طراحی وب سایت امروزه یکی از دغدغه های اصلی صاحبان مشاغل و کسب و کارها به شما می رود و هر فرد و شرکتی در تلاش می باشد تا بهترین طراحی سایت را داشته باشد و بتواند در رقابت با رقبا در دنیای اینترنت سهم بیشتری از کاربران را از آن خود کند. برای اینکه ارزش سایت خود را بالا ببریم در مقالات بخش آموزش طراحی سایت مطالبی را به شما عزیزان عرضه کردیم و در ادامه این مطالب می پردازیم به چند نکته کلیدی که با رعایت آنها می توانیم ارزش طراحی سایت خود را بالا ببریم.

بالا بردن ارزش طراحی وب سایت 


قسمت اصلی طراحی وب سایت


یکی از مهمترین بخش های هر سایتی مطالبی است که در آن بارگذاری می شود و یا به عبارتی محتوای آن سایت قلب تپنده آن سایت به شمار می رود که نه تنها مرور زمان از اهمیت آن نکاسته است بلکه بر اهمیت آن افزوده است. در طول زمان کوتاهی ربات های موتورهای جستجو و خصوصاً گوگل توانسته اند با آپدیت های جدیدتر و الگوریتم های پیشرفته بسیار دقیق تر و پیشرفته تر شوند و بتوانند محتوای مفید استفاده شده در طراحی سایت را به راحتی تمایز دهند. به همین دلیل در سایت خود باید برای محتوای سایت برنامه ریزی کرده و اهمیت زیادی قایل شوید.

بهینه سازی عکس ها در طراحی وب سایت


تصاویر نیز از مهمترین بخش های یک محتوای خوب به شمار می آیند و باید نکات فنی مربوط آنها را رعایت کنیم. در مورد بهینه سازی تصاویر در مقالات تخصصی قسمت آموزش طراحی سایت به این موضوع پرداخته ایم و در این نوشته نیز اشاره ای به موارد مهم می کنیم. موردی که باید بدانید این است که موتورهای جستجو قادر به تشخیص محتوای تصاویر نیستند و باید برای این کار آنها را راهنمایی کنید. به این صورت که در طراحی وب سایت برای آنها Alt و Title تعریف کرده و عنوان نوشته خود را در آنها قرار دهید. این کار به کاربران نیز کمک می کند که اگر تصاویر برای آنها لود نشد از عنوان آن متوجه موضوع تصویر بشوند.

بالا بردن ارزش طراحی وب سایت 

سرعت طراحی وب سایت و محتوا


با توجه به وجود تعداد بی شماری سایت در موضوعات مختلف در صورتی که بالا آمدن یا به اصطلاح لود شدن سایت شما بیش از 3 ثانیه به طول انجامد به احتمال زیاد کاربران زیادی آن را ترک می کنند. در طراحی وب سایت باید دقت کنید که سرعت لود شدن محتوای سایت نباید طول بکشد و برای اینکه تعداد زیادی از کاربران خود را از دست ندهید باید این مشکل را بر طرف سازید. کم بودن سرعت لود شدن مطالب نه تنها باعث کاهش ترافیک سایت بلکه برای سئو سایت شما نیز یک نکته منفی به شمار می رود و یکی از فاکتور های مهم موتورهای جستجو برای امتیاز دادن به سایت شما می باشد.

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید