنگ بسیار کم استفاده شود و فقط از سایه های خاکستری و یک رنگ نارنجی استفاده شود. ناوبری نیز به خوبی طراحی شود و استفاده از تایپوگرافی به طور متفکرانه ای در سراسر آن بکار برده شود. هفت شیوه غلط در برندینگ طراحی سایت را مطالعه کنید تا بیشتر راهنمایی شوید.

3. تعیین کاربری سایت

من فکر می کنم که برخی از صاحبان فروشگاه ها قدرت طراحی سایت فروشگاه لباس را درک نمی کنند. من معتقدم که مردم باید از وب سایت خود نهایت استفاده را ببرند. یک وب سایت نه تنها باید برای فروش باشد، بلکه باید به عنوان موتوری برای تبلیغات و بازاریابی محصول شما باشد. یکی از بهترین کارهایی که می توان با سایت فروشگاهی انجام داد، راه اندازی یک وبلاگ است. یک وبلاگ نه تنها به خوانندگان شما بینش کمی در مورد شرکت می دهد، بلکه به مشتریان دلیلی برای بازگشت به وب سایت می دهد. همیشه به این فکر کنید که چگونه مشتریان خود را بازگردانید. به این ترتیب، می توانید یک پایگاه هواداران وفادار بسازید، و مشتریان مادام العمر داشته باشید. یکی دیگر از ابزارهای مفید خبرنامه است، از آن به نفع خود استفاده کنید و طرفداران وفادار ایجاد کنید. همچنین در وب سایت خود، حتماً یک بخش درباره داشته باشید و کمی درباره خود به کاربران بگویید.

طراحی سایت فروشگاه لباس موفق

4. استفاده و درک آسان وب سایت

مطمئن شوید که طراحی سایت فروشگاه لباس شما قابل درک است و بیننده فوراً متوجه می شود که شما چه چیزی می فروشید.
اگر کاربر به در پنج ثانیه اول به خاسته خود دسرسی پیدا نکند چه اتفاقی می‌افتد، بدون تردید وب سایت را ترک خواهند کرد. خودتان را جای مشتری بگذارید. هر وقت سعی می‌کنم چیزی پیدا کنم، مثلاً یک شرکت سئو سایت. برای مثال، اگر در گوگل « سئو سایت» را جستجو کنم و روی اولین وب‌سایتی که ظاهر می‌شود کلیک کنم، اگر فوراً به من نگوید کجا یا چگونه می توانم خدمات سئو سایت را ببینم به سادگی از آن خارج می شوم. بنابراین مسیریابی را به اندازه کافی آسان کنید تا یک دانش آموز کلاس دوم هم متوجه شود و آنچه را می فروشید بدون درنگ در معرض نمایش قرار دهید.

نمی دانم چگونه طراحی سایت فروشگاه لباس بسازم؟

یک وب سایت بسیار مهم است، و چیزی نیست که به سادگی بتوان آن را نادیده گرفت. اگر تجربه ای در زمینه طراحی وب ندارید، و قصد دارید برند خود را در آینده نزدیک معرفی کنید، متخصصان زیادی در نونگار وجود دارند که تجربه زیادی در زمینه کدنویسی و طراحی وب سایت دارند که می توانند به توسعه کسب و کار شما کمک کنند.

چگونگی طراحی سایت فروشگاه لباس

سخن پایانی

امیدوارم که این مقاله به شما ایده ای بدهد که چقدر یک وب سایت برای برند مستقل مهم و ضروری است. به یاد داشته باشید، یک طراحی سایت فروشگاه لباس می تواند در هر زمان، هر روز و از هر مکان سفارش بگیرد. اما مطمئن باشید که وب سایت شما حرفه ای است و با برند شما مطابقت دارد. چرا که به در غیر این صورت به کاربر این تصور را می دهد که به ظاهر خود اهمیت نمی دهید و شاید محصولات شما نیز کیفیت خوبی نداشته باشد.

ارتباط با ما

  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
  • کد پستی : 1456963143
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید