Nofollow لینک در طراحی سایت در سئو سایت

 

 

 

 

لینک Nofollow لینک های درج شده از طراحی سایت شما می باشد که از کاوش موتورهای جستجو در لینک صفحات جلوگیری می شود. ممکن است شما لینکی از طراحی وب سایت خود در دیگر سایتی بجا گذاشته باشد، حال صاحب طراحی سایت به دلیل جلوگیری از هرگونه اثر منفی که لینک شما ممکن است  در سئو سایت و مبحث بهینه سازی سایت ایجاد نماید به صورت Nofollow لینک طراحی وب سایت شما را درج می نمایند. حال در ادامه به مقایسه میان لینک Nofollow و Dofollow می پردازیم.

 

مقایسه لینک Nofollow و Dofollow در طراحی سایت

لینک Nofollow و Dofollow نقطه تمایز خود را در اجازه کاوش موتورهای جستجو دارند. درج نظرات در دیگر طراحی سایت ها، انتشار مطلب در فروم ها و دیگر موراد مشابه اغلب به صورت لینک Nofollow می باشند. لینک هایی که به صورت سفارشی در دیگر طراحی سایت ها درج می شود و یا به صورت انتشار خبر یا مطلب از دیگر طراحی وب سایت ها می باشد به صورت Dofollow می باشد.

 

مقایسه ارزشی لینک Nofollow و Dofollow

اگرچه لینک Dofollowبه دلیل کاوش موتور جستجو اثرگذاری بیشتر دارد اما می بایست بیان نمود از ارزش لینک Nofollow نیز نمی بایست غافل شد. لینک دهی Nofollow و Dofollow با در نظر گرفتن کلمات کلیدی طراحی سایت می بایست مبذول گردد. با توجه به قدرتی که لینک ها در عملکرد سئو سایت و رنکینگ سایت دارد فلذا در درج لینک های بیشتر چه به صورت Dofollow و چه به صورت Nofollow همت خود را نمایید.

 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید