طراحی سایت


خرید و فروش در دنیای مجازی

یکی از مهم ترین و سودآورترین خدمات موجود در بستر اینترنت و بانکداری الکترونیک، تجارت الکترونیک است که به نظر می رسد در کشور ما رشد چندانی نکرده که ممکن است دلایلی مثل عدم اطمینان مردم به این نوع از خرید و فروش، عدم دسترسی همه افراد به اینترنت و موارد دیگر باشد. اما در بسیاری از کشورهای دیگر خرید الکترونیکی از خرید سنتی پیشی گرفته است. از معروف ترین فروشگاه های اینترنتی در سطح دنیا eBay و Amazon می باشد. ویژگی منحصر به فرد فروشگاه های اینترنتی این است که در حقیقت این فروشگاه ها به عنوان واسطی میان خریدار و فروشنده عمل می کنند و کالایی که می خرید را بیمه می کنند. بنابراین با خیالت راحت می توانید در این عرصه گام بردارید و در بسیاری از هزینه ها و صرف زمان صرفه جویی نمایید.

تجارت الکترونیکی در حقیقت خدماتی مثل خرید و فروش اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، فروشگاه های اینترنتی و مباحث دیگری است که در بستر بانکداری الکترونیک صورت گرفته و موجب مزایای زیادی در عرصه تجارت می شود.

 

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید