در این نوشتار از مجموعه مباحث آموزش طراحی سایت به ایده های ناب و خلاقانه در طراحی وب سایت خواهیم پرداخت. با توجه به تعدد سایت ها می توان گفت ارائه ایده های جدید بسیار مشکل شده است و مشکل تر از آن موفقیت با کپی برداری از طراحی سایت های موفق است زیرا بسیاری دیگر از کسب و کارها و افراد در حال انجام همین کار هستند. بنابراین بهتر است که به دنبال طراحی وب سایت خلاقانه و ایده های نو باشیم و از ایده های دیگران نیز استفاده کنیم. در اینجا ما دو مورد از کارهایی که می توانید انجام دهید تا به طراحی سایت موفق خود دست یابید اشاره می کنیم و در مقاله بعدی نیز موارد دیگری را خواهیم آورد.

 آموزش طراحی وب سایت و چند ایده

طراحی وب سایت تک صفحه یا بدون صفحه


در مورد طراحی سایت تک صفحه ای مقاله ای کامل را در بخش آموزش طراحی سایت قرار داده ایم که می توانید با مراجعه به آن به صورت کامل با این نوع طراحی سایت و مزایا و معایب آن آشنایی پیدا کنید. اما به صورت خلاصه این نوع طراحی محبوبیت زیادی در میان کاربران یافته است و خصوصاً کاربرانی که با گوشی های هوشمند از فضای وب استفاده می کنند رضایت زیادی از طراحی سایت تک صفحه ای دارند. زمان کوتاه برای مشاهده تمامی سایت و سرعت بارگذاری بالا و مفید و مختصر بودن محتوای سایت از جمله مزایای این نوع طراحی وب سایت می باشد. ریسپانسیو نمودن سایت و اعمال برخی دیگر از تکنیک ها می تواند ایده های خلاقانه ای را در ذهن شما به وجود بیاورد.

آموزش طراحی وب سایت و چند ایده 

طراحی سایت با Grids و انظباط


در مورد Grids باید بگوییم که به نوعی طراحی سایت نظم و ساختار گفته می شود. در این نوع طراحی وب سایت همه چیز به منظم ترین حالت ممکن در سایت قرار می گیرد و هیچ بی نظمی و مورد اضافه ای در آن دیده نمی شود. برای سایت هایی مانند سایت های نظامی و یا سایت های ثبت نام دولتی این نوع طراحی بسیار مناسب است. در اینو نوع سایت می توان با شناور نمودن کارهای خلاقانه ای انجام داد و در عین حال کُلیت طراحی سایت را نیز در نظر داشت. Grids ها در بسیاری از سایت ها با اینکه قابل مشاهده نیستند اما از اهمیت زیادی برخوردارند و نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند.

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید