استفاده از خبرنامه در طراحی سایت، به بهینه سازی سایت کمک خواهد کرد.

بهره گیری از خبرنامه ها خدمات فراوانی را برای صاحبان وب سایت ها به ارمغان می آورد مزایایی مانند حفظ ارتباط با فروشنگان، انتشار اطلاعات به خوانندگان، اطلاعیه از محصولات و یا به روز رسانی سایت . در این صورت برای وب سایت ها فرصتی در اطلاع رسانی به خوانندگان بوجود می آید، و مخاطبان ما نیز می توانند به اطلاعات درخواستی و مطلوب خود دست یابند و با بازدیدی به وب سایت  روند مثبتی را در بهینه سازی وب سایت ما به دنبال داشته باشند.
برای راه اندازی خبرنامه به موارد زیر نیاز دارید:
1-    روشی که بازدیدکنندگان بتوانند در لیست ایمیل عضو و یا آن را ترک نمایند.
2-    روشی برای فرستادن پست  به تمام لیست ایمیل.

راحت ترین روش برای اجرای خبرنامه بهره گیری از خدمات شخص ثالث می باشد و شما تنها می بایست به محتوای پست های خود تمرکز نمایید که به آسانی می توانید هاست های رایگان  Mailing List  را بیابید و از آنها در طراحی سایت بهره گیرید. استفاده از خدمات شخص ثالث در کنار مزایای خود معایبی را نیز به دنبال دارد.
-    هزینه:هاست های تجاری لیست ایمیل گاهی هزینه شارژ ماهیانه و یا سالیانه دریافت می کنند.
-    تبلیغات: اغلب به منظور کسب درامد، تبلیغات خودکاری از طرف شخص ثالث به مخاطبان ما فرستاده می شود که دریافت آنها برای کاربران ناخوشایند خواهد بود.
-    کنترل: شما کنترلی بر لیست ایمیل ها ندارید و مخصوصا زمانی که شما از هاست رایگان استفاده می کنید.
-    قابلیت اطمینان: شما به قابلیت اطمینان هاست Mailing List  خود وابسته هستید.

استفاده از نرم افزارهای وب هاست Mailing List
روش دیگر، بهره گیری از سرویس های ایجاد شده در وب هاست در طراحی وب سایت شما است. اغلب وب هاست ها امکان راه اندازی لیست ایمیل را فراهم نموده اند. همچنین برخی از وب هاست ها از سیستم های خودکار نسبتا پیچیده ای در خصوص ارشیوی از پست های گذاشته شده، درخواست های فرستاده شده را ایجاد نموده اند.

تعداد زیادی اسکریپ های Perl  رایگان در خصوص mailing list وجود دارند مانند اسکریپ های PHP  که به شما این امکان را می دهد که mailing list را حتی اگر هاست شما همچین قابلیتی را نداشته باشد راه اندازی کنید.
اگر mailing list شما بسیار کوچک باشد شما می توانید از نرم افزار ایمیل برای مدیریت ایمیل ها استفاده نمایید. برخی از نرم افزارهای ایمیل امکانات پیچیده را برای کاربران خود تهیه نموده است.

استفاده از خبرنامه ها در طراحی سایت خدمات فراوانی را برای صاحبان وب سایت و مخاطبان آنها فراهم می آورد و با ایجاد ارتباط قوی در طراحی وب سایت با کاربران می تواند در بهینه سازی وب سایت ما تاثیر مثبت خود را بگذارد.
ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید