نمایش طراحی سایت در صفحه اول گوگل و سئو سایت

 

نمایش طراحی سایت شما در صفحه اول گوگل که در مفهوم پیاده سازی نکات سئو سایت می باشد بسیار مورد توجه کاربران قرار می گیرد. بازاریابی اینترنتی که در مفهوم نمایش صفحه طراحی وب سایت شما در صفحه نتایج جستجو گوگل می باشد. در ادامه به بیان نکات سئو که منجر به نمایش طراحی سایت در صفحه اول گوگل می شود خواهیم پرداخت.

 

انتشار محتوا در طراحی سایت

انتشار منظم محتوا و ومطالب در طراحی سایت منجر به کاوش و جستجو مرتب گوگل در طراحی وب سایت شما می شود که اثرگذاری خود را در رنکینگ خواهد گذاشت. فراهم نمودن محتوا در ارتباط با کلمات کلیدی طراحی سایت شما منجر به دستیابی رنکینگ بالاتر شما خواهد شد. عناوین مطالب درج شده در طراحی وب سایت خود را در ارتباط با کلمات کلبدی انتخاب نمایید.

 

متاتگ ها در طراحی سایت

درج متاتگ های عنوان, توضیحات و غیره که در واقع بیانگری از نام و توضیح مختصری از محتوای صفحه طراحی سایت می باشد و کمکی در جهت نمایش صفحه شما به واسط موتورهای جستجو و بهینه سازی سایت می باشد.

 

آدرس URL در طراحی سایت

URL صفحات طراحی وب سایت اثرگذاری بسیاری در جهت سئو سایت خواهند داشت.استفاده از کلمات کلیدی در آدرس URL در رنکینگ صفحه طراحی سایت کمک می نماید. رفع مشکل canonical که در آدرسURL در برخی سیستم های مدیریت محتوا مانند جوملا دارد می تواند گامی موثر در جهت رنکینگ صفحه طراحی سایت باشد.

 

بهینه سازی تصاویر و سئو

بهینه سازی تصویر در جهت نمایش عکس ها در صفحه نتایج جستجو عکس می تواند در سئو سایت شما اثرگذار باشد. درج توضیحاتی برای تصاور و بین در نظر گرفتن حجم تصویر و مشخص نمودن سایز تصویر تمامی گام هایی در این جهت می باشد.

 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید