طراحی سایت


کش مکانیزمی در طراحی وب سایت می باشد که نگاهی از صفحه طراحی سایت را در حافظه مرورگر نگه می دارد و بنابراین دیگر نیاز نمی باشد در هربار لود، صفحه طراحی سایت شما از دیتابیس  خوانده شود که در نتیجه عمل تاثیر بسیار موثری را در سئو سایت شاهد خواهید بود. حال چه تنظیماتی را به منظور فعال نمودن کش مرورگر در طراحی سایت خود می بایست پیاده سازی نمایید.

 

تنظیمات کش در جوملا

در هنگام نصب جوملا در طراحی سایت تنظیمات کش مرورگر به صورت پیش فرض خاموش می باشد. استفاده از کش مرورگر در کامپوننت، ماژول و صفحات طراحی وب سایت قابل پیاده سازی می باشد که در فولدر کش در فایل سیستم جوملا جایدهی می شوند.

 

پلاگین کش در طراحی سایت

در بخش تنظیمات کش می توانید از حالت خاموش به وضعیت روشن تغییر نمایید. پلاگین کش نیز نیز در همین راستا در طراحی سایت تعبیه می شود. می توانید با تعیین زمان کش قدرت بهره گیری را در طراحی وب سایت افزایش دهید. به طور پیش فرض مد زمان کش هر 15 دقیقه می باشد که شما می توانید این زمان را با توجه به نیاز طراحی سایت خود تغییر دهید.

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید