افزایش ترافیک وب سایت برای کسانی که از رنکینگ بالایی برخوردارند

اولین چیزی که بعد از طراحی سایت و ساخت آن مورد توجه قرار می گیرد تلاش برای بدست آوردن رنکینگ در گوگل و موتورهای جستجوی دیگر برای بهینه سازی سایت است. چیزی که باعث افزایش ترافیک وب سایت می شود نتیجه بدست آوردن رنکینگ بالا در لیست نتایج جستجو می باشد. اولین کاری که کاربران برای جستجو در اینترنت و بدست آوردن اطلاعات مورد نظرشان انجام می دهند این است که سوال مورد نظر خود را برای یافتن پاسخ در گوگل جستجو می کنند . گوگل بزرگترین منبع از اطلاعات در دنیا است که بیش از هر منبع انسانی می تواند به شما اطلاعات ارائه دهد .
صاحبان سایت برای بدست آوردن رتبه اول در تلاش هستند ، آنها مرتباً با ارسال مقالات که در آنها کلمات کلیدی مرتبطشان وجود دارد به رنکینگ بالایی دست می یابند ولی به آن حد از ترافیکی که انتظار دارند دست پیدا نمی کنند ، و این بدین معنی است که یک جای کار اشکال دارد .
عباراتی که کاربران در موتورهای جستجو تایپ می کنند واژه جستجو نام دارد که صاحبان سایت آن را بعنوان کلمات کلیدی می شناسند که اگر این کلمات توسط مخاطبین زیادی مورد استفاده قرار گیرد این کلمات در موتورهای جستجو تقاضای بالایی پیدا می کند و اگر با استفاده از آن کلمات بتوان رنکینگ بالایی به دست آورد نتیجه آن افزایش ترافیک وب سایت نیز خواهد بود . اما اگر شما حتی رتبه یک را توسط یک عبارت کلیدی خاص داشته باشید ولی تقاضای آن عبارت توسط کاربران بالا نباشد نمی توان موفق به دستیابی ترافیک بالایی شد .
برای رفع این مشکل نیاز به تحقیق بر روی عبارات کلیدی در وب سایت تان است . باید بررسی کنید که یک کله کلیدی خاص توسط چند نفر در ماه جستجو می شود و تعداد سایت هایی را که از این کلمات استفاده می کنند و در حال رقابت هستند را مورد بررسی قرار دهید . در صورتی می توانید با استفاده از کلمات کلیدی رنکینگ بالایی داشته باشید که از کلماتی استفاده کنید که تقاضای زیادی از سمت کاربران داشته ولی عرضه آن توسط وب سایت ها پایین است ، با کمی دقت و تلاش می توانید رنکینگ بالایی بدست آورده و تغییرات زیادی در تعداد بازدیدکنندگان وب سایت تان داشته باشید . استفاده از کلمات کلیدی که در آن رقابت بسیاری وجود دارد و رقبای شما نیز از آن ها استفاده می کنند گزینه مناسبی نخواهد بود برای بدست آوردن ترافیک بیشتر باید از کلماتی استفاده کنید که رقابت پایین تری داشته و افراد کمتری آن عبارات را جستجو می کنند استفاده کنید .
داشتن ترافیک بالا به چگونگی تقاضای عبارات کلیدی و چگونگی تعداد جستجوی افراد بستگی دارد . در راستای بازاریابی مقاله و اهداف خود در مورد کلمات کلیدی تحقیق کنید و بعد تصمیم بگیرید که چه کلمات کلیدی ارزش صرف وقت و تلاش را دارد .

بعد از طراحی سایت، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یک ضرورت است. کلمات مورد جستجوی کاربران وب سایت ها، به عنوان کلمات کلیدی صاحبان سایت هستند. بعضی از عبارات مورد جستجو تقاضای بالایی در موتورهای جستجو دارند که اگر در طراحی وب سایت مورد توجه قرار گیرند، سایت می تواند دارای رنکینگ بالایی شود.

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید