طراحی سایت


هفت گام برای تبدیل شدن به توسعه دهنده وب
در صورت تمایل به فعالیت در زمینه توسعه دهندگی وب، اولین مشکل نداشتن تجربه کافی در صنعت تکنولوژی است. حتی در صورت گذراندن دوره های آموزشی و صرف زمان و وقت بسیار بر روی پروژه های کدینگ شخصی ولی با این حال بیان آنها به عنوان تجربیات در رزومه کاری چندان مرتبط به نظر نمی رسد.
ادامه مطلب هفت گام برای تبدیل شدن به توسعه دهنده وباضافه نمودن بعد شخصیتی در طراحی وب سایت
در صورتی که درصدد قرارگیری پایدار در مکانی بالاتر از سایت رقیبان خود هستید، این مهم را در نظر داشته باشید که شخصیت سازی را در طراحی وب سایت خود اضافه نمایید. طراحان سایت به واسطه مهارت ها و قابلیت های خود قادر به برقراری ارتباط عاطفی با بازدیدکنندگان خواهند بود.
ادامه مطلب اضافه نمودن بعد شخصیتی در طراحی وب سایتبهشاد بهزادی
الگوریتم های موتورهای جستجو در سالیان آخیر تغییرات بسیاری را به خود دیده است و مدام در حال آپدیت است تا به رفع نیاز کاربران موتورهای جستجو منجر شود. بهشاد بهزادی رهبری مدیر فنی ایرانی در گوگل می باشد و آینده موتورهای جستجو را تحت پلتفرم موبایل بیان نموده است و در گفته خود اینطور بیان می نماید
ادامه مطلب بهشاد بهزادیچگونه یک گرافیست سایت حرفه ای باشیم
گرافیست وب فردی خلاق برای طراحی ایده های هنری در عین لحاظ نمودن جنبه های آموزشی و مفهومی می باشد. تکنیک های فنی و خلاقیت دو لازمه یک گرافیست حرفه ای می باشد. توجه به جزییات و طراحی سایتی که با همخوانی رنگ ها توام شود نیاز هر گرافیست وب می باشد.
ادامه مطلب چگونه یک گرافیست سایت حرفه ای باشیمدر گوگل اول باشیم
چگونه در صفحه اول گوگل باشیم؟ شاید این سوالی باشد که برای بسیاری از صاحبان سایت مهم تلقی شود و بدنبال روش هایی می باشند که طراحی سایت طراحی سایت آنها در صفحه اول گوگل قرار گیرد. گوگل به عنوان قوی ترین موتور جستجوگر براساس فاکتورهای عملکردی خود به رنکینگ طراحی وب سایت طراحی وب سایت ها اقدام می نماید.
ادامه مطلب در گوگل اول باشیمسایت ساز کیست
سایت ساز یا همان سایت سازی پروسه ساخت سایت می باشد در راستای اهداف تجاری و بازرگانی کسب وکار شما می باشد. سایت ساز می تواند شرکت طراحی سایت و یا فردی باشد که با توجه به نیاز و خواسته شما به ساخت سایت اقدام می نماید و طراحی سایت را در غالب قابلیت ها و امکانات مورد نیاز اجرا می نماید.
ادامه مطلب سایت ساز کیستطراحی سایت تهران
طراحی سایت تهران موضوع مورد جستجو برای بسیاری از کاربران در تهران می باشد که در جستجو شرکت طراحی سایت در تهران هستند. تهران می تواند شرکت های بسیاری را در زمینه طراحی وب سایت و سئو سایت شامل شود که هدف خود را سرویس رسانی به کاربران قرار داده اند.
ادامه مطلب طراحی سایت تهرانطراحی سایت خودرو
طراحی سایت خودرو با هدف نمایش خودرو و ماشین و انجام خرید و فروش ها در این راستا می باشد. با گسترش بازاریابی اینترنتی و بهره گیری از خرید و فروش آنلاین بستر سودآوری را برای کسب وکارها فراهم می آورد.
ادامه مطلب طراحی سایت خودروطراحی سایت املاک
طراحی سایت املاک به منظور بستری برای خریدو فروش املاک و ملک طرح ریزی می شود. خرید ملک در حیطه جغرافیایی وسیع تر نیازمند فضایی برای درج اطلاعات املاک می باشد. طراحی سایت املاک با درج اطلاعات در خصوص املاک می تواند خریداران و فروشندگان را در حیطه جغرافیایی وسیع تر به هم متصل نمایند.
ادامه مطلب طراحی سایت املاکطراحی سایت همایش

طراحی سایت همایش در راستای اعلام همایش و کنفرانس ها طرح ریزی می شود. در بستر طراحی سایت همایش اطلاع رسانی در خصوص کنفرانس،مجمع،همایش،کنگره و دیگر موارد مشابه صورت می گیرد. به منظور برگزاری مناسب همایش ها نیازمند اطلاع رسانی مناسب در این زمینه می باشیم.
ادامه مطلب طراحی سایت همایشطراحی سایت علمی
طراحی سایت علمی مراکز گسترش و کاربردی علم و دانش را شامل می شود که در اشاعه علم و دانش فعالیت دارند و در راستای اهداف خود به طراحی سایت علمی اقدام می نمایند.
ادامه مطلب طراحی سایت علمیطراحی سایت شرکتی
طراحی سایت شرکتی به منظور گسترش اهداف تجاری و بازرگانی شرکت ها فراهم می شود. شرکت ها به منظور نمایش محصولات و خدمات خود نیازمند طراحی سایت بدین منظور می باشند.ارائه کاتالوگی از محصولات و درج اطلاعات از خدمات در جذب مشتریان به سمت کسب وکار شرکت کمک شایانی می نماید.
ادامه مطلب طراحی سایت شرکتیطراحی سایت و درج ویدیو آنلاین
طراحی سایت و درج ویدیو آنلاین در طراحی سایت های آموزشی ، کنفرانسی و یا در دیگر زمینه های مرتبط بکار گرفته می شود. درج ویدیو آنلاین در طراحی سایت به منظور برگزاری کلاس ها، جلسات آموزشی و یا کنفرانس ها و همایشات برگزار شده بکار گرفته می شود.
ادامه مطلب طراحی سایت و درج ویدیو آنلاینطراحی سایت درج آگهی و نیازمندی
طراحی سایت درج آگهی و نیازمندی امروزه با گسترش وب سایت ها در سطح اینترنت بسیار موفق عمل نموده اند. وب سایت ها برای موفقیت در محیط آنلاین می بایست نام تجاری شناخته شده ای داشته باشند، طراحی سایت درج آگهی و نیازمندی به منظور شناساندن وب سایت ها در دایرکتوری های مختلف بسیار موفق عمل نموده اند.
ادامه مطلب طراحی سایت درج آگهی و نیازمندیطراحی سایت آموزشی و نکات
طراحی سایت آموزشی می تواند به منظور آموزش آنلاین، اطلاع رسانی از جلسات آموزشی، اشتراک گذاشتن فایل های آموزشی و دیگر منظورها صورت پذیرد. سایت های آموزشی کاربران خاص با گرایش آموزشی خاصی را دارا می باشند فلذا در طراحی سایت آموزشی درنحوه آموزش هرچه بهتر مطالب به افراد می بایست تلاش نمود.
ادامه مطلب طراحی سایت آموزشی و نکاتطراحی سایت شبکه اجتماعی
چه فاکتورهای در طراحی سایت شبکه اجتماعی می بایست لحاظ شود؟سایت های شبکه اجتماعی به موجب امکاناتی که برای کاربران خود در نظر می گیرند بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در طراحی سایت شبکه اجتماعی قابلیت هایی مانند پروفایل سازی، اشتراک متن، تصویر، ویدیو ، امکان کامنت گذاشتن و غیره وجود دارد. حال در طراحی سایت شبکه اجتماعی چه فاکتورهای اساسی را می بایست لحاظ نمود.
ادامه مطلب طراحی سایت شبکه اجتماعیطراحی سایت خبری
طراحی سایت خبری به منظور گسترش سریع اخبار، ارشیو اخبار برای اطلاع رسانی به افراد می باشد. نحوه نمایش اخبار ، نحوه ارشیو اخبار ، به روز ترین اخبار تمامی بخش های تاثیرگذار در طراحی سایت خبری می باشد تا کاربران بدون سردرگمی به اخبار مورد نظر خود دست یابند.
ادامه مطلب طراحی سایت خبریطراحی سایت و امنیت
چگونه طراحی سایت پرترافیک را بدنبال داشته باشیم؟ طراحی سایت و ورود به دنیای مجازی برای کسب وکارها با اهدافی همچون معرفی محصولات و خدمات به مخاطبین و سودآوری بیشتر همراه بوده است. جذب ترافیک و بازدیدکننده بیشتر به معنای سودآوری بیشتر خواهد بود، در نتیجه به یکی از دغدغه های اصلی صاحبان وب سایت ها تبدیل شده است.
ادامه مطلب طراحی سایت و امنیتطراحی سایت پرترافیک
چگونه طراحی سایت پرترافیک را بدنبال داشته باشیم؟ طراحی سایت و ورود به دنیای مجازی برای کسب وکارها با اهدافی همچون معرفی محصولات و خدمات به مخاطبین و سودآوری بیشتر همراه بوده است. جذب ترافیک و بازدیدکننده بیشتر به معنای سودآوری بیشتر خواهد بود، در نتیجه به یکی از دغدغه های اصلی صاحبان وب سایت ها تبدیل شده است.
ادامه مطلب طراحی سایت پرترافیکطراحی سایت دسترس پذیر
چگونه طراحی سایت خود را آسان و بدور از سردرگمی کاربران پیاده سازی نماییم؟چگونه طراحی سایت دسترس پذیر برای کاربران را طراحی نماییم؟ کاربران تمایل دارند مطالب و لینک های مورد نظر خود را بدون سردرگمی در صفحه سایت بیاند در غیر اینصورت وب سایت را رها خواهند نمود. حال چه نکاتی را می بایست به منظور طراحی سایت دسترس پذیر اجرا نماییم. در ادامه به اشاره این نکات می پردازیم.مسائل طراحی سایت ریسپانسیو
ادامه مطلب طراحی سایت دسترس پذیرمسائل طراحی سایت ریسپانسیو
امروزه با گسترش دسترسی به اینترنت، استفاده از دیگر دستگاه ها به منظور بهره گیری از خدمات اینترنت امری دور از ذهن نمی باشد. طراحی سایت ریسپانسیو و دسترسی کاربران به صفحات وب سایت از طریق تلفن، تبلت و غیره بسیار مورد توجه قرار می گیرد و یکی از دغدغه های صاحبان کسب وکارها در طراحی وب سایت می باشد. در کنار تمامی این موارد، رعایت اصول خاص در طراحی سایت ریسپانسیو ضروری می باشد.
ادامه مطلب مسائل طراحی سایت ریسپانسیورازهای گوگل در الگوریتم های سئو
سال 2014 با توجه به تغییرات و به روز رسانی های جدید گوگل بر مبنای الگوریتم های پاندا و پنگوئن و نیز طرح ریزی تغییر در نحوه جستجو از کلمات کلیدی به سمت جستجوهای رمزنگاری شده و بر اساس محتوا، سالی پر فعالیت را در زمینه سئو پیشرو قرار داده بود و سئو کاران حرفه ای نیاز به پیشرفت و ارتقا را به طور محسوس احساس می نمودند. در اینجا می خواهیم به شرح مختصری از تکنیک ها و رازهای گوگل در زمینه سئو بپردازیم.
ادامه مطلب رازهای گوگل در الگوریتم های سئوالگوریتم کبوتر گوگل
به عنوان کاربر گوگل شما می بایست با سرعت و درستی نتایج جستجوگوگل آشنا باشید. اما در حقیقت چگونه گوگل در میان میلیون ها وب سایت نتیجه مورد نظر شما را به نمایش می گذارد؟ قلب تکنولوژی جستجو گوگل "PigeonRank™" می باشد. سیستمی برای رنکینگ نمودن وب سایت ها، که توسط گوگل پایه گذاری شده است و تاثیر زیادی بر روند سئو سایت می گذارد.
ادامه مطلب الگوریتم کبوتر گوگل
معماری سایت درفاکتورهای موفقیت سئو
چارچوب و ساختار مناسب وب سایت، می تواند در بهبودSEO سایت نقش موثر داشته باشد همانطور که قالب نامناسب می تواند سایت را خراب کند. زمانی که شما به جستجو در صفحات وب می پردازید به مانند جستجو در کتاب بزرگی می ماند و بدیهی ست برای اینکه در این جستجو انتخاب شوید می بایست در ابتدای این کتاب قرار گیرید.
ادامه مطلب معماری سایت درفاکتورهای موفقیت سئوبازاریابی محتوا در seo
جستجو در موتورهای جستجو اساسی ترین روش در دسترسی به محتوا برای وب سایت ها می باشد. توجه به نکات سئو برای تهیه کنندگان محتوای وب سایت از اولیه خاصی برخوردار می باشد. چطور می توانیم محتوای سایت را بصورت بهینه ، به منظور بهره گیری در موتورهای جستجو استفاده نماییم؟ در وهله اول می بایست به بررسی این نکته بپردازیم که چگونه بهینه سازی موتورهای جستجو انجام می شود.
ادامه مطلب بازاریابی محتوا در seoافزایش ترافیک و بازدید سایت
ترکیب استراتژی محتوا و سئو و بهینه سازی سایت با روش های اصولی می تواند نتایج خیره کننده ای از نظر ترافیک سایت و افزایش بازدید سایت به وجود آورد.
ادامه مطلب افزایش ترافیک و بازدید سایتچرا الکسا مهم است و چگونه می توانید رتبه بندی الکسای خود را بهبود ببخشید؟
رتبه الکسا چیزی است که بیشتر وبلاگ نویسان و صاحبان سایت ها بعد از رتبه بندی گوگل از آن مراقبت می کنند. حتی خیلی ها سخت تلاش می کنند که رتبه بندی و رنک الکسای خود را بهبود ببخشند. دانلود نوار ابزار الکسا و استفاده از آن در هنگام بازدید سایت به شما نشان می دهد که چگونه در حال تیراندازی در جهان وب هستید.
ادامه مطلب چرا الکسا مهم است و چگونه می توانید رتبه بندی الکسای خود را بهبود ببخشید؟لینک بیلدینگ
اين که لينک دهي داخلي براي سايت مهم است يا لينک دهي خارجي،هميشه يک موضوع مهم در سئو بوده . هر کسي تا حد متوسط با سئو و بهینه سازی سایتآشنا است درک خوبي از اهميت ساختمان لينک(لينک بيلدينگ)و همچنين اصول پايه اي اين روش دارد و براي برخي افراد لينک بيلدينگ افزايش سرعت رشد سایت در موتورهاي جستجو مي باشد.
ادامه مطلب لینک بیلدینگترفندهای جذب مشتری در سئو
بهینه سازی موتور جستجو (سئو) یکی از تاکتیک های بازاریابی فوق العاده موثر است و اگر به درستی انجام شود می تواند درآمدزایی بالایی داشته باشد. با این حال معمولا سئو به عنوان گلوله ای نقره ای برای صاحبان کسب و کار است که بازدید کننده و ترافیک بالایی را برایشان دارد. در حالی که سئو می تواند با یک استراتژی کامل با بازاریابی آنلاین ترکیب شود و ترافیک هدفمند و با کیفیت را برای شما بدهد. باید به این نکته توجه کرد که سئو مسئول تبدیل ترافیک به مشتریان نیست اما با استراتژی مکمل می توانید به اهداف فروش خود با کمک سئو دست پیدا کنید. اجازه بدهید این بحث را بیشتر بررسی کنیم:
ادامه مطلب ترفندهای جذب مشتری در سئواهمیت گرید ها در طراحی وب سایت
مهمترین چیزی که در طراحی سایت مد نظر قرار می گیرد نحوه ارائه اطلاعات به کاربران است ، چیزی که باعث بوجود آمدن احساس رضایت در بازدیدکنندگان سایت می شود این است که در کوتاه ترین زمان به هدف خود برسند و اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورند. با وجود این هدف طراحی سایت انواع متفاوتی دارد . در طراحی سایت باید یک ساختار کامل داشته باشد و به این توجه داشت که و اینکه چگونه اطلاعات مورد نیاز کاربران در اختیار آنها قرارگیرد.
ادامه مطلب اهمیت گرید ها در طراحی وب سایتدلایل اهمیت طراحی سایت واکنش گرا
با گذشت زمان و پیشرفت لحظه ای تکنولوژی می بایست طراحی سایت خود را طوری کنید تا کاربران مختلف قادر باشند با انواع دستگاههایی که به آن دسترسی دارند از سایت شما دیدن کنند ، طراحی وب سایت شما باید این انعطاف پذیری را داشته باشد که در انواع دستگاهها و اندازه های مختلف آنها به راحتی به نمایش درآید و ظاهر آن تغییر نکند . این انعطاف پذیری موجب موفقیت کسب و کار آنلاین شما خواهد شد.
ادامه مطلب دلایل اهمیت طراحی سایت واکنش گراسایت های قدیمی در مقابل سایت های جدید
در حالی که اعتماد عمومی، از برندهای قدیمی به سوی شرکت های تازه تاسیس شده در حال حرکت است، اما به نظر می رسد گوگل بیشتر دوست دارد بیشتر سایت های قدیمی و ثابت را ببیند تا سایت های جدید را. به نظر می رسد گوگل باید در آینده راه خود را تغییر دهد و پارامترهای سئو جدیدی را به میان آورد. ما در این مقاله سعی می کنیم که مارکت ها و سایت های جدید را با عوامل سئو بررسی کنیم.
ادامه مطلب سایت های قدیمی در مقابل سایت های جدید


وبلاگ شرکت طراحی سایت نونگار