نکات جوملا3 در طراحی سایت و سئو جوملا3

 

 

 

 

جوملا3 از جدیدترین نسخه های جوملا می باشد که در طراحی سایت مورد استفاده قرار می گیرد. نکات سئو سایت که در طراحی وب سایت با جوملا3 می بایست در نظر گرفته شود مورد توجه بسیاری از کاربران قرار می گیرد. پلاگین های بسیاری مانند SH404sef ، JoomSEF،  SEOSimple و غیره به منظور پیاده سازی اصول سئو  در طراحی سایت با جوملا استفاده می شود.

 

تنظمیات سئو در پیکربندی

تنظیمات کلی سئو که در بخش پیکربندی درج می شود ابتداترین تنظیمات به منظور سئو در طراحی سایت می باشد. مناسب نمودن آدرسurl   برای موتورهای جستجو به فرمتی خوانا اولین گام در انجام پروسه سئو در طراحی سایت جوملا می باشد.

 

پلاگین SH404sef در سئو جوملا

پلاگین SH404sef به منظور عدم وجود مشکل canonical  و دیگر مشکلاتی که در خصوص url صفحات طراحی سایت اتفاق می افتد تنظیم می گردد. نصب پلاگین SH404sef کمک بسیاری در جهت سئو طراحی سایت جوملا می نماید.

 

ایجاد  sitemap

فایل sitemap به منظور نمایش دایرکتوری و مسیر صفحات به موتورهای جستجو می باشد. موتورهای جستجو با استفاده از فایل sitemap به آسانی می توانند مسیر صفحات طراحی وب سایت را در جهت ایندکس نمودن پیدا نمایند و در مفهومی در ایندکس نمودن صفحات طراحی وب سایت کمک می نماید.

 

متاتگ ها در طراحی سایت

متاتگ توضیحات، کلمات کلیدی و عنوان در جهت بیان توضیحی از صفحه طراحی سایت شما می باشد. هر صفحه از طراحی سایت با هدف خاصی انتشار می یابد پس بدین منظور می بایست متاتگ توضیحات و کلمات کلیدی منحصری را داشته باشند که در تنظمیات متاتگ مطلب در طراحی سایت جوملا درج می شود.

 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید