طراحی سایت تجارت الکترونیک نیازمند طی گام هایی در درگاه پرداخت وحساب فروشنده می باشد.

 

اگر شما نیازمند این می باشید که در محصولات خود را به صورت آنلاین در وب سایت خود به فروش برسانید باید اقدام به طراحی سایت تجارت الکترونیکی نمایید و تمام پروسه های لازم پرداخت اینترنتی و نیز امنیت لازم را بدین منظور فراهم نمایید.

طراحی وب سایت با قابلیت تجارت الکترونیک نیازمند انجام لایه ها و پروسه خاص می باشد. اولین گام طراحی سایت تجارت الکترونیکی می باشد و نرم افزاری که تمام فعالیت های لازم را بتواند انجام دهد. پس از طراحی وب سایت و نصب پلاگین تجارت الکترونیکی، شما نیازمند درگاه های پرداخت و حساب فروشنده می باشید.

 

حساب فروشنده پروسه ای است که کارت اعتباری را می پذیرد و از حساب کاربر مبلغ توافق شده را کسر می نماید. خریدار کلای مورد نظر خود را خریداری می نماید و مبلغ به حساب فروشنده انتقال داده می شود.

درگاه پرداخت واسطی است که معامله کارت اعتباری را قادر به انجام می نماید و لایه واسطی میان وب سایت تجارت الکترونیک شما و حساب فروشنده می باشد. در انجام این مرحله عملیات رمزنگاری و رمزگشایی بر روی اطلاعات حساب صورت می گیرد که موجب جلب نظر کاربر می شود و در سئو سایت تاثیرگذار می باشد..

برخی از سرویس ها این دو پروسه حساب فروشنده و درگاه پرداخت را در قالب یک سرویس ارائه می نمایند.

 

طراحی وب سایت تجارت الکترونیک نیازمند انجام پروسه خاص می باشد. اولین گام طراحی سایت تجارت الکترونیکی می باشد و نرم افزاری که تمام فعالیت های لازم را بتواند انجام دهد. این پروسه می بایست با لحاظ نمودن مبحث امنیت سایت همراه باشد در غیر اینصورت در سئو سایت تاثیر منفی می گذارد. 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید