طراحی سایت و نکات منفی  Sitemap  می بایست مورد توجه قرار گیرد.

 

در طراحی سایت توجه به نکات  Sitemapالزامی می باشد بویژه نکات منفی که اثرگذاری بدی را برخلاف تصور به دنبال خواهد داشت. به چی نحوی می توانیم از  Sitemapاستفاده مثبتی را داشته باشیم و در چه مواردی نمی بایست از  Sitemapدر طراحی سایت استفاده نمود. در ادامه به شرح این موارد می پردازیم.

 

تاثیرات منفی  Sitemapدر طراحی سایت

اگر طراحی سایت شما جدید نباشد و تاکنون از Sitemap استفاده ننموده اید و حال می خواهید صفحات جدید را به Sitemap موجود در طراحی وب سایت خود اضافه نمایید، تحت این شرایط مشاهده خواهید کرد که برای صفحات مشابه با صفحه جدید مشکل ایجاد می شود و گوگل آنها را مطالب کم ارزش تر در نظر می گیرد. حقیقت امر این است که اگرچه  Sitemap کمک می نماید تا صفحات وب سایت شما زودتر ایندکس شود اما کمکی در جهت رنکینگ صفحه سایت شما و ترافیکی که به سمت طراحی سایت شما روانه می شود و یا بعبارتی سئو سایت نمی نماید.

 

پشنهادی که در خصوص Sitemap در طراحی وب سایت این می باشد که تنها برای شرایطی که شما اخبار تازه و جدیدی را در سایت خود منتشر نموده اید و درصدد می باشید که گوگل آن را سریع ایندکس نماید در Sitemap طراحی سایت خود درج نمایید تا در کوتاه ترین زمان ترافیک را به سمت سایت شما هدایت نماید. فلذا آگاهی از نکات و اثرات Sitemap در طراحی سایت الزامی می باشد.

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید