طراحی سایت


 

 

 

رعایت نکات سئو برای جلوگیری از پنالتی شدن

موتور جستجوی قدرتمند گوگل که سایت ها را از روی کلمات کلیدی و بر اساس میزان سئو اینکس می کند در مواقعی نیز ممکن است سایتی را از نتایج جستجوی خود پاک کند. این مشکل در مواقعی پیش می آید که گوگل متوجه شود که وب سایت خاصی به منظور بهینه سازی سایت مرتبا در سایت های مختلف بک لینک میگذارد یا حتی اقدام به خرید بک لینک های فراوان برای رقابت با رقبای خود می کند. همچنین در مواردی که طراحی سایت و مطالب آن عینا از سایت های دیگر کپی می شود گوگل آن را از لیست اینکس خود پاک می کند. این موضوع به اصطلاح پنالتی گوگل یا همان Google Penalty نامیده شده است. وقتی گوگل وب سایتی را جریمه کند ممکن است آن را دیگر هیچگاه ایندکس نکند. پس باید به نحوه آپدیت سایت و فعالیت هایی که در زمینه سئو سایت انجام می شود دقت کنید. لازم است کار طراحی وب سایت خود را به شرکت معتبری واگذار کنید تا از پایه این موارد رعایت شود.

در طراحی سایت باید اصول پایه ای سئو سایت رعایت شود و از مطالب کپی و بک لینک های نابجا برای بهینه سازی سایت اجتناب کرد. با این کار سئو بالا می رود و طراحی وب سایت همیشه مورد پسند گوگل باقی خواهد ماند.

 

 

 

 

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید