طراحی سایت


 

 

 

 

اهمیت بک لینک در سئو

برای بهینه سازی سایت های اینترنتی رعایت تکنیک های سئو امری ضروری است. بدین منظور باید روش هایی را در طراحی سایت رعایت کرد. یکی از این تکنیک ها ایجاد پیوندهای بسیار به سایت های پربازدید و دارای رنکینگ بالا است. اما دقت کنید این لینک ها در صفحه اول وب سایت نباشد چون در این صورت گوگل سایت شما را تجاری تلقی خواهد کرد. علاوه بر پیوندهای خارجی، می توان پیوندهای داخلی هم برای وب سایت خود ایجاد کرد. علاوه بر دقت به لینک های ورودی و خروجی ، به ظاهر صفحات وب سایت خود و نیز نوع مطالب دقت بسیار کنید. اگر مطالب شما مورد علاقه صاحبان دیگر سایت ها قرار بگیرد، لینک شما را در وب سایت خود قرار خواهند داد. مورد دیگری که در سئو اهمیت بالایی دارد، توجه به خراب بودن لینک هاست. اگر لینکی در وب سایت خود دارید که با کلیک روی آن صفحه مورد نظر باز نمی شود، آن را تعمیر کنید.

برای بهینه سازی سایت و به عبارتی سئو، دقت در ایجاد لینک ها در وب سایت و همینطور هنگام طراحی سایت اهمیت بالایی دارد. دقت کنید که این لینک ها در صفحه اول وب سایت نباشد.

 

 

 

 

 

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید