طراحی سایت فروشگاه کتاب با اهداف مختلفی مثل فروش کتاب های مختلف درسی و آموزشی و علمی و... و همین طور برای به نمایش در آوردن لیستی جامع از کتاب های موجود در فروشگاه طراحی و پیاده سازی می شود. یکی از راه های بسیار موثر بازاریابی برای فروش کتاب ها، فروش آنلاین و اینترنتی آن ها از طریق طراحی سایت می باشد. فروشگاه های کتاب به کمک طراحی سایت قادر خواهند بود بدون هیچ محدودیت مکانی یا زمانی سود آوری بسیار زیادی را از طریق فروش کتاب به صورت آنلاین برای خود به وجودآورند.

اگر عاشق کتاب هستید، نمی‌توانید قبول کنید که هیچ چیز با لذت خواندن یک کتاب جذاب قابل مقایسه نیست. و ما خوشحالیم که می‌توانیم با ارائه کتاب‌های الکترونیکی، کتاب‌های صوتی و پادکست‌ها بیشتر نیازهای خواننده را برآورده کنیم. دوستداران کتاب های کاغذی را نیز فراموش نکرده ایم. زیرا فروشگاه های آنلاین امکان سفارش آنلاین کتاب را هم دارند. بنابراین، اگر می‌خواهید عشق خود را به کتاب ترویج دهید، ما به شما کمک می‌کنیم تا یک طراحی سایت کتابفروشی بسازید!

امکانات موجود در طراحی سایت فروشگاه کتاب

طراحی سایت فروشگاه کتاب با پیاده سازی بخشی با عنوان جدیدترین یا پرفروش ترین کتاب ها قادر خواهد بود تمرکز و توجه کاربران و خوانندگان بسیاری را به این بخش جلب کند. فروش در بستر طراحی سایت و فروش آنلاین کتاب را می توان یک قابلیت بسیار مهم برای کاربران و خوانندگان در نظر گرفت.

همچنین قرار دادن قابلیتی برای دانلود کتاب ها به صورت فایل های پی دی اف و فرمت های دیگر هزینه های چاپ کتاب و مصرف کاغذ را کاهش داده و برای کاربران بسیار سودمند می باشد، همچنین باعث می شود تا کاربران کتاب ها را با قیمت های پایین تری تهیه کنند. نمایش اسلاید جدیدترین و پر خواننده ترین کتاب ها از دیگر قابلیت های مهمی است که می توان در طراحی سایت فروشگاه کتاب درنظر گرفت . با پیاده سازی و قرار دادن سیستم درگاه پرداخت آنلاین در سایت های فروشگاه کتاب یکی از الزامات به حساب میاید.

امکانات موجود در طراحی سایت فروشگاه کتاب

قابلیت های طراحی سایت کتاب فروشی

با قرار دادن قابلیت جستجوی آسان کتاب قادر خواهید بود کاربران را به سمت کتاب مورد نظرشان هدایت کنید. قابلیت دسته بندی کتاب ها باعث سهولت بیشتر برای کاربران در پیدا کردن کتاب های مورد نظر خواهد شد. همچنین با فعال کردن قابلیت کامنت و نظر گذاری برای کاربران و خوانندگانی که کتاب ها را خوانده اند می توانید بخشی بسیار تاثیر گذار را در طراحی سایت خود پیاده سازی کنید، زیرا کاربران از این طریق نظر و ایده خود را نسبت به کتاب مورد نظر به راحتی بیان نموده، و باعث کمک به درک بهتر و ایده نگری خوانندگان دیگر می شوند. از طریق طراحی سایت کتاب فروشی افرادی که علاقه مند به نقد و انتقاد از کتاب های ادبی و علمی و... می باشند با حفظ احترام نویسنده قادر خواهند بود نظرات خود را به راحتی بیان کنند.

ویژگی های طراحی سایت فروشگاه کتاب

بسته به کاربرد عملی آن و نیازهای فردی وبمستر، راه‌هایی را برای توسعه طراحی سایت فروشگاهی کتاب در نظر خواهیم گرفت. شما تصمیم می گیرید که سایت کتاب شما چگونه باشد و چه ابزارهایی را برای پیاده سازی ایده ها انتخاب می کنید. نونگار پردازش، از پشتیبانی فنی تلاش های شما مراقبت می کند و کمک های تخصصی و مشاوره در مورد توسعه سایت هایی که تبدیل می شوند ارائه می دهد. ما می دانیم که توسعه یک ایده می تواند زمان زیادی را ببرد و تفاوت های ظریف پیاده سازی فنی می تواند برای کاربر معمولی پیچیده و غیرقابل درک باشد. نونگار پردازش، با حمایت از تمایل شما برای به اشتراک گذاشتن کتاب، مجموعه ای زیبا از قالب های وب سایت کتاب های آماده را ارائه می دهد تا به شما کمک کند بدون زحمت یک وب سایت کتاب رویایی خود را ایجاد کنید.

ویژگی های طراحی سایت فروشگاه کتاب

سایت فروشگاه کتاب چیست؟

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که کار فروش کتاب به صورت فیزیکی را انجام می دهید و می خواهید این کار را به صورت مجازی نیز انجام دهید، مطالعه این مقاله برای شما بسیار حائز اهمیت می باشد. مطمئنا اولین سوالی که برای شما پیش می‌آید این است که آیا طراحی یک سایت فروشگاه کتاب می‌تواند برای من سودآوری مناسب داشته باشد یا خیر؟

در جواب این سوال باید بگویم که جنبه درآمدی در مرحله دوم اهمیت دارد و در مرحله اول شما می بایست سایت خود را بهینه کنید تا در نتایج اول گوگل دیده شوید. بدین صورت پس از دیده شدن شما در نتایج ابتدایی گوگل مطمئناً فرایند فروش نیز به خوبی انجام می‌شود. اما اینکه اگر در ابتدا به فروش فکر کنید مطمئناً شکست می خورید.

سوال دیگر این است که سرانه مطالعه کتاب در کشور بسیار پایین است آیا ارزش طراحی سایت فروشگاه کتاب احساس می شود یا خیر؟ باید بگویم با اینکه سرانه مطالعه پایین است اما کتاب‌های درسی و کتاب‌های کمک آموزشی فروش بسیار زیادی دارند و شما می توانید در این زمینه فعالیت کنید.

سایت فروشگاه کتاب چیست

چگونه وب سایت کتاب بسازیم؟

اساساً وب سایت های کتاب قادر به انجام چندین کار هستند. این می تواند نه تنها یک فروشگاه آنلاین معمولی، بلکه یک وب سایت شخصی نویسنده یا ناشر، کافه کتاب، یک منبع وب برای کتاب های صوتی یا پادکست، هر چه باشد. در ادامه در مورد چگونگی ساخت وبسایت کتاب صحبت خواهیم کرد.

امکانات فن آوری های مدرن ایجاد سایت ها را ساده و برای همه قابل دسترس کرده است. رقابت در هر جایگاهی از جمله کتاب وجود دارد و محدودیت هایی را هم بر نویسندگان و هم برای ناشران اعمال می کند.

الزامات و توصیه های عمومی

• ابتدا از صفحه اصلی خود استفاده کنید تا هدف خود را به وضوح بیان کنید. مزایایی را که مشتریان شما به دست خواهند آورد را نشان دهید تا از همکاری با شما بهره مند شوند.

• خواندن و نوشتن از مشاغلی هستند که نیاز به آرامش و تمرکز دارند. بنابراین، با استفاده از رنگ های ملایم و تصاویر الهام بخش، این تصویر مثبت را ایجاد کنید. تضادهای شدید روش خوبی برای چنین وب سایتی نیست.

• انگیزه و نظرات مشتریان راضی برای هر وب سایت تجاری ضروری است، بنابراین باید به درخواست های مشتری توجه ویژه ای داشته باشید. علاوه بر این، چنین اطلاعاتی کمک می کند تا هم اعتماد کاربر جلب شود و همچنین نقص‎‎ها را برطرف کنید.

• به مشخص کردن خدمات خود توجه بیشتری داشته باشید. سعی کنید طیف خوبی از آنها را به مشتریان ارائه دهید. هر چه انتخاب خدماتی که انجام می دهید گسترده تر باشد، شانس موفقیت با سایت کتاب شما بیشتر است.

• مخاطبین جدید همان چیزی است که به دنبال آن هستید. برای این منظور، مطمئن شوید که اطلاعات تماس شما واضح و قابل درک است. همچنین عاقلانه است که بیش از یک راه برای برقراری ارتباط با شما ارائه دهید.

چگونه وب سایت کتاب بسازیم

فروشگاه کتاب منحصر به فرد

ایجاد یک وب سایت خاص یک کار پیچیده و هیجان انگیز است که باید جزئیات و نکات ظریف زیادی را در نظر گرفت، مانند:

1. ویژگی های طراحی و ظاهر.
2. قرار دادن مناسب اطلاعات و داده های رسانه ای.
3. ایجاد محتوای منحصر به فرد که با موضوع و اهداف سایت مطابقت دارد.
4. اجرای عملکرد تخصصی که نیازهای مدیران سایت و بازدیدکنندگان را برآورده می کند.
5. استفاده شایسته از ابزارهای تبلیغاتی و ترویجی برای توسعه استراتژی های کوتاه مدت و بلند مدت.

کلام آخر

این و بسیاری از عوامل دیگر به اجرای صحیح فنی و تعیین دقیق اهداف برای ایجاد یک سایت بستگی دارد. نونگار یک محیط بصری و کاربرپسند ارائه می دهد که فرآیندهای توسعه را خودکار می کند. به علاوه، آموزش های زیادی در دسترس شما است، مانند نحوه طراحی وب سایت از ابتدا، که به شما کمک می کند بدون توجه به تجربه قبلی وب، دانش فنی و مهارت های خود، بهترین منبع وب را توسعه دهید.

در پایان باید بگویم اگر نیاز به دیده شدن دارید و میخواهید در نتایج ابتدایی گوگل باقی بمانید، می‌بایست سئو سایت خود را به صورت مرتب انجام دهید و محتوای سا یت را به صورت مستمر تولید کنید تا هم در صفحات اول گوگل باقی بمانید و هم به اطلاعات مناسبی در مورد کتاب ها در اختیار کاربران قرار دهید. با این کار هم برند می‌شوید و هم به فروش زیادی می رسید.

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
  • کد پستی : 1456963143
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید