اسپم در سئو طراحی سایت چیست

 

 

 

 

لینک های اسپمی از نظر گوگل در سئو طراحی سایت به چه معناست؟ چه لینک هایی از نظر گوگل اسپم شناخته خواهند شد. بک لینک هایی که در دیگر طراحی سایت ها درج می گردد اغلب به عنوان منبعی برای اعتبار طراحی وب سایت شما شناخته می شوند اما همین بک لینک ها اگر به صورت اصولی ایجاد نشوند اثرگذاری بد خود را بر روی سئو سایت و بهینه سازی وب سایت خواهد داشت. بک لینک های اسپمی در معنای بک لینک هایی که گوگل اثرگذاری آنها را نادیده می گیرد بیان می شود و تحت این شرایط طراحی سایت شما اعتبار منفی را از نظر سئو بدست خواهد آورد. پس بنابراین گفته ها بک لینک های اسپمی چه دسته ای از بک لینک ها خواهد بود. در ادامه به بیان آن خواهیم پرداخت.

 

بک لینک های بی کیفیت در حجم زیاد و سئو منفی

بک لینک های بی کیفیت و در حجم زیاد موجب اسپم خوانده شدن بک لینک می شود. این تصور که بیشمار لینک را در طراحی سایت های بی کیفیت و دارای اعتبار پایین درج نموده اید دلیلی بر تاثرگذاری بسیار موثر در سئو سایت و بهینه سازی سایت نخواهد بود. پس بنابراین لینک و بک لینک های با کیفیت بر تعداد و حجم لینک ها برتری و تقدم دارند. پس تلاش خود را بر ایجاد استراتژی بک لینک گذاری در فرمت طبیعی و ارتقا دهنده نمایید و به حجم لینک ها تمرکز ننمایید.

 

سایت های اسپم و سئو منفی

سایت های اسپم در معنای طراحی وب سایت هایی که اعتبار خوبی ندارند و به انتشار مطالب کپی می پردازند و به روز رسانی مداوم ندارند فضای مناسبی برای درج لینک نمی باشند و تمرکز خود را از لینک گذاری و درج بک لینک در آنها دور نمایید تا در جهت بهبود سئو سایت و بهینه سازی سایت گام برداشته باشید.

 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید