نکات سئو 2015 در طراحی سایت چیست

نکات سئو همواره در حال تغییر و به روز رسانی می باشد. موتورهای جستجو با ادیت هایی که در الگوریتم های جستجو خود ایجاد می نمایند موجب ایجاد نکات و ترفندهای جدید در سئو خواهند شد. در سال 2015 چه تغییراتی در اصول سئو سایت بوجود آمده است و در این راستا چگونه می توان به طراحی سایت خود کمک نمود.

 

سرعت لود صفحه طراحی سایت

سرعت لود صفحه طراحی سایت فاکتور اثرگذاری در سئو سایت می باشد. سرعت بارگذاری صفحه طراحی وب سایت موجب بهبود دسترس پذیری سایت خواهد شد. سایت های آنلاین بسیاری سرعت طراحی سایت شما را مورد بررسی قرار می دهند. اغلب وجود زمان طولانی برای بارگذاری صفحه سایت موجب نارضایتی کاربر خواهد بود که در نتیجه در سئو سایت اثرگذاری منفی را خواهد داشت.

 

اهمیت محتوا در طراحی سایت

محتوا به عنوان ارزشمندترین فاکتور در سئو سایت می باشد. فراهم نمودن محتوا و مطالب مرتبط با کلمات کلیدی می تواند گام بسیار موثر در جهت بهینه سازی سایت باشد. کاربران به واسط درج کلمات کلیدی انتخابی خود در موتور جستجو به صفحه طراحی سایت شما هدایت می شوند پس ایجاد محتوا درخور کلمات کلیدی می تواند افزایش رنکنیگ شما را در کلمه کلیدی انتخابی منجر شود و نیز لینک دهی میان صفحات نیز به نوعی دسترس پذیری را تقویت می نماید.

 

موبایل فرندلی در طراحی سایت

موبایل فرندلی مفهومی است که در واژه سازگاری موبایل و دیگر دستگاه ها معنا می یابد و دسترس پذیری طراحی سایت را به واسط دستگاه های مختلف بررسی می نماید و اثرگذاری بسیاری در سئو سایت را دارا می باشد.

 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید