مجموعه نونگار از سال 1377 با هدف فعالیت در زمینه نرم افزار پا به عرصه وجود نهاد در سال 1381 همگام با آغاز رشد روز افزون کاربرد اینترنت در دنیا، با مدیریت آقای دکتر دانیال منتظری به طور تخصصی فعالیت خود را به اینترنت و وب متمرکز ساخت. در این گذار، چالش عمده ای پیش روی ما بود، چون می بایست کارهایی عرضه کنیم که در کنار کارهای دیگران از سراسر دنیا بر یک محمل قرار گیرند و خبری الطبع توقعات روز افزون کارفرمايان ما را برآورده سازد. بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نبود که به طور اتفاقی حاصل گردد.

شرکت طراحی سایت نونگار پردازش

دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید وعرضه پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است. نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای شرکت نونگار تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است. در شرکت نونگار پردازش طراحی وب سایت را با ملاحظه نسبت به نیاز و خواسته های مشتری و طبق هدفی که از سمت ایشان تعیین شده پیش میبریم. از جمله نگرش راهبردی ما در کار آن است که نگرشی به شهادت آنچه انجام گرفته است برای شرکت نونگار تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است. در هر مرحله از طراحی سایت حق با مشتری بوده و خواسته ی مشتریان در اولویت قرار داشته است.
طراحی وب سایت همانا از ارتباط تنگاتنگی با موتورهای جستجوی گوگل دارد، زیرا این امر در افزایش بازدید سایت بسیار کمک خواهد کرد. برای طراحی یک وب سایت باتوجه بر نیازمندی در سرعت بارگذاری در فضای مجازی به ملاحظه نسبت به ظاهر سایت نیز نیازمند است. همچنین بهینه سازی طراحی سایت در موتورهای جستجو و یا (SEO) هم باعث بالا رفتن رتبه سایت و در نتیجه دیده شدن وب سایت توسط کاربران می باشد. بازدیدکننده ی سایت اولین چیزی که در سایت شما مشاهده خواهد کرد ظاهر و قالب سایت شما می باشد که باید دقت در انتخاب رنگ مناسب برای قالب سایت را بالا برده.
هدف از طراحی سایت توسط تیم شرکت ما رعایت کامل از استانداردهای موجود در وب نویسی و استفاده از بروزترین تکنولوژی ها برای ایجاد یک سایت بسیار حرفه ای برای شما مشتری عزیز است. ما در کمترین بازه ی زمانی با هزینه ای معقول برای شما وب سایتی حرفه ای طراحی خواهیم کرد. پروسه ی تکمیل قرارداد و معین کردن نوع قالب و اطلاعاتی از سوی شما و سپس پیاده سازی سایت توسط ما در کمترین زمان برای شما انجام خواهد یافت. هدف شرکت ما از راه اندازی طراحی سایت برای مشتری ارائه بهترین خدمات و اجرای پورتال های تحت وب می باشد.

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

برخی از خدماتی که توسط شرکت طراحی وب سایت نونگار ارائه می شوند به صورت زیر است:
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت، 19 سال تجربه ما برای اطمینان طلبی از شما است که پروژه های مختلف از جمله طراحی و بهینه سازی سایت خود را به ما بسپارید. مراحلی که در طراحی سایت باید طی شوند از جمله برسی نیازمندی، پرداختن به رقبا، قالب سازی برای سایت، مهندسی اطلاعات داده ها، کدنویسی، افزایش رتبه بندی سایت و آزمایش نهایی. همچنین مشاورین ما در تمامی مراحل طراحی سایت شما را همراهی خواهند نمود و پشتیبانی 24 ساعته ی وب سایت شما را بعمل می رسانند.
بهینه سازی وب سایت و یا سئو سایت توسط ما برای افزایش رتبه ی سایت شما پس از طراحی سایت انجام میگیرد. برای رونق دادن به میزان بازدیدکنندگان از سایت شما لازمه ی بهینه سازی و برسی عملکرد از سایت شما می باشیم تا سایت شما در 10 سرچ اول جستجوگر گوگل قرار بگیرد. این عمل باعث موفقیت سایت شما در فضای مجازی میشود، حال اگر سایت شما شخصی باشد و یا تجاری.
طراحی سایت بصورت کم خرج و کم هزینه جزوی از اختیاراتی است که شرکت ما براساس بودجه شما در گزینه های طراحی سایت گذاشته است.
در این عصر از تکنولوژی اکثر مردم از اینترنت استفاده میکنن و خیلی ها نیاز خود در ساخت یک سایت را احساس میکنند. بر این اساس اگر بخواهید وب سایتی شخصی برای شما طراحی شود تا بتوانید با دنیای ارتباطات همگام شوید کافیست پروژه ی وب سایت شخصی خودتان را به نونگار پردازش بسپارید.
یکی دیگر از مرسوم ترین وب سایت ها، طراحی سایت تبلیغاتی می باشد که امروزه بسیاری به سمت این گونه وب سایت ها می روند. شما هم میتوانید یک سایت تبلیغاتی موفع و بهینه شده داشته باشید تا در میان رقبای بسیار این حوضه جزو بهترین ها قرار بگیرید.
اگر هم علاقه به مقاله نویسی و نشر نوشته های خود داشته باشید با طراحی وب سایت مقاله ای و حرفه ای مخاطبان خاص خود را جذب مقاله هایتان کنید و در این حرفه موفقیت بسیاری بدست بیاورید. همچنین طراحی قالب بسیار زیبا برای جذب بیشتر مخاطب به این نوع سایت هم بسیار اهمیت دارد که ما برای شما بهترین طرح ها را در اختیار خواهیم گذاشت.

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید