طراحی سایت


 

چند نکته مهم در طراحی سایت فروشگاهی


تصاویر در طراحی سایت فروشگاهی


سایت های فروشگاهی یکی از مورد توجه ترین سایت ها می باشند و با توجه به عملکرد آنها و درآمد زایی که می توانند داشته باشند اهمیت زیادی نیز دارند. در طراحی سایت فروشگاهی باید وسواس زیادی به خرج داد تا بتوان از سایر رقبا متمایز شد و برتری یافت. ظاهر و قالب سایت بیش از هر چیزی برای کاربران ملموس است و بلافاصله بعد از کلیک بر روی سایت و در زمانی که در سایت حضور دارند زیبایی یا آزار دهنده بودن گرافیک سایت بر اعمال آنها تأثیر گذار می باشد. برخی از گرافیک ها و ظاهر سایت ها در طراحی سایت فروشگاهی به صورتی می باشد که کاربران وقتی وارد سایت می شوند ترجیح می شوند سریع خارج شده و سایت دیگری را جستجو کنند.


تأثیر تصاویر در سئو سایت


در طراحی سایت فروشگاهی استفاده و کاربرد رنگ ها و ترکیب آنها با یکدیگر باید به بهترین نحو انجام شود و در انتخاب آنها روحیان مشتریان هدف در اولویت قرار بگیرد. همچنین مورد مهم دیگر در طراحی سایت فروشگاهی این است که استفاده بیش از حد از تصاویر خصوصاً تصاویری که بهینه سازی نشده است سرعت لود شدن سایت را افزایش داده و کاربران را آزار می دهد. بنابراین برای تصاویر مورد استفاده در طراحی وب سایت فروشگاهی باید نهایت دقت را در انتخاب آنها لحاض نمود و سئو سایت را نیز در نظر گرفت زیرا می تواند برای سئو سایت هم نا مناسب باشد. دقت کنید که در طراحی سایت فروشگاهی باید محصولات زیادی با تصویر در سایت قرار دهید و به همین خاطر باید تصاویر بهینه سازی شده و مناسب باشند و با کیفیت.

چند نکته مهم در طراحی سایت فروشگاهی


طراحی سایت فروشگاهی محصول محور


مورد دیگری که باید در طراحی سایت فروشگاهی مورد توجه قرار داد این است که اولویت و اهداف برای سایت و مدیران آن را مشخص کرده و طراحی را بر طبق آن انجام دهید. به صورت بدیهی مهمترین اولویت و هدف مدیران از طراحی وب سایت فروشگاهی ارائه و فروش کالا می باشد. به همین دلیل هم در طراحی گرافیک سایت و هم در برنامه نویسی سایت باید دقت کرد که محوریت باید (محصول) می باشد. یعنی با توجه به نوع و جنس محصول و حتی رنگ آن امکان دارد قالب و رنگ های به کار رفته در طراحی سایت فروشگاهی تغییر کند.
 در طراحی سایت فروشگاهی اگر به سایت های معتبر مراجعه کنید خواهید دید که برند های مشهور صفحه اول شلوغی ندارد و بسیار شکیل و زیبا فقط تعداد محصول سرآمد خود را در صفحه اول قرار داده اند. اما اگر نه، قصد دارید وسایل ارزان قیمت برای فروش در سایت قرار دهید می توانید با ایجاد دسته بندی های گوناگون وسایل زیادی را در صفحه اول به همراه قیمت و مشخصات قرار دهید. همچنین بسیار زیاد مهم است که پیش زمینه های لازم برای بهینه سازی سایت و سئو سایت مهیا کنید تا زمانی که نیاز به بهینه سازی سایت داشتید بتوانید علاوه بر هزینه در زمان و کیفیت سئو نیز صرفه جویی کرده و سرعت ببخشید.

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید