طراحی سایت


ویرایشگر Visual Studio چیست؟

با پیشرفت روز افزون دنیای اینترنت ، برنامه نویسان برای ایجاد کدهای خود نیاز به محیطی دارند تا به راحتی در آن کدنویسی‌های خود را انجام دهند. Visual Studio که توسط شرکت مایکروسافت Microsoft ایجاد شده، فضایی می‌باشد که برنامه نویسان در آن به راحتی کدهای خود را ایجاد می‌کنند. از زمانی که Visual Studio به وجود آمد کار برنامه نویسان بسیار راحت شده و باعث شده تا در زمان آن ها صرفه جویی شود یعنی در کمترین زمان به ایجاد کدهای بسیاری بپردازند. Visual Studio بیش‌تر با زبان‌های #C++، #C، VB.NET و جاوا اسکریپت JavaScript و پایتون Python، فرترن fortran و... به ساخت برنامه‌های Windows سرویس‌های Windows طراحی اپلیکیشن های موبایل، برنامه‌های کاربردی ASP.NET می‌پردازد. این ویرایشگر در سال 1997 انتشار پیدا کرد که در حال حاضر جدیدترین نسخه آن در سال 2019 منتشر شد.با هر زبان برنامه نویسی می‌توانید در این ویرایشگر به ایجاد پروژه‌های خود بپردازید و لازم نیست برای این که زبان‌ها در ویرایشگر شما اجرا شود ابزا خاصی را دانلود کنید. ویرایشگر Visual Studio به راحتی در هر سیستمی با هر سیستم عاملی اجرا می‌شود و متخصصان می‌توانند آن را در سیستم‌های خود به راحتی اجرا نمایند.

طراحی سایت

ویژگی‌های Visual Studio

Visual Studio که مجهز به قابلیت هایی مانند ویرایشگر کد Code Editor، امکان ایجاد خط به خط کد و همچنین ویرایشات آن‌ها را بر عهده دارد ایجاد Bookmark، پخش کننده کد IntelliSense می‌باشد همچنین این ابزار دارای قابلیت خطا یابی Debugger را هم دارد.
IntelliSense: به پنجره راهنمایی گفته می‌شود که شما با باز کردن پرانتز Visual Studio راهنمایی‌های لازم را به شما می‌کند.
Cntrl+Space: با استفاده از این روش می‌توانید به تکمیل کد خود بپردازید اگر بخشی از کد را وارد کنید با زدن دکمه cntrl به همراه space می‌توانید آن کد مورد نظر را تکمیل کنید.
Code Snippet: شما می‌توانید بخشی از کد را وارد کنید و با زدن بر دکمه Tab بدنه دستور به صورت کامل برای شما نمایش داده شود.

مزایای Visual Studio

در ابن بخش برخی از مزایای خوبی که این ویرایشگر در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد را برای شما معرفی می‌کنیم که عبارتند از:
• جستجوی راحت: با استفاده از این ویرایشگر می‌توانید جستجوی خوبی را تجربه نمایید هر چیزی که به دنبال آن هستید را به سرعت با یک جستجوی ساده آن را پیدا کنید.
• اجرا کردن چندین پروژه: یکی دیگر از ویژگی‌های خوبی که این ویرایشگر کد در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد این است که چند محیط کاربری را به طور همزمان باز می‌کند و متخصصان می‌توانند چندین پروژه را به طور همزمان اجرا نمایند.
• به روز رسانی‌: این ویرایشگر در هر Update جدید خود خطاهای نسخه قبلی خود را برطرف می‌کند و تلاش می‌کند تا به بهترین نحو در اختیار متخصصان قرار گیرد. • یادگیری راحت آن: کار کردن با این ویرایشگر بسیار راحت می‌باشد و می‌توانید به راحتی آن را آموزش ببینید.

آموزش نصب Visual Studio به صورت Offline

در قدم اول شما باید به وب سایت https://visualstudio.microsoft.com/vs/preview/ بروید و پنجره ای که برای شما باز می‌شود طبق سیستمی که در اختیار دارید یکی از آن موارد را انتخاب کنید.(لازم به ذکر است که گزینه Community به صورت رایگان می‌باشد که بیش تر برنامه نویسان و کاربران از این روش استفاده می‌کنند. گزینه Enterprise هم کامل‌ترین نسخه از visual Studio می‌باشد که برای متخصصان اصلی و متخصصان خبره ایجاد شده است.) سپس بر دکمه Dowmload بزنید پس از دانلود آن Folderi که در آن ذخیره شد را بیابید و بر فایل exe. بروید و بر روی آن کلیک کنید سپس پنجره ای برای نصب باز می‌شود که شما با زدن بر دکمه Contunue کمی صبر کنید تا Visual Studio باز شود.پس از این که Download به پایان رسیدپنجره ی Workloads باز می شود که در این مرحله می‌توانید کارهایی که لازم دارید را انتخاب نمایید. پس از این که Workload را انتخاب نمودید می‌توانید با زدن بر دکمه install فرآیند نصب آن آغاز شود و در نهایت به راحتی از این ویرایشگر کد Visual Studio بهره مند شوید و از آن استفاده بهینه‌ای را ببرید.

Visual Studio در وب سایت

اگر به طراحی وب سایت علاقمند هستید و می‌خواهید با زبان‌ HTML و ابزار CSS به برنامه نویسی و ساخت سایت بپردازید حتما باید محیطی را برای ایجاد کدهای خود در نظر بگیرید که ما ویرایشگر Visual Studio را برای شما پیشنهاد می‌کنیم چرا که این ویرایشگر با قابلیت‌های خوبی که در اختیار دارد می‌تواند به افراد مبتدی بسیار کمک کند تا کدهای خود را به راحتی و بدون مشکلی در آن وارد کند.با یک جستجوی ساده در اینترنت می‌توانید مقالات و ویدیوهای آموزشی بسیاری پیدا کنید تا به راحتی با محیط این ویرایشگر آشنا شوید و به راحتی به برنامه نویسی و کد نویسی بپردازید.


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید