افزودن موقعیت طراحی سایت در گوگل مپ  چگونه است
ممکن است برخورده باشید که برخی کسب وکارها موقعیت مکانی شرکت خود و یا طراحی سایت خود را در گوگل مپ به نمایش می گذراند و تحت این شرایط در صورت جستجو طراحی وب سایت شما موقعیت مکانی کسب وکار شما نیز به نمایش گذاشته می شود و همچنین اطلاعاتی از قبیل شماره تماس، آدرس فیزیکی را نیز درج نمایید که به نوعی در سئو سایت موثر خواهد بود و ترافیک بیشتری را به سمت طراحی وب سایت شما هدایت می نماید. حال چگونه می توان اقدام به درج موقعیت مکانی و فیزیکی خود در نقشه گوگل و گوگل مپ می نماییم.

 

افزودن موقعیت مکانی در نقشه گوگل


به منظور افزودن موقعیت مکانی به آدرس زیر مراجعه می نمایید. البته می بایست توجه داشته باشید که با اکانت گوگل خود وارد شده باشید


http://www.google.com/mapmaker


در گامی بعد گزینه Add New را در بالای صفحه خواهید دید که با کلیک بر روی آن گزینه Add A Place را از میان منو پایین افتادنی مشاهده خواهید نمود. سپس با زوم نمودن بر روی نقشه موقعیت مکانی کسب وکار ویا طراحی سایت خود را پیدا نمایید. متناسب با شهر خیابان و کوچه، موقعیت مکانی طراحی وب سایت خود را بر روی نقشه گوگل ثبت نمایید و پس از انتخاب موقعیت دلخواه خود بر روی نقشه کلیک نمایید پس از بر روی Select a category کلیک نمایید تا مجموعه و دسته بندی طراحی سایت یا کسب وکار خود را مشخص کنید برای مثال، رستوران، فروشگاه، کتابخانه و یا دیگر دسته بندی مشاغل. حال می بایست برای نقطه و مکانی که برای طراحی سایت یا کسب وکار خود بر روی نقشه مشخص نموده اید نام و عنوانی مشخص نمایید و همچنین آدرس فیزیکی مانند نام شهر، خیابان ، کشور و غیره نیز می بایست درج گردد. اگر می خواهید فضای مکانی در محدوده وسیع تری را برای طراحی سایت یا کسب وکار خود انتخاب نمایید از منو Add New گزینه Draw a Shape را انتاخب نمایید و فضای مورد نطظر خود را مشخص نمایید و در انتها گزینه ذخیره را کلیک نمایید تا موقعیت طراحی سایت شما در گوگل مپ درج شود.

 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید