استراتژی لینک دهی در سئو طراحی سایت چیست

 

 

 

 

استراتژی لینک دهی در سئو طراحی سایت به چه معناست؟ اعتباردهی به سایت ها و طراحی سایت ها مفهومی است که در سال 1997 به عنوان پیج رنک گوگل بیان شد که به موجب آن اعتبار طراحی وب سایت ها فاکتوری در جهت رنکینگ وب سایت ها قرارگرفت. اما اکنون عنوان پیج رنک گوگل دیگر فاکتوری در رنکینگ و مبحث سئو سایت قرار نمی گیرد بلکه اعتبار و سنجش معتبر بودن طراحی سایت برمنبای متریک های دیگر می باشد. بک لینک و استراتژی لینک دهی فاکتوری در جهت اعتباردهی به طراحی وب سایت ها قرار می گیرد.

دوفالو لینک در مقابل نوفالو لینک

تمامی لینک ها و بک لینکها از نظر گوگل و سئو از اعتبار و ارزش یکسانی برخوردار نمی باشند. لینک های نوفالو که به صورت لینک غیر مستقیم می باشد و از اثرگذاری کمتری برخوردار می باشد اما این بدان معنا نیست که از درج لینک نوفالو خودداری نماید. بلکه ترکیبی از لینک های نوفالوnofollow و dofollow دوفالو می تواند ساختاری طبیعی به لینک دهی طراحی وب سایت شما دهد و از پنالتی شدن و حذف شدن شما جلوگیری می نماید.

لینک اسپمی در سئو

اگرچه  بک لینک و لینک دهی اثرگذاری بسیار قوی در سئو سایت و بهینه سازی سایت دارد اما اگر به طور نامناسب و در طراحی سایت های با اعتبار پایین درج شود منجر به پایین کشیدن رنکینگ می شود.لینک اسپمی مفهومی است که از این نوع بک لینک ها عنوان می شود. پس بنابراین از درج لینک هایی که تصور می نمایید اسپم محسوب می شود بپرهیزید.

حجم بک لینک مهم نیست!

حجم و تعداد بک لینک مهم نیست. اینکه شما تصور نمایید صدها هزار لینک و بک لینک را فراهم نموده اید پس می بایست بهبود در رنکینگ و سئو وب سایت را شاهد باشید نیست. کیفیت لینک ها فاکتور مهمی می باشد.

بهترین استراتژی بک لینک و لینک گذاری

بهترین استراتژی لینک سازی و بک لینک انتشار خبر، انتشار محتوا در فروم ها و فعالیت در شبکه های اجتماعی می باشد.

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید