طراحی سایت


 

نمایش نقشه طراحی سایت در گوگل در صفحه نتایج جستجو گوگل

 

 Google My Business و نمایش نقشه سایت در گوگل

 Google My Businessسایتی است که توسط گوگل به منظور نمایش کسب وکار شما و موقعیت مکانی و آدرس فیزیکی به همراه اطلاعات شماره تماس و دیگر موارد مبذول می گردد. نقشه موقعیت مکانی شما می تواند در دستکاپ، موبایل ، تبلت و غیره به نمایش گذاشته شود و در تقویت برندینگ کسب وکار و بیزینس شما و به نوعی سئو سایت موثر عمل نماید.  بدین جهت به آدرس زیر وارد شوید.

https://support.google.com/business

این سایت از گوگل به کسب وکارها اجازه می دهد موقعیت مکانی خود را بر روی نقشه به نمایش بگذارند و نیز اطلاعات مرتبط در خصوص طراحی سایت خود و بیزینس را وارد نماید و با طی نمودن مراحل نمایش موقعیت مکانی خدو را در صفحه نتایج را منجر شوید.

 

Google map در نمایش نقشه طراحی سایت

گوگل مپ نیز سایتی می باشد که به طراحی وب سایت ها اجازه درج موقعیت مکانی را به کسب وکارها می دهد.

https://www.google.com/maps

تمامی این قابلیت ها در گوگل به مظنور تقویت برندینگ و سرویس دهی به کاربران و کسب وکارها می باشد. در ادامه لیستی از صفحات گوگل که برای طراحی سایت های فعال در زمینه کسب وکار مبذول گردیده است درج شده است.


https://www.google.com/business/

https://www.google.com/+/brands/

https://www.google.com/local/manage/

http://www.google.com/about/company/

http://www.google.com/services/

 

 شاید مشاهده نموده باشید که در صفحه نتایج جستجو گوگل نقشه از آدرس طراحی سایت نمایش داده می شود و در کنار آن مواردی همچون آدرس ، شماره تماس ، ریتینگ rate و دیگر موارد در کنار نمایش موقعیت مکانی شرکت در نتایج مرتبط با صفحه طراحی وب سایت نمایش داده می شود. این قابلیت نتایج در کنار صفحه نتایج گوگل می تواند موجب نمایش برجسته تر طراحی سایت شما نسبت به دیگر طراحی وب سایت و به نوعی در مفهوم بهینه سازی سایت عمل نماید.حال بدین منظور چگونه می توانید کسب وکار خود را در نقشه گوگل ثبت نمایید تا در صفحه نتایج دیده شود. در ادامه به بیان مراحل این امر خواهیم پرداخت.

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید