بالا بردن رتبه سایت و نگه داشتن در اولویت گوگل یکی از کارهایی است که هر کسب و کاری باید به آن اهمیت دهد صاحبان مشاغل باید زیر نظر بهترین شرکت طراحی سایت و سئو سایت کارهای مربوط به طراحی وب سایت خود را پیش ببرند تا بهترین‌ها را از آن سایت و کسب و کار خود کنند. طراحی سایت‌ها با استفاده از قوانینی که گوگل اعلام کرده می‌توانید بهترین سئو سایت را از آن سایت خود کنید. گوگل هرچند وقت یک بار اقدام به بروزرسانی الگوریتم‌های خود می‌کند که سئوکارها باید با آن آشنا شوند. ما می‌خواهیم به آشنایی با ترندهای سئو تضمینی سایت در سال 2020 بپردازیم با ما همراه باشید تا با ترندهای مربوطه آشنا شوید. یکی از نکات مهمی که باید در بهینه سازی سایت خود اهمیت دهید این است که کاربران شما با رضایت کامل از سایت شما خارج شوند بنابراین خود را همیشه جای کاربرانتان قرار دهید و مواردی که باعث جلب رضایت شما می‌شوند آن‌ها در طراحی سایت خود قرار دهید یکی از پیشنهادهایی که ما به شما می‌کنیم این است که شما می‌توانید به طور مستقیم با کاربرانتان ارتباط داشته باشید و از نیازهای آنان باخبر شوید در این صورت می‌توانید طراحی سایت ایده ال با سئو و بهینه سازی طراحی سایت عالی را ارائه دهید.

معرفی ترند های بهینه سازی سایت در سال 2020

وجود سئو چند زبانه

اگر صاحب کسب و کاری می‌باشید که افراد خارج از کشور هم می‌توانند از آن استفاده کنند پس حتما سایت خود چند زبانه ایجاد کنید . وجود سئوی چند زبانه برای این کسب و کارها بسیار حائز اهمیت می‌باشد چرا که به افزایش فروش و ارائه خدمات شما بسیار کمک می‌کند. افرادی که در خارج از کشور هستند می‌توانند به راحتی با انتخاب زبان مورد نظرشان به خواندن محتوا و دیدن مطالب شما برآیند.

به جستجوی صوتی اهمیت دهید

یکی از مهمترین ترندهای سئو که در سال 2020 وجود بخش جستجوی صوتی می‌باشد که این ترند برای بسیاری از افراد دارای ارزش و اعتبار می‌باشد جستجوی صوتی در آینده نزدیک بر جستجوی نوشتاری غلبه خواهد کرد همچنین در دنیای سئو تحولاتی را به وجود می‌آورد. جستجوی صوتی می‌تواند یکی از امکانات بسیار راحتی باشد تا افراد با بیان کردن کلمه مورد نظر گوگل نتایج را در اختیار آن‌ها قرار دهد.

به کاربران موبایلی اهمیت دهید

با گذشت زمان روز به روز افراد بیش‌تری به انجام کارهای روزانه خود و جستجو از طریق موبایل روی می‌آورند پس شما پس از ایجاد طراحی سایت خود حتما باید به نشان دادن سایتتان در نمایشگرهای دیگر مانند موبایل و تبلت اهمیت دهید تا کاربران موبایلی خود را در سایتتان حفظ نمایید پس حتما علاوه بر نشان دادن طراحی سایت در موبایل باید به بهینه شدن سایت خود در موبایل نیز اهمیت دهید.

محتوای خوب ارائه دهید

داشتن محتوای مناسب و ایده آل همیشه بخش مهمی از سئو سایت می‌باشد اگر بر سئو و بهینه سازی سایت خود اهمیت می‌دهید به یاد داشته باشید تا با استفاده از شناخت مشتریان خود بهترین محتوا را برای آن‌ها ارائه دهید تا کاربران رضایت کاملی را از سایت شما داشته باشند شما می‌توانید از محتوای ویدیویی و یا صوتی و... برای ارائه مطالب خود به کار ببرید. در سال 2020 توجه افراد به شدت قبل به کلمات کلیدی نیست اما بیشتر به فکر کیفیت همچنین ارائه محتوای کاربر پسند می‌باشد شما باید توجه کنید تا در سال 2020 با رعایت اصول سئو به کاربران خود بهترین مطالب را ارائه دهید.

به موتورهای جستجوی دیگر نیز اهمیت دهید

زمانی که حرف از بهترین و مطمئن‌ترین منبع می‌شود خناخوداگاه ذهن همه افراد به گوگل می‌رود و سئو سایت خود را فقط برای دیده شدن در اولویت گوگل پیش می‌برند اما لازم به ذکر است که شما باید به موتورهای جستجوی دیگری هم توجه داشته باشید مانند یاهو، بینگ و....

هوش مصنوعی

یکی از مهمترین فناوری‌های امروزی وجود هوش مصنوعی در سال 2020 می‌باشد . گوگل برای این که نتایج بهتری را برای کاربران خود از هوش مصنوعی استفاده می‌کنند. یعنی الگوریتم‌های گوگل با استفاده از این روش به کار خود ادامه می‌دهند .هوش مصنوعی می‌تواند به رتبه دادن به طراحی سایت‌ها بسیار کمک کند.

اهمیت سئو کسب و کارها

اهمیت سئو کسب و کارها

اگر صاحب طراحی سایت شرکتی یا طراحی سایت فروشگاهی هستید باید حتما به مسئله سئو و بهینه سازی سایت خود توجه کنید صاحب هر سایتی اعم از طراحی سایت آگهی، طراحی سایت بیمه، طراحی سایت املاک و... می‌باشید باید به قرار گرفتن رتبه اول گوگل اهمیت دهید به همین منظور به ترندهای سئو توجه کنید و آن‌ها را در طراحی سایت خود به کار ببرید لازم به ذکر است که کار سئو سایت خود را زیر نظر افراد حرفه‌ای و با تجربه که سئوکار گفته می‌شود پیش ببرید تا بهترین نتیجه را برای سایت خود به ارمغان بیاورید.

ارتباط با ما

  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید