طراحی سایتبک لینک اصولی و محتوا در راستای بهبود رنک الکسا


به جرأت می توان گفت در بهینه سازی سایت یکی از عوامل مهمی که می تواند بیشترین تأثیر را داشته باشد ثبت بک لینک می باشد. بک لینک ها ارتباط منطقی بین سایت ها گوناگون ایجاد کرده و در واقع سایت هایی با مضامین محتوایی مشابه و کلمات کلیدی همانند را به همدیگر مرتبط می کنند. هر میزان که کلمات کلیدی شما اصولی تر استفاده شده و نیز بک لینک های استاندارد تری داشته باشید میزان بازدید از سایت شما بالا تر رفته و رنکینگ الکسای شما نیز بهبود می یابد. استانداردهای بک لینک گذاری و انواع بک لینک ها در طراحی سایت را در دیگر مقالات بخش آموزش طراحی سایت تشریح کرده ایم. استفاده از شبکه های مجازی که به صورت روز افزون بر مخاطبین آنها افزوده می شود و تشکیل گروه ها و تبلیغات در کانال های مهم از دیگر مواردی است که در بهینه سازی سایت مؤثر و باعث افزایش ترافیک سایت می گردد.

استفاده از الگوریتم های گوگل جهت بهبود الکسا 

ساخت لینک ها و بهره گیری اصولی از دایرکتری ها


در لینک گذاری برای طراحی وب سایت باید به موراد بسیار زیادی دقت کنید زیرا در صورتی که به الکسا مراجعه کنید مشاهده خواهید نمود که برای سایت شما بک لینک مشخص کرده است. البته این آمار با توجه به الگوریتم های پنهانی گوگل چندان دقیق نبوده و به صورت تقریبی محاسبه می شود و همچنین با فواصل زمانی نسبتاً طولانی به روز می گردد. اما در هر صورت مورد با اهمیت این است که ساخت لینک چه داخلی و چه خارجی بر رتبه الکسا و بهینه سازی سایت تأثیر گذار می باشد. سعی کنید با سایت هایی که در رتبه بندی و پیج رنک گوگل دارای رنک خوبی می باشند تعامل کرده و و لینک بگیرید تا تأثیر مثبت آن را در الکسا مشاهده کنید. بک لینک گذاری در دایرکتری های یاهو و یا دموز نیز به دلیل دسته بندی های خوبی که دارند در بهبود رتبه الکسا مؤثر هستند.

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید