طراحی سایت


 

 

 

 

علاوه بر طراحی سایت بر اساس استانداردهای سئو، داشتن رنکینگ بالا نیز موجب بهینه سازی وب سایت می شود.

آشنایی با رنکینگ سایت

اینترنت که در ابتدا به منظور تبادل اطلاعات بنا گردید، به تدریج با توسعه وب سایت ها به محلی برای رقابت صاحبان سایت ها تبدیل شد. امروزه اکثر افرادی که طراحی سایت انجام داده اند، بسیار مشتاقند که وب سایتشان در صفحه اول گوگل قرار بگیرد و به اصطلاح سئو قوی داشته باشد. اولین و مهم ترین معیار گوگل برای رتبه بندی وب سایت هایی که دارای کلمات کلیدی مشابه هستند، توجه به پیج رنک آن هاست. اما خود پیج رنگ بر چه اساسی توسط گوگل به صفحات سایت داده می شود؟ مهم ترین معیار برای رنکینگ میزان لینک های سایت به وب سایت های بزرگ و پربازدید و برقراری ارتباط های زیاد است. بنابراین قرارگیری سایت در صفحه اوبل موتورهای جستجو، علاوه بر اینکه به طراحی وب سایت بر اساس استانداردهای سئو (بهینه سازی سایت) بستگی دارد، به رنکینگ نیز وابسته است. در نتیجه مرتب از سایت های محبوب گوگل، به وب سایت خود لینک بدهید.

قرارگیری سایت در صفحه اوبل موتورهای جستجو، علاوه بر اینکه به طراحی وب سایت بر اساس استانداردهای سئو (بهینه سازی سایت) بستگی دارد، به رنکینگ نیز وابسته است. در نتیجه مرتب از سایت های محبوب گوگل، به وب سایت خود لینک بدهید.

 

 

 

 

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید