افزونه Google Plus Author Information که موجب نمایش عکس و تصویری از طراحی سایت در کنار صفحه نتایج گوگل می شود. به واسط Google Plus Author Information شما می توانید اطلاعاتی از طراحی وب سایت خود را در قالب متمایزتری به نمایش بگذارید. درج لینکی از شبکه های اجتماعی طراحی وب سایت شما، نمایش شماره تماس، لوگوی طراحی سایت شما تمامی قابلت هایی است که به واسط افزونه Google Plus Author Information درستون کنار صفحه نتایج گوگل به نمایش گذاشته می شود. بدین منظور مراحل زیر را در طراحی سایت خود اعمال نمایید تا نتایج خوبی را در سئو سایت و جذب کاربر اجرا نمایید.

 


ایجاد پروفایل گوگل پلاس اولین گام بدین منظور می باشد. پس از ایجاد پروفایل آدرس URL را کپی نموده و وارد پنل مدیریتی طراحی وب سایت خود شوید و در بخش کاربر، آدرس URLپروفایل گوگل پلاس خود را در فیلد مرتبط با لینک نویسنده گوگل پلاس Google Plus Author Link درج نمایید و تنظمیات را ذخیره نمایید. این تنظمیات را برای دیگر نویسندگان طراحی وب سایت خود تکرار نماید. به لینک زیر وارد شوید و آدرس URL طراحی سایت خود را وارد نمایید.


http://plus.google.com/me/about/edit/co


مراحل را طی نمایید و ذخیره سازی را اعمال نمایید و در نتیجه عمل در صفحه نتایج گوگل در کنار لینک شما تصویر، لوگو، شبکه اجتماعی و دیگر اطلاعات مورد نظر در طراحی وب سایت شما وارد خواهد شد. نمایش برجسته ای از طراحی سایت شما نسبت به دیگر رقبا موجب جذب ترافیک و اثرگذاری در سئو سایت خواهد شد. در لینک زیر می توانید افزونه Google Plus Author Information را دانلود نمایید.


https://wordpress.org/plugins/google-author-information-in-search-results-wordpress-plugin

 

 

 

 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید