طراحی سایت برای لوازم یدکی

هدف از طراحی سایت لوازم یدکی گسترش تبلیغات و فروش و بازاریابی انواع و اقسام محصولات مربوط به خودروها می باشد . افرادی که به دنبال فروش محصولات خود هستند می‌توانند یک سایت لوازم یدکی را طراحی کنند و به دنبال ارائه خدمات بهتر به مشتریان باشند. برخی از افراد همواره تصور می‌کنند که قطعات مربوط به خودروها و لوازم یدکی نیاز به سایت فروش ندارند اما در پاسخ به این گونه افراد باید گفت خودروها همانند گیاهانی هستند که همواره نیاز به رسیدگی دارند ؛ در نتیجه شما می توانید یک سایت اختصاصی برای فروش لوازم یدکی قرار دهید .

ساخت فروشگاه قطعات خودرو

هدف از طراحی سایت لوازم یدکی گسترش تبلیغات و فروش و بازاریابی انواع و اقسام محصولات مربوط به خودروها می باشد . افرادی که به دنبال فروش محصولات خود هستند می‌توانند یک سایت لوازم یدکی را طراحی کنند و به دنبال ارائه خدمات بهتر به مشتریان باشند. برخی از افراد همواره تصور می‌کنند که قطعات مربوط به خودروها و لوازم یدکی نیاز به سایت فروش ندارند اما در پاسخ به این گونه افراد باید گفت خودروها همانند گیاهانی هستند که همواره نیاز به رسیدگی دارند ؛ در نتیجه شما می توانید یک سایت اختصاصی برای فروش لوازم یدکی قرار دهید .

فروشگاه لوازم یدکی

امروزه ، شاهد افزایش روز افزون تعداد خودرو ها در شهر های مختلف هستیم ؛ بر این اساس می توان نتیجه گرفت که یکی از مشاغل پر درآمد و با ثبات در بازار آزاد فروشگاه لوازم یدکی می باشد که این فروشگاه ها مشتریان زیادی دارند . تا جایی که امکان افزایش آن ها نیز دور از نظر نیست . شما می‌توانید با توجه به شرایط جامعه این شغل را برای خود برگزینید .

طراحی سایت فروش قطعات خودرو

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و دسترسی مداوم بسیاری از افراد به اینترنت ، معمولاً مردم ترجیح می دهند  مکانی را برای خرید محصولات شان برگزینند ، که بتوانند اطلاعات دقیقی درباره آن محصول کسب کنند . شاید بسیاری از افراد فرصت این را نداشته باشند که در بازار به دنبال جنس خوب بگردند ، اما شما می توانید با طراحی سایت فروشگاه قطعات خودرو به آنان به صرفه جویی در زمان و هزینه کمک زیادی بکنید و در مقابل مشتریان زیادی را نیز به سوی فروشگاه آنلاین خود جذب نمایید . شما با طراحی سایت فروش قطعات خودرو در واقع به افراد فرصت می دهید که برای خرید محصول مورد نظر خویش فکر کنند و تصمیم بگیرند ؛ در این صورت آن ها رضایت زیادی از خرید خود دارند .

طراحی سایت لوازم یدکی یعنی این که شما قادر هستید برای خود یک وب سایت خصوصی جهت ارائه خدمات برای فروش لوازم یدکی اتومبیل ایجاد کنید . اگر شما فروشگاهی جهت فروش قطعات یدکی و لوازم خودرو دارید ، در نتیجه حتماً به فکر طراحی یک وب سایت باشید چرا که داشتن وب سایت برای این کار شما امری ضروری به حساب می آید ؛ به این دلیل که از این طریق می توانید به صورت عملی تمامی لوازم و محصولات خود را در وب سایت اختصاصی خویش قرار دهید و در این صورت خواهید توانست حالت یک فروشگاه آنلاین را برای فروش محصولات ایجاد نمایید . در واقع مشتریان با این کار شما می ‌توانند به صورت غیر حضوری و آنلاین هرآنچه که از قطعات لوازم یدکی نیاز دارند را از وبسایت شما خریداری نمایند . در نهایت شما ما می توانید مشاوره های لازم را از شرکت طراحی سایت بگیرید و به طراحی و ساخت سایت مورد نظر بپردازید .

طراحی وب سایت لوازم یدکی

موارد مربوط به طراحی وب سایت لوازم یدکی خودرو :

به طور کلی برای اینکه شما وب سایت لوازم یدکی خودرو را طراحی نمایید دو حالت اساسی وجود دارد :

1- معرفی کسب و کار و فروشگاه

2- ایجاد فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو

اینکه شما بخواهید یک فروشگاه لوازم یدکی خودرو را به تنهایی راه اندازی کنید کار دشواری به حساب می آید ؛ چرا که با این کار زمان زیادی را صرف فکر کردن درباره اینکه چگونه وب سایت خود را بسازید ، خواهید کرد . در حال حاضر خرید و فروش انواع لوازم یدکی خودرو و قطعات مربوط به اتومبیل ها در عرصه فعال تجارت الکترونیک به شمار می‌آید و معمولاً شرکت هایی که مربوط به تولیدکنندگان و واردکنندگان لوازم یدکی خودرو هستند بیشتر به دنبال خرده فروشی و یا عمده فروشی های آنلاین می باشند .

وقتی که به صورت تیمی یا چند نفره به طراحی سایت لوازم یدکی خودرو می پردازید کمک زیادی به مشتریان می کنید ؛ چرا که در صرف زمان و هزینه برای خرید قطعات مورد نظر به آن ها کمک شایانی کرده اید . در واقع طراحی اینگونه از سایتها در قسمت طراحی سایت های فروشگاهی قرار دارد که در معنای طراحی اختصاصی می باشد . شما با طراحی و ساخت یک وب سایت ریسپانسیو و با استفاده از انیمیشن هایی تحت عنوان HTML به علاوه JS و خصوصیات دیگر ، می توانید کاربران زیادی را به سمت وب سایت خویش جذب نمایید .

هر یک از وب سایت های لوازم یدکی اتومبیل ها و ویژگی های خاص خود را دارند . طراحی وب سایت لوازم یدکی خودرو ها بیش از هر چیزی باید برندسازی شود که این برند سازی با خصوصیات زیر در یک وب سایت کسب می شود :

- جستجو و فیلتر پیشرفته محصولات

- کسب اطلاعات درباره محصولات

- طراحی بهینه شده برای گوشی های همراه

- جستجو با توجه به سال مدل

- صفحات فرود بهینه سازی برند

طراحی سایت لوازم یدکی خودرو

طراحی وب سایت لوازم یدکی

در وب سایت اختصاصی خود طراحی صفحه محصولات سایت لوازم یدکی خودرو را قرار دهید . پس از اینکه شما به این نتیجه رسیدید که هیچ چیزی به عنوان یک طرح کامل برای تمامی صفحات محصولات وجود ندارد اما یک سری قوانین برای طراحی این صفحه تدوین شده است که این قوانین عبارت است از :

- قسمت افزودن به صفحه خرید را تا حدی بزرگ به نمایش بگذارید که قابلیت دیدن برای مشتری وجود داشته باشد و به راحتی آن قسمت را پیدا نماید .

- این اطمینان را ایجاد کنید که افراد به راحتی بتوانند نظرات و انتقادات مشتریان واقعی را بخوانند .

- این اطمینان را ایجاد کنید که افراد به راحتی بتوانند نظرات و انتقادات مشتریان واقعی را بخوانند .

- اطمینان پیدا کنید که صفحه مخصوص به محصول شما یک تصویر عالی و با کیفیت دارد ؛ در نتیجه هرچه تعداد تصاویر شما بیشتر باشد و کیفیت آنها نیز عالی باشد بهتر است .

- ویژگی های مربوط به محصولات را طوری قرار دهید که کاربر به راحتی بتواند آن را پیدا کند ، مثلاً برند محصول ، نام ، قیمت و حتی بررسی رتبه بندی را نیز به گونه‌ ای قرار دهید که قابلیت دید زیادی برای مشتری وجود داشته باشد .

امکانات مورد نیاز برای طراحی سایت لوازم یدکی

یکسری امکاناتی برای طراحی وب سایت لوازم یدکی خودرو وجود دارد که در پایین برخی از آنها را نام می بریم . به طور کلی صفحه اول سایت همان صفحه است که مخاطبان و کاربران به محض ورود به سایت با آن روبرو می شوند در نتیجه این صفحه بر روی کاربر و مشتری تاثیر زیادی خواهد داشت .

در نتیجه این صفحه باید به گونه‌ای طراحی شود که از آیتم های اصلی و جذاب برخوردار باشد ، به عنوان مثال در صفحه اول سایت می توانید مواردی همچون تماس با ما ، خانه ، درباره ما ، پرسش های متداول ، خدمات ، محصولات ، اخبار و غیره را بیان کنید .

خدمات ، محصولات ، اخبار و غیره را بیان کنید . شما در سایت امکان طراحی مواردی همچون درج لوکیشن خود ، درج فرم همکاری و استخدام ، درج گالری تصاویر ، معرفی محصولات خود ، تبلیغات ویژه ، محاسبه گر قیمت و برآورد هزینه جهت سفارش محصولات ، معرفی انواع خودرو و قطعات مربوطه ، تخفیفات و ... را دارید .

ارتباط با ما

  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید