طراحی سایت و مهم ترین اصول آن ساده سازی می باشد که در سئو سایت بسیار اثرگذار است.

مهم ترین اصول در طراحی سایت چیست؟ در هنگام طراحی سایت چه اصول و مواردی را می باییتس رعایت نمود؟ چه فاکتورها و اصولی موجب می شود که طراحی سایت قوی فراهم نماییم. ساده سازی، بلوغ و طراحی سایت مهم ترین اصول طراحی وب سایت می باشد که در ادامه به تشریح این اصول می پردازیم.

 

طراحی سایت و ساده سازی

ساده سازی طراحی سایت اگرچه به ظاهر آسان می رسد اما در عمل با پیچیدگی های بسیاری در طراحی سایت همراه است. ساده سازی طراحی سایت با در نظر گرفتن نکات در برنامه نویسی قالب سایت همراه خواهد بود. طراحی سایت با برنامه نویسی قوی و در نظر گرفتن اصول سئو سایت در آن موجب قدرتمندی غیر قابل انکار صفحه وب سایت ما خواهد شد. طراحی سایت قوی می بایست با عدم نمایش اطلاعات اضافه مانع سردرگمی کاربر شود. از قرار دادن ایتم های اضافه در تمامی صفحات طراحی سایت خود بپرهیزید و موراد را تنها در صفحات سایت مورد نیاز درج نمایید.

 

طراحی سایت و کدنویسی

کدنویسی صفحه طراحی سایت در سئو سایت بسیار اثرگذار خواهد بود. درج کدنویسی های اضافه تنها موجب سنگینی صفحه سایت می شود. به این فکر نباشید که صفحه طرحی سایت خود را با ایتم های مختلف پر نمایید بلکه با درج موراد ضروری طراحی سایت شما و نیز در نظر گرفتن اصول طراحی سایت آن را پیاده سازی نمایید. صرف توجه خاص تنها بر زیبایی و قالب سایت موجب دور ماندن طراحی سایت بر کدنویسی درج شده خواهد شد در نتیجه عمل سئو سایت شما بسیار ضعیف عمل خواهد نمود.

 

مهم ترین اصول در طراحی سایت ساده سازی ، رعایت اصول کد نویسی و عدم نمایش اطلاعات اضافی در طراحی وب سایت می باشد که در سئو سایت بسیار موثر عمل می نماید.

 

 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید