طراحی سایت


طراحی سایت پایگاه خبری

از همان زمان های گذشته افراد به اخبار و خبرهای روز علاقه مند بودند و خیلی کنجکاو بودن تا درباره ی شرایط اجتماعی کشورشان همه چیز را بدانند. در گذشته فقط افراد کمی نسبت به اخبار آگاهی داشتند و از آنجایی که فاصله ی مکانی زیادی بین افراد بود این خبرها به سختی به افراد دیگر منتقل می شد. با گذشت زمان و با رشد تکنولوژی فاصله ها کمتر شد و دستگاه های چاپ و وسایل حمل و نقل برای انتشار اخبار و رزونامه ها بر روی کار آمدند. امروزه برای سالیان طولانی است که افراد دسترسی کامل به روزنامه ها را داشته و همه ی اخبار را از این طریق پیگیری خواهند کرد.

طراحی سایت

سئو و بهینه سازی در طراحی سایت پایگاه خبری

سئو به مجموعه اقداماتی گفته می شود که طی آن بهینه سازی وب سایتتان در برابر موتورهای جستجوگر گوگل انجام می شود. به این صورت که بعد از اینکه افراد لغت اخبار یا خبر را در گوگل سرچ کردند وب سایت پایگاه خبری شما بالا بیاید، وب سایت پایگاه خبری شما باید از سرعت بالایی برخوردار باشد تا بازدید کنندگان دسترسی راحتی به وب سایتتان داشته باشند، وب سایتتان همیشه باید در دسترس باشد و اگر هر کاربر در هر ساعتی از شبانه روز که قصد داشت بتواند به راحتی به وب سایت شما دسترسی داشته باشد.

طراحی سایت

ریسپانسیو بودن طراحی سایت پایگاه خبری

طراحی سایت باید به گونه ای پیاده سازی باشد که در همه ی صفحه های نمایشگر مثل موبایل، تبلت، راینه و... به خوبی قابلیت نمایش را داشته باشد به این قابلیت مهم ریسپانسیو بودن می گویند. پس توجه داشته باشید که داشتن وب سایتی حرفه ای با بازدید بالا کارراحتی نبوده و نیازمند به وقت و هزینه های بالایی می باشد.

طراحی سایت پایگاه خبری و سرویس های آن

• طراحی سایت پایگاه خبری و اخبار سیاسی که شامل اخبار دولت، اخبار مجلس، اخبار سیاست های خارجی، اخبار احزاب و... می شود.
• طراحی سایت پایگاه خبری و اخبار فرهنگی شامل اخبار رادیو و تلوزیون، اخبار موسیقی، اخبار سینما، اخبار فرهنگ و هنر و ... می شود.
• طراحی سایت پایگاه خبری و اخبار اقتصادی که شامل اخبار دلار، اخبار بورس، اخبار بیمه، اخبار اشتغال، اخبار صنعت و... می شود.
• طراحی سایت پایگاه خبری و اخبار اجتماعی که شامل اخبار خانواده، اخبار حوادث، اخبار بهداشت، اخبار انتظامی و... می شود.
• طراحی سایت پایگاه خبری و اخبار علمی که شامل اخبار پزشکی و دستاوردهای پزشکی و اخبار فنوری و... می شود.
• طراحی سایت پایگاه خبری و اخبار ورزشی که شامل، اخبار فوتبال، اخبار والیبال، اخبار بسکتبال و... می شود.

ویژگی هایی که باید در طراحی سایت پایگاه خبری رعایت شوند

• قرار دادن انواع مختلفی از تصاویر و ویدئو ها در طراحی سایت پایگاه خبری
• ارائه محتواهای خبری به زبان های اصلی و بین المللی مثل انگلیسی و عربی در طراحی سایت پایگاه خبری
• اشتراک گذاری اخبار از طریق شبکه های اجتماعی مختلف نظیر اینستاگرام، تلگرام و فیس بوک در طراحی سایت پایگاه خبری
• پیگیری مهترین اخبار روز و آخرین نرخ قیمت طلا سکه در بخش های ویژه از طریق طراحی سایت پایگاه خبری

طراحی سایت

 


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید