بهشاد بهزادی دارای دکترای علوم کامپیوتر از دانشگاه پلی تکنیک در فرانسه ، به مدت ده سال است که در کمپانی گوگل در حال فعالیت می باشد. بهشاد بهزاد فعالیت خود را به عنوان مهندس کامپیوتر در کمپانی گوگل آغاز نمود و در حال کنون رهبر مدیر فنی در گوگل می باشد. توانایی های ایشان در زبان های برنامه نویسی ، الگوریتم ها و نیز زبان ماشین می باشد که به واسط آن به آنالیز الگوریتم های رنکینگ در گوگل اقدام می نماید. بهشاد بهزاد دوره کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه شریف تهران سپری نمود.
الگوریتم های موثر موتورهای جستجوگر در طراحی سایت در سالیان آخیر تغییرات بسیاری را به خود دیده است و مدام در حال آپدیت است تا به رفع نیاز کاربران موتورهای جستجو منجر شود. بهشاد بهزادی رهبری مدیر فنی ایرانی در گوگل می باشد و آینده موتورهای جستجو را تحت پلتفرم موبایل بیان نموده است و در گفته خود اینطور بیان می نماید که آینده موتورهای جستجو تحولات درماتیکی را شاهد خواهد بود که در آن چهار وجه اساسی در جستجو ملاک قرار می گیرد. این چهار آیتم صدا ، مفهوم و زمینه ، موقعیت جغرافیایی ، اطلاعات شخصی می باشد. برای اطلاع بیشتر راجب به بررسی ویژگی موتورهای جستجوگر در طراحی سایت به این لینک بروید.

صدا

سیستم پردازش زبان طبیعی از تغییرات آینده گوگل می باشد که تا حال میزان اشتباه آن یک در شانزده کلمه می باشد. این سیستم ارتباط کاربران گوگل را به صورت کلامی میسر می نماید و در جهت ارتقای ارتباط کاربران می باشد.

بهشاد بهزادی کیست؟

مفهوم

جستجو مفهومی، معنایی که محتوا می خواهد انتقال دهد را در نظر می گیرد و به واسط کلمات کلیدی به نمایش آن اقدام می نماید. اگر کاربر کلمه برج را درج نماید در صفحه نتایج لیستی در این خصوص مشاهده می نماید. اما حال اگر پیش از آن کلمه تهران را درج نماید در نتیجه موتور جستجو خواهد فهمید که کاربر به دنبال برجی در تهران می باشد. در واقع موتور جستجو گوگل گرایش خود را به سمت هوشمندی هرچه بیشتر در خصوص نیاز کاربران خواهد برد.

موقعیت جغرافیایی

شاید موردی تموقعیت جغرافیایی و مکانی نیز آیتم پرکاربرد دیگری می باشد که نیاز بسیاری از کاربران را مورد تشخیص قرار می دهد. فرض نمایید کاربر کلمه رستوران را درج نماید. بالطبع کاربر نیازمند لیستی از رستوران ها در شهر و موقعیت مکانی خود می باشد. از این رو در نظر گرفتن موقعیت مکانی کاربر یکی از الویت ها در برنامه کاری موتور جستجو گوگل می باشد.

اطلاعات شخصی

اطلاعات شخصی

شناخت شخصیتی گوگل از کاربران آیتم دیگری خواهد بود که به واسط آن گوگل به واسط شناخت و اطلاعاتی که از کاربر دارد به رفع نیاز خواهد پرداخت. دیتابیسی از کلمات کلیدی که جستجو می شود می تواند شناختی از کاربر را در اختیار گوگل قرار دهد.

ارتباط با ما

  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید