طراحی سایت


 

 

 

رفع مشکلات طراحی سایت

محبوبیت سایت های معروف در اثر طراحی سایت خوب و مطالب مفید آن سایت می باشد. در واقع در صورتی کاربران جذب وب سایت می شوند که هم طراحی وب سایت مناسب باشد و هم مطالب کاملا مفید و مختصر باشند. در این راستا باید مشکلاتی که از نظر کاربران سایت در این دو حوزه وجود دارد، شناسایی و برطرف شود. مثلا خرابی لینک ها موجب ناراحتی کاربران وب سایت می شود. وقتی روی این لینک ها کلیک می شود پیغامی به صورت "صفحه مورد نظر وجود ندارد " نمایش داده می شود. اگر وب سایت در حال تعمیر است باید پیغام آن را در صفحه اول به کاربر نشان دهیم تا وقت کاربر بی جهت تلف نشود. حدالامکان از صفحات پاپ آپ به خصوص در صفحه اول وب سایت خود استفاده نکنید. در بک گراند سایت خود از رنگ سیاه استفاده نکنید زیرا کاربران سایت های با صفحات سیاه را به عنوان وب سایت مخرب و هکر تجسم خواهند کرد. سعی کنید متن ها با رنگ مشکی، فونت و اندازه مناسبی باشند. همچنین اندازه تصاویر نباید بیش از حد بزرگ باشد. این موضوع برای سئو سایت نیز اهمیت دارد. با رعایت نکات بالا سایت شما مورد علاقه بسیاری از کاربران قرار خواهد گرفت.

برای محبوبیت وب سایت باید تمامی مشکلات موجود در طراحی سایت و مطالب سایت برطرف شود. با طراحی وب سایت مناسب علاوه بر بالا رفتن سئو سایت ، کاربران علاقه مند به سایت شما افزایش پیدا خواهند کرد.

 

 

 

 

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید