سایت خود را Google Friendly کنید

برای بالا رفتن تعداد بازدید کنندگان از سایت و در نتیجه افزایش ترافیک سایت نکات زیادی وجود دارد ، یکی از مهمترین نکات که باعث می شود بازدید از سایت شما بالا رفته و پیش گوگل عزیز شوید استفاده از مطالب کاربر پسند و با کیفیت است و باید به این نکته توجه کنید که در این مطالب از کلماتی استفاده کنید که کاربران در نتایج جستجوی خود به راحتی وارد وب سایت شما شوند و همینطور استفاده از مطالب مفید و پر کاربرد صاحبان وبلاگ ها و سایت های دیگر را تشویق می کند تا به سایت یاوبلاگ شما لینک بدهند ، لینک ها این امکان را به ربات های گوگل می دهند تا ارتباط بین مطالب در صفحات اینترنتی را تشخیص دهند ولی نکته مهمی که باید در مورد لینک ها مد نظر قرار داد این است که گوگل الگورتیم هایی دارد که می تواند  لینک های طبیعی را از غیر طبیعی تشخیص می دهد . لینک هایی که توسط وبمستر ها ،  صاحبان سایت و یا وبلاگ ها به دلیل مفید بودن محتوای مطالب شما ایجاد می شود را طبیعی و لینک هایی که صرفا برای جلب نظر موتورهای جستجو در سایت ها قرار می گیرند لینک های غیر طبیعی هستند که گاهی اوقات باعث از بین رفتن رتبه سایت نیز خواهند شد .
نکته دیگر اینکه اگر می خواهید صفحه سایت شما به خوبی قابل مشاهده باشد ، هرصفحه شما باید دارای یک لینک متنی ساده و قابل دسترس باشد ، کدهای جاوا اسکریپت ، فایل فلش ،فریم و ... باعث می شوند که مطالب شما در موتورهای جستجو به خوبی دیده نشوند ، و با ایجاد مشکل در کار ربات های گوگل باعث می شوند که سایت شما به خوبی در گوگل ثبت نشود . گوگل برای مشاهده صفحات وب سایت شما از یک ساختار عنکبوتی استفاده می کند که شما برای آنکه سایت خود را از دید گوگل ببینید می توانید از مرورگر متنی Lynx  بهره ببرید .
اگر سایت شما از دسته سایت هایی است که شامل بخش هایی مثل نسخه قابل چاپ و نسخه متنی است حتما فایل robots.txt را که دارای تنظیمات دسترسی ربات های گوگل است را تنظیم کرده تا اجازه ورود به صفحات تکراری نیز از آنها گرفته شود . اگر در مواردی برای نشان دادن محتوا و یا لینک های مهم می خوهید به جای متن از تصویر استفاده کنید ، در این مورد اگر می خواهید مورد توجه گوگل نیز باشید حتما از تگ Alt استفاده کنید . یکی از دلایلی که باعث می شود گوگل سایت شما را از لیست ایندکس خود حذف کند این است که شما به نیاز کاربران توجه نکرده و وب سایت و یا وبلاگ خود را به لیستی از کلمات کلیدی تبدیل می کنید ویا در صفحات شما بخشها و یا کلماتی باشد که توسط کاربران قابل رویت نباشد که گوگل آنها را به عنوان محتوای فریبنده می شناسد . و آخرین چیزی که به آن باید توجه کنید این است که گوگل دامین هایی را که در سرویس های متقلبی که برای بالا بردن رنکینگ فعالیت می کند ثبت شده باشد را به طور کامل از لیست ایندکس خود حذف خواهد کرد.

برای افزایش بازدید های سایت، باید وب سایت خود را کاربر پسند کنید و در طراحی سایت از کلمات کلیدی مورد علاقه کاربران استفاده کنید و وب سایت خود را Google Friendly کنید. این کار بهینه سازی بالایی را برای سایت شما به ارمغان می آورد.

 

 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید