آموزش روش های سئو و داستان های موفقیت در لینک دهی یا مدیریت مشتریان

ما هزاران مشتری داریم که سایت های آن ها توسط ما به رنکینگ بالایی در گوگل رسیده است. اگرچه گوگل در واقع افرادی را که می توانند با روش ها و خدماتی که ما به آن ها ارائه می دهیم، در نتیجه جستجویش تاثیر بگذارند را دوست ندارد و همینطور  به دلیل این که رقبای مشتریان ما می توانند نتیجه کار خود را با استفاده از مدیریت لینک ها به انجام برسانند، بیشتر مشتریان ما نمی خواهند که داستان موفقیت آن ها برای عموم آشکار شود.

چگونه در دو هفته به یکی از 5 رتبه برتر گوگل با 183٪ افزایش ترافیک برسیم؟
ما نتایج خدمات خود را تجربه کرده ایم، استفاده از این خدمات برای ما هم جالب و هم هیجان انگیز بوده است!  ما واقعا هرگز چنین نتایجی را انتظار نداشتم و فقط با خرید 2  بک لینک با پیج رنکینگ 2 و 1 لینک با پیج رنکینگ 3 که به سایت تازه کار ما کمک  می کرد، شروع به کار کردیم. اما 14 روز بعد اولین لینک گوگل شدیم. ما با تجزیه و تحلیل حساب کردیم که ترافیک های آتی موتورهای جستجوی 183 ٪ افزایش می یابد و بازدید کنندگان بیشتری در گوگل خواهید داشت! و ما هیچ گونه بک لینکی ندادیم، پس از این ساده تر دیگر نمی شود!
3  موضوعی که ما در مدیریت لینک ها به آن بیشتر علاقه داریم عبارتست از:  
1 . ما می توانیم از هر راهی برای مرتب کردن و فیلتر کردن صفحات استفاده کنیم. بنابراین اگر نیاز به لینک دهی از صفحات یا صفحه ای خاص در یک محدوده خاصی از قیمت دارید و یا وب سایت شما مربوط به کشورخاصی با پیج رنکینگ ویژه ای می باشد و ...، به راحتی می توانید بهترین روش را انتخاب کنید.
2 . ما می توانیم لینک های متنی را که توسط مطالب مرتبط احاطه شده در سایت قرار دهیم. دیگر ارائه دهندگان لینک، تنها لینک های متنی با کلمات کلیدی مشخص شده ای را به شما ارائه می دهند که دیگر شما می توانید لینک های خود را توسط سایر مطالب مربوطه احاطه کنید. آنچه که مدیریت لینک ها فراهم می کنند این است که چگونه لینک های متنی باید واقعا شبیه به هم باشند.
3 .قیمت ها معقول هستند و ما هزینه را برای قرارگیری لینک ها دریافت می کنیم و زمانی که لینک هایمان با موفقیت ثبت نشود، هزینه دریافت شده را  بازپرداخت می کنیم.

 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید