سایت های هنری و صنعتی در طراحی وب سایت با یکدیگر متفاوتند.

تفاوت طراحی سایت های هنری و صنعتی

همانطور که از نام سایت هنری پیداست ، طراحی وب سایت آن یک هنر بوده و روز به روز با استفاده از تکنولوژی رو به گسترش است . طراحی یک سایت هنری زمانی کارساز می شود که طراح آن دارای استعداد و خلاقیت باشد زیرا یک اثر هنری از یک احساس و دیدگاه خلاق که در وجود هنرمند وجود دارد شکل می گیرد . طراحی سایت های هنری نیز امروزه مورد استقبال تعداد زیادی از هنرمندان در عرصه های مختلف هنری از جمله نقاشان ، صنایع دستی و ... قرار گرفته است . طراحی قالب اینگونه وب سایت ها کاملا با نوع فعالیت افراد متناسب خواهد بود . به دلیل اینکه در اینگونه سایت ها از عکسهای زیادی استفاده می شود طراحی آن باید به گونه ای باشد که افراد با کم شدن سرعت بارگزاری آنها دچار مشکل نشوند.
ولی در صنعت معمولاً سایت ها معرف واحدهای تولیدی ، کارخانجات و خدمات و محصولات آنها می باشد و بخاطر وجود رقابت شدید احتیاج به یک وب سایت است تا بتوان محصولات را در سطح داخلی و خارجی معرفی نموده و موقعیت خود را ارتقاء دهند . در این گونه سایت ها توجه زیادی به نیاز مشتریان چه از نظر بصری و چه از نظر تعاملی می شود . در سایت های صنعتی هر کاربر بعنوان یک مشتری شناخته شده و باید مجموعه ای از خصوصیات محصولات در یک لیست انتخابی در یک جستجو انجام گیرد . در اینگونه سایت ها صفحه ای با نام صفحه مشخصات وجود خواهد داشت که ترکیبی از متون ، تصاویر و توصیفات در مورد کارایی محصولات همراه با تصویر آن کالا بوده و یک عامل فروش محصول از طریق وب سایت می باشد . در اینگونه سایت ها، ارتباط با مشتری یکی از عوامل مهم می باشد . طراحان سایت های صنعتی تمام سعی خود را دارند که رقبای این شرکت ها را آنالیز کرده تا راهکارها و فرآیند های بهتری در طراحی این گونه سایت ها بکار ببرند .

طراحی سایت برای وب سایت های هنری  گرافیکی و دارای تصاویر بیشتر است که باید به کمینه سازی زمان بارگذاری سایت دقت شود. اما طراحی وب سایت برای سایت های صنعتی بیشتر به رقابت با رقبا می پردازد و دارای صفحات معرفی شرکت و محصول می باشد.

 

 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید