شاید عنوانی که برای این نوشته انتخاب کرده ایم کمی عجیب به نظر برسد. اما دلیل ما برای انتخاب این عنوان نه فقط جلب توجه کاربران برای مطالعه مطلب بلکه اهمیتی است که در دنیای فناوری و پیشرفت تجارت انلاین برای طراحی اپلیکیشن اندروید و ios می توان قایل شد. امروزه کسب و کارها به صورت اکثریت از اهمیت سایت خبر داشته و اقدام به طراحی سایت کرده و کم و بیش توانسته اند در آن عرثه به موفقیت هایی نیز دست یابند اما در کنار آن نباید از دنیای گوشی های هوشمند نیز غافل شوند. طراحی اپلیکیشن های موبایل روز به روز مهم تر می شود و با توجه به عمومیت این نوع گوشی ها نمی توان بی تفاوت از کنار فرصت های ایجاد شده گذر کرد.

طراحی اپلیکیشن واجب تر از نان شب 

طراحی اپلیکیشن چه مراحلی را باید طی کند


برای شروع بهتر است با یک برنامه نویس اندروید مشاوره کنید و یا اینکه از یک شرکت طراحی سایت معتبر راهنمایی بگیرید. طراحی اپلیکیشن اندروید مراحل مختلفی را شامل می شود که برخی از انها اختصاصی و برخی نیز به صورت عمومی و توسط تمامی شرکت ها و طراحان باید انجام شود. قبل از هر چیز نیاز سنجی مشتری انجام می شود و خواسته های وی شنیده می شود. سپس با توجه با اینکه تا چه میزان قابلیت اجرایی شدن داشته باشد توسط برنامه نویس طراحی اپلیکیشن پیاده سازی می شود. امکانات مورد نیاز مشتری در آن گنجانده و یک تیم شامل برنامه نویس و طراح گرافیک و کارشناس سئو سایت بر آن نظارت کرده و تغییراتی را در آن ایجاد می کنند. گرافیست بر حسب نظریات مشتری و قوائد و مباحث فنی طرحی را پیاده سازی و به تأیید مشتری می رساند. در مرحله بعد اپلیکیشن به صورت ریسپانسیو اجرا شده و در دستگاههای مختلف اجرا می شود تا مشکلی نداشته باشد. طرح ابتدایی برای تأیید و یا درخواست تغییرات در اختیار مشتری قرار می گیرد و تغییرات مورد نیاز انجام و در نهایت کار طراحی اپلیکیشن به پایان رسیده و در اختیار مشتری قرار می گیرد.

طراحی اپلیکیشن واجب تر از نان شب 

خدمات شرکت های معتبر طراحی اپلیکیشن


با اتمام کار طراحی اپلیکیشن، کار شرکت های طراحی به پایان نمی رسد و شرکت های معتبر با پشتیبانی بلند مدت و کم هزینه و یا رایگان از پروژه های خود خواهند داشت. این نوع پشتیبانی در شرکت هایی نظیر نونگار پردازش، به صورت کامل و شبانه روزی و یک سال رایگان و قابل تمدید تا سالها انجام می پذیرد که نشان دهنده اطمینان شرکت به کیفیت پروژه های خود می باشد که در صورت درخواست مشتری در هر زمان هر نوع تغییرات در اپلیکیشن بدون هزینه انجام خواهد شد.

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید