نکات سئو جوملا در طراحی سایت

 

 

 

 

جوملا به عنوان یکی از پرکاربردترین سیستم های مدیریت در طراحی سایت می باشد. نکات سئو سایت که می بایست در طراحی سایت با جوملا در نظر گرفته شود اغلب مورد توجه کاربران جوملا قرار می گیرد. اگر درصدد می باشید  در طراحی سایت جوملای خود سئو سایت را پیاده سازی نمایید پس می بایست تنظمیاتی را بدین منظور فراهم نمایند.

 

سئو سایت جوملا

سئو سایت جوملا با تنظیم نمودن آدرس URL در فرمتی سازگار با موتورهای جستجو می باشد که در تنظمیات پیکربندی سیستم موجود می باشد. آدرس URL صفحات فاکتور بسیار مهمی در رنکینگ صفحه طراحی وب سایت شما خواهد بود. وجود آدرس Canonical  که در مفهوم وجود بیش از یک آدرس url برای یک محتوا می باشد. تحت این شرایط محتوای شما کپی نامیده می شود و رنکینگ صفحه طراحی سایت شما از دست خواهد رفت. پلاگین SEF می تواند این مشکل را در جوملا حل نماید . اثرگذاری مثبت خود را در پروسه سئو سایت داشته باشد.

 

فایل .htaccess در سئو سایت

فایل .htaccess جوملا می تواند تنظمیاتی را در جهت ایجاد قابلیت کش سرور ، بلاک نمودن آدرس های url که به صورت تکراری ایجاد می شوند تنظیم نماییم. نام دامین شما از طریق دو آدرس URL بدون WWW و با WWW قابل دسترسی می باشد. با انتخاب یکی از این دو فرمت و ریدایرکت نمودن آن بر روی دیگری مبحث محتوای کپی را رفع نموده اید.

 

کش سرور در سئو سایت

عکس ها، محتوا و فایل های جاوا و سی اس اس در هر بار بارگذاری صفحه طراحی سایت نیازمند بارگذاری مجدد از سرور می باشد. حال می توان با تعیین زمان برای این فایل ها و تصاویر از بارگذاری مجد سرور جلوگیری نماییم که در نتیجه عمل افزایش سرعت سایت را فراهم می نماید که نتیجه مستقیم را بر سئو سایت خواهد داشت.

 

 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید