طراحی سایت


طراحی سایت فروشگاه کتاب

طراحی سایت فروشگاه کتاب با اهداف مختلفی مثل فروش کتاب های مختلف درسی و آموزشی و علمی و... و همین طور برای به نمایش در آوردن لیستی جامع از کتاب های موجود در فروشگاه طراحی و پیاده سازی می شود. یکی از راه های بسیار موثر بازاریابی برای فروش کتاب ها، فروش آنلاین و اینترنتی آن ها از طریق طراحی سایت می باشد. فروشگاه های کتاب به کمک طراحی سایت قادر خواهند بود بدون هیچ محدودیت مکانی یا زمانی سود آوری بسیار زیادی را از طریق فروش کتاب به صورت آنلاین برای خود به وجودآورند.

امکانات موجود در طراحی سایت فروشگاه کتاب

طراحی سایت فروشگاه کتاب با پیاده سازی بخشی با عنوان جدیدترین یا پرفروش ترین کتاب ها قادر خواهد بود تمرکز و توجه کاربران و خوانندگان بسیاری را به این بخش جلب کند. فروش در بستر طراحی سایت و فروش آنلاین کتاب را می توان یک قابلیت بسیار مهم برای کاربران و خوانندگان در نظر گرفت.
همچنین قرار دادن قابلیتی برای دانلود کتاب ها به صورت فایل های پی دی اف و فرمت های دیگر هزینه های چاپ کتاب و مصرف کاغذ را کاهش داده و برای کاربران بسیار سودمند می باشد، همچنین باعث می شود تا کاربران کتاب ها را با قیمت های پایین تری تهیه کنند. نمایش اسلاید جدیدترین و پر خواننده ترین کتاب ها از دیگر قابلیت های مهمی است که می توان در طراحی سایت فروشگاه کتاب درنظر گرفت . با پیاده سازی و قرار دادن سیستم درگاه پرداخت آنلاین در سایت های فروشگاه کتاب یکی از الزامات به حساب میاید.

قابلیت های طراحی سایت کتاب فروشی

با قرار دادن قابلیت جستجوی آسان کتاب قادر خواهید بود کاربران را به سمت کتاب مورد نظرشان هدایت کنید. قابلیت دسته بندی کتاب ها باعث سهولت بیشتر برای کاربران در پیدا کردن کتاب های مورد نظر خواهد شد. همچنین با فعال کردن قابلیت کامنت و نظر گذاری برای کاربران و خوانندگانی که کتاب ها را خوانده اند می توانید بخشی بسیار تاثیر گذار را در طراحی سایت خود پیاده سازی کنید، زیرا کاربران از این طریق نظر و ایده خود را نسبت به کتاب مورد نظر به راحتی بیان نموده، و باعث کمک به درک بهتر و ایده نگری خوانندگان دیگر می شوند.
از طریق طراحی سایت فروشگاه کتاب افرادی که علاقه مند به نقد و انتقاد از کتاب های ادبی و علمی و... می باشند با حفظ احترام نویسنده قادر خواهند بود نظرات خود را به راحتی بیان کنند.

 

مطالب مرتبط:

طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت

طراحی سایت کرمانشاه

طراحی سایت شیراز

طراحی سایت تبریز

سئو سایت شیراز

سئو سایت تبریز

طراحی اپلیکیشن در تهران

طراحی سایت تهران

طراحی سایت مشهد

طراحی سایت اصفهان


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید