چک لیست های سئو در طراحی سایت

 

چک لیست های سئو به عنوان لیستی از فاکتورهای اثرگذار در سئو سایت می باشد. با توجه به اهمیتی که سئو در بازاریابی اینترنتی و طراحی سایت دارد بسیاری از کسب وکارها خود را به بهینه سازی سایت با استاندارهای گوگل ملزم نمودند. چک لیست های بسیاری به صورت درونی  on-page و برونیoff-page وجود دارد. متاتگ ها، لینک ها، محتوا و غیره تمامی چک لیست های سئو سایت در طراحی وب سایت می باشد. در ادامه به بیان چک لیست های ضروری سئو خواهیم پرداخت.

 

کاهش جاوا اسکریپ

اگرچه استفاده از کد و فایل های جاوا اسکریپت در صفحات طراحی سایت بسیار عام شده است اما می بایست اثرگذاری فایل های جاوا اسکریپت متعدد و مدت زمان نیاز برای لود را در نظر داشته باشیم. استفاده از کدهای css3 می تواند جایگزین مناسبی برای کدها و فایل های جاوا باشد.

 

اهمیت محتوا در طراحی سایت

محتوا به عنوان اثرگذار ترین فاکتور در سئو سایت می باشد. تهیه محتوا مرتبط با کلمات کلیدی سایت می تواند در تقویت رنکینگ شما اثرگذاری مثبتی را ایفا نماید.

 

لینک دهی در طراحی سایت

لینک دهی داخلی و خارجی عامل موثری در جهت رنکینگ صفحه طراحی وب سایت شما خواهد بود. تکرار لینک ها و مرتبط نمودن صفحات به واسط لینک هایی که در بردارنده کلمات کلیدی سایت می باشد بسیار موثر عمل می نماید. تمامی لینک ها و محتوای فراهم شده در صفحات طراحی سایت شما می بایست در حول کلمات کلیدی صورت گیرند.

 

تگalt تصاویر

تگalt تصاویر که در بردارنده توضیحی از عکس می باشد می تواند در نمایش تصاویر شما در جستجو تصاویر موثر باشد.

 

لینک صفحه اصلی

دقت داشته باشید که دامین شما می تواند از wwwو بدون درج  www وارد شود و همچنین index.html  و index.php  نیز از دیگر مسیرهای دسترسی به صفحه اصلی طراحی سایت شما می باشد. تنها یک فرمت را انتخاب نمایید و دیگر صفحات را ریدایرکت نمایید.

 

 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید