خطای 500 طراحی سایت و نکات سئو آن

 

 

 

 

خطای 500 که به عنوان خطای سرور درونی در صفحات طراحی سایت بیان می شود که در واقع بدین ومعناست که مشکلی در ارتباط میان سرور و صفحه طراحی وب سایت وجود دارد اما سرور نمی تواند این مشکل را تشخیص دهد. وجود خطای صفحه 500 در سئو سایت شما اثرگذاری منفی را خواهد داشت پس الزامی می باشد در صورت خطای 500 در چندین صفحه از طراحی سایت خود به رفع آن اقدام نمایید. در ادامه به تشریحی از روش های حل مشکل خطای 500 در صفحه طراحی سایت خواهیم پرداخت.

 

مشکل در فایل .htaccess

در ابتدا می بایست اطمینان حاصل نمود که مشکل از سمت سرور سایت شما نمی باشد. صفحه سایت خود را در مرورگر تایپ نمایید و از قابلیت بارگذاری صفحات طراحی سایت خود و عملکرد سرور اطمبنان حاصل نمایید. در گامی بعد بررسی فایل .htaccess در جهت رفع خطای 500 کمک کننده خواهد بود. وجود کد نامناسب در فایل htaccess می تواند این مشکل را در صفحه طراحی سایت شما ایجاد نماید.

 

مجوز php در طراحی سایت

در اغلب اوقات خطای 500 سرور به دلیل مجوز نادرست در یک فایل و یا فولدر اتفاق خواهد افتاد. کدهای اشتباه در php و یا جاوا اسکریپت می تواند منجر به نمایش خطای 500 در صفحه طراحی سایت شود.

 

اسکریپت خارجی در طراحی سایت

وجود اسکریپت خارجی و عدم دسترسی به سرور آنها منجر به این اتفاق خواهد شد. لینک دهی خارجی که در کامپوننت ها و افزونه های موجود در طراحی سایت استفاده می شود می تواند به دلیل عدم دسترسی به سرور این خطا را ایجاد نماید. در نظر گرفتن این نکات و تلاش در جهت رفع آن می تواند اثرگذاری را در سئو سایت و پروسه بهینه سازی سایت داشته باشد.

 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید