طراحی رابط کاربری تلفن های همراه و انتخاب رنگ مناسب

در سالهای اخیر طراحی رابط کاربری تلفن های همراه گسترش چشم گیری داشته است. مهمترین موردی که در این طراحی مورد توجه قرار می گیرد استفاده از رنگ های مناسب است . چیزی که بیشترین تأثیر را بر روی کاربر موبایل می گذارد رنگ ا ست .استفاده از رنگ ها در تلفن های همراه به این دلیل اهمیت زیادی دارد زیرا آنها صفحه نمایش کوچکتری نسبت به مانیتورهای رومیزی دارند و طراح به همان اندازه آزادی عمل خواهد داشت . انتخاب رنگ ها در طراحی باید بصورتی باشد که کاربر را جذب نماید و خیلی کمرنگ و یا پر رنگ نباشد که کاربر را آزار دهد .
برای اینکه بتوانید نظر کاربران را به مواردی خاص جلب کنید می توانید از شدت رنگ و تایپ و گرافی ضخیم و بزرگ رنگی و یا پس زمینه های رنگی استفاده کرد .
از آنجایی که هر رنگی احساسات خاصی را در برداشته و معنای ویژه ای برای خود دارد ، انتخاب یک رنگ مناسب در طراحی می تواند یک ابزار استراتژیک و بسیار قدرتمند باشد. بسیاری از طراحان وجود دارند که فایل های طراحی شده خود را برای دانلود قرار می دهند و طراحان دیگر می توانند از آنها استفاده کنند ولی اینها به تنهایی خواسته های طراحان را برآورده نمی کند . یک طراح نیاز به المنت های هماهنگ دارد و این یکسان بودن در زمانی محقق می شود که با طراحی سفارشی نیاز خود را با ویرایش فونت، بافت ، رنگ و چیزهای دیگر برآورده کند .سفارشی سازی و استفاده و ترکیب هوشمندانه و خلاقانه از رنگ ها می تواند نگاه ویژه کاربران را جلب کند .  در آخر اینکه یکی از چیزهایی که باعث می شود بیشتر از دنیای پیرامون خود لذت ببریم ترکیب مناسب رنگ هاست . این موضوع را باید در هنگام طراحی سایت مد نظر قرار داد تا بهینه سازی سایت (سئو) بالا رود.

طراحی سایت های رنگی و متناسب با تلفن های همراه برای جذب مشتری و در نهایت بهینه سازی سایت (سئو) لازم است.

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید