امروزه شاهد بازار تنگاتنگ و رقابتی موجود در صنایع و کسب و کارهای مختلف در میان افراد و شرکت های گوناگون می باشیم. کسب و کارهای اینترنتی و فضای مجازی و شبکه های ایجاد شده توسط اشخاص و شرکت های مختلف نیز، با یکدیگر سر جدال دارند و بحث سر برتری هر کدام یکی از آنان می باشد. اکنون با وجود چنین صحنه رقابتی موجود به خصوص در میان غول ها و قدرتمندان، یک وب سایت یا اکانت و یا وبلاگ نو و جدید چگونه بایستی پا بگیرد و موفق باشد. همچنین نکات مهم در طراحی وبلاگ قابل تامل برای این شرکت ها است.

چگونگی ساخت سایت تا سئو و بهینه سازی یک سایت

ابتدا لازم به ذکر است اگر شما صاحب یک کسب و کار قوی و یا یک شرکت بسیار بزرگ می باشید و یا حتی اگر به دنبال کسب سرمایه و ایجاد یک کسب و کار قدرتمند می باشید، حتما از یک طراح حرفه ای برای طراحی وب سایت بهره مند شوید. اما طراحی سایت حرفه ای چگونه انجام میگیرد؟ یک طراح حرفه ای سایت و آشنا و متخصص در زمینه فضای مجازی و اینترنت، می تواند تا حد بسیار زیادی، سبب برتری و مناسب بودن وب سایت شما گردد. آموزش سئو و طراحی سایت در وبلاگ نونگار به شما مراحل انجام گیری طراحی سایت حرفه ای را شرح می دهد.

خیلی از افراد، به قسمت های دیگر کار خود توجه می کنند و اصل سرمایه گذاری و خرج هزینه هایشان مربوط به سایر بخش ها و قسمت های کاریشان می باشد. تمرکز و سرمایه گذاری اصلی بر روی سایر قسمت های کسب و کار و ادامه رویه کاری به صورت سنتی در حالی می باشد که، در دنیای ارتباطات و فناوری امروزه، کسب و کارهای اینترنتی بسیار پر درآمدتر و پر سودتر از سایر کارها است.

ایجاد یک وب سایت مناسب

یک صاحب کار می تواند با صرف هزینه کافی و مناسب در قسمت مجازی و اینترنتی کار خویش به خصوص با طراحی و ایجاد یک سایت مناسب، سرمایه خود را چند برابر کند. آموزش سئو و طراحی سایت در وبلاگ نونگار نحوه ی طراحی و ساخت سایت را نشان داده و شما خواهید آموخت که چگونه از این حرفه درآمدزایی کنید. این امر ثابت شده است که سرمایه گذاشته شده در قسمت اینترنتی کسب و کار، حتی کسب و کار های اینترنتی به صورت چند برابر به صاحب آن باز خواهد گشت و سبب سود آوری خواهد شد.
این یک اصل مهم برای استواری در بازار رقابتی و مدرن امروزه می باشد. پس اگر به دنبال پیشرفت کاری خودتان می باشید حتما یک سر به قسمت مجازی کار خودتان نیز بزنید. امروزه افراد بسیار و موسسات معتبر و معروفی برای طراحی وب سایت و پشتیبانی و مدیریت وب سایت ها و صفحات مجازی مشاغل مختلف ایجاد شده اند.

مرتب سازی در طراحی وب سایت

این موسسات و یا افراد، تمامی کارها و اوامر مربوط به قسمت اینترنتی و مجازی کار شما را اعم از راه اندازی و پاسخ به مشتریان و... پوشش خواهند داد. استخدام این گونه افراد و یا بهره گیری از این گونه موسسات تضمینی برای پیشرفت کاری شما خواهد بود. طراحی وب سایت باید به گونه ای باشد که جلوه و ظاهر کاری بسیار جذاب و گیرایی داشته باشد.

هم چنین دسته بندی و چیدمان صحیح وب سایت، همانند این است که شما صاحب یک کتاب خانه منظم می باشید که تمام کتاب ها بر اساس ترتیب خاصی تنظیم و چیده شده اند. همچنین پل ارتباطی صاحبان مشاغل با مشتریان باشد و اطلاعات و اخبار مربوط به مشاغل در اسرع وقت در سایت مربوط به آن قرار داده شود. همچنین مواردی در طراحی یک سایت وجود دارد که با رعایت آن ها می توانید، حداکثر کارایی را برای سایتتان ایجاد کنید .یک سایت ممکن است یک کارایی مشخص و خاص داشته باشد و یا این که چندین کار را با یکدیگر پشتیبانی کرده و انجام دهد.
اگر سایت شما از اصول و رویه مناسب و حرفه ای استفاده کرده باشد و جلوه ای درست را ارائه دهد، قطعا می تواند غیر از کارایی خود از جهات دیگری همچون دریافت تبلیغات، کسب درآمد نماید که خود منبع درآمد بسیار خوبی محسوب می شود.

به کار گیری سئو برای وب سایت ها و وبلاگ ها

پیشتر به این مسئله اشاره شد که مواردی در طراحی سایت ها وجود دارد که با رعایت و استفاده از آن موارد می توانید تا حد زیادی به کیفیت کاری و سطح و امتیاز سایت و یا وبلاگتان بیافزایید. یکی از این موارد به کارگیری و توجه به قسمت سئوسایتتان می باشد. سئو یکی از عوامل حرفه ای است که یک مدیر سایت می تواند از آن در سایت و یا وبلاگ خود استفاده نماید.
سئو در واقع همان اطلاعات و نوشته ها و مقاله هایی است که یک نویسنده در کنار عکس و یا نوشته ها و موضوعات مختلف سایت خود قرار می دهد. تولید محتوا و یا سئو بایستی به گونه ای انجام پذیرد که این نوشته ها و اطلاعات، شباهتی به سایر اطلاعات موجود در سایت ها و صفحات دیگر نداشته باشند و مختص و غیر کپی شده تنها برای شما باشد.

به کار گیری سئو برای وب سایت ها و وبلاگ ها

منع استفاده از محتوای نکراری در طراحی سایت

در غیر این صورت اگر مطالب و محتوای کپی شده در سایت شما قرار داده شود، ممکن است آن محتوا به عنوان محتوای کپی شده پیگرد قانونی و مشکلاتی را در بر داشته باشد که به سئوسایت آسیب می زند. پس سعی کنید مطالب حتما نو نوشت و جلوه جدید و تازه ای داشته باشند. خیلی از شرکت ها و موسسات بزرگ و صاحب سایت های معتبر و معروف، در وب سایت ها و صفحات موجود در شبکه های اجتماعی از گروه سئو برخور داراند.
گروه تولید محتوا و سئو، می تواند در مدت زمان مشخص و حتی به صورت روزانه، محتوا و مقاله های متعددی را با رعایت تمامی اصول سئو و به صورت دسته بندی شده و طبق یک سری قوانین و شرایط مشخص شده توسط سایت منتشر کنند.

ارتباط با ما

  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید