استفاده از ابزار گوگل ادوردز


در مقاله قبلی اشاره کردیم که نقش کلمات کلیدی مناسب در طراحی سایت تا چه میزان مهم و در سئو سایت تأثیر گذار است. در این بخش از مجموعه مقالات آموزش طراحی سایت به استفاده از ابزارهای مناسب برای یافتن کلمات کلیدی در طراحی وب سایت می پردازیم. این ابزار یکی از بهترین و مفید ترین ابزارهایی می باشد که به شما کمک می کند بهترین واژگان را انتخاب کنید. گوگل ادوردز اطلاعات بسیار کاربردی و مفیدی را در زمینه کلمات مد نظر شما ارائه می دهد از جمله اینکه در مورد آن کلمه به صورت ماهانه چه میزان جستجو توسط کاربران صورت گرفته است و نیز کلمات مشابهی که کاربران جستجو کرده اند را به شما پیشنهاد می دهد. با این اطلاعات انتخاب کلمات متناسب با بهینه سازی سایت شما بسیار آسان خواهد بود.

کلمات کلیدی در راستای استراتژی کلی سایت


در انتخاب کلمات کلیدی علاوه بر جستجوی گوگل ادوردز باید به طرح و برنامه کلی سایت خود نیز نظر داشته باشید. باید برنامه کوتاه مدت و بلند مدت خود را مشخص نموده و کلمات کلیدی مرتبط و هدفمندی را به گوگل ادوردز پیشنهاد دهید و با استفاده از اطلاعاتی که گوگل ادوردز در اختیار شما قرار می دهد کلمات مکناسب را در طراحی سایت و سئو سایت خود به کار ببرید.

گوگل ادوردز Google AdWords در طراحی سایت

عبارت کلیدی مناسب سئو سایت در کنار کلمات کلیدی


دیگر موردی را که می توان از پیشنهادات گوگل ادوردز آنالیز کرد عبارات کلیدی مناسب است. در کنار انتخاب کلمات کلیدی مهم شما باید برای تگ های H2 و H3 نیز کلماتی را در نظر بگیرید که از نظر اهمیت پایین تر از کلمات کلیدی اصلی طراحی وب سایت شما قرار می گیرند. استفاده از عبارات کلیدی و مهم که کاربران جستجو می نمایند یکی دیگر از روش های استفاده شده در سئو سایت می باشد که می تواند ترافیک بسیار بالایی را نسیب شما کند و متأسفانه اکثراً مورد کم توجهی مدیران سایت و وبمسترها قرار می گیرد و آنها ترجیح می دهند که تمرکز خود را بر روی کلمات کلیدی اصلی بگذارند. نکته بسیار مهم دیگر که در زمینه عبارات کلیدی می توان به آن اشاره کرد این است که تمرکز بر این عبارات هم هزینه کمتری از نظر زمان و هزینه دارد و هم احتمال قرار گرفتن در صفحات و رتبه های برتر گوگل را به شدت بالا می برد و شما را به هدف خود که تبلیغ در فضای اینترنت می باشد نزدیک تر می سازد.

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید