در بخش اول مقاله که با عنوان «اسپم طراحی سایت در گوگل» ارائه کردیم اهمیت اسپم سایت را توضیح دادیم و اشاره کردیم که می تواند تأثیرات بسیار بدی در سایت شما داشته باشد. چند مورد از دلایلی که می توان به اسپم شدن طراحی سایت شما نیز منجر گردد مانند محتوا و لینک های داخلی و خارجی را بررسی نمودیم و در ادامه به موارد دیگری خواهیم پرداخت که به عنوان دلایل اسپم سایت شناخته می شوند و می تواند با خود داری از انجام آنها اجازه اسپم شدن سایت خود را به گوگل ندهید.

جلوگیری از اسپم طراحی سایت در گوگل 

نقش دامنه در اسپم طراحی سایت


یکی دیگر از موارد مهمی که در طراحی سایت و سئو سایت اهمیت زیادی دارد و در عین حال می تواند یکی از دلایل اسپم شدن طراحی وب سایت شما توسط گوگل شود دامنه سایت یا همان نام اینترنتی می باشد. استفاده از نام های طولانی می تواند این فرضیه را برای گوگل ایجاد کند که هدف از ثبت چنین دامنه ای قرار دادن کلمات کلیدی در ان برای سئو سایت بوده است و به همین دلیل این سایت ها ممکن است توسط گوگل به عنوان اسپم تلقی شوند. همچنین در دامنه هایی که عدد قرار داده شده است مشکلاتی را برای سایت شما به وجود می آورند و منجر به ایجاد خطا در صفحات سایت شوند و گوگل به اشتباه آنها را اسپم شناسایی کند.

جلوگیری از اسپم طراحی سایت در گوگل 

دلایل دیگر اسپم سایت در گوگل


موارد یاد شده موارد مهمی بودند که در طراحی سایت و سئو سایت همواره با آنها سر و کار دارید اما موارد دیگری نیز هستند که می توانند به نوبه خود باعث پنالتی سایت شما و اسپم تشخیص داده شدن سایت توسط گوگل شوند. استفاده بیش از حد از انکر تکست ها در صفحات و استفاده از لینک های خروجی به صورت مخفی شده در منو ها یا فوتر سایت از جمله این موارد هستند. موارد دیگری نیز وجود دارند مانند اینکه اطلاعات تماس مانند شماره تلفن ها و لینک شبکه های اجتماعی را در اطلاعات تماس خود قرار ندهید که باعث می شود سایت شما یک سایت واقعی تشخیص داده نشود و نیز باید تعداد صفحات شما به صورت متعادل باشد زیرا تعداد کم صفحات سایت بیشتر در معرض اسپم شدن توسط گوگل می باشند.

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید