طراحی سایت


 

 

 

Border در کد طراحی سایت

بوردر Border در استایل صفحات طراحی سایت به منظور حاشیه در اطراف بخش ها و div ها استفاده می گردد و در آن انواع مختلف حاشیه و Border را می توان مشخص نمود. تنظیمات Border می تواند آیتم هایی مانند پهنا ، نوع حاشیه ، رنگ حاشیه و یا تعیین حاشیه در ابعاد مختلف مانند بالا پایین چپ و راست می تواند صورت پذیرد.

 

 

Border در کد طراحی وب سایت

 


p {
border-top-style: dotted;
border-right-style: solid;
border-bottom-style: dotted;
border-left-style: solid;
}


در کد بالا تنظیماتی نوع بوردر را در ابعاد مختلف بالا پایین چپ و راست در انواع مختلف ست نموده است. به واس کدهای بالا و دیگر تنظمیات می توانید صفحه طراحی سایت خود را مطابق میل خود و به زیبایی تنظیم نمایید که در نتیجه امر اثرگذاری در سئو سایت و بهینه سازی وب سایت را به دنبال دارد.

 


p.one {
border-style: solid;
border-width: 5px;
}

 

کد بالا علاوه بر تعیین نوع استایل ضخامت بوردر را نیز مشخص نموده است که در نتیجه امر پارگراف ما با حاشیه اطراف آن ایجاد می شود و نیز ضخامت و پهنایی را نیز برای آن تعیین نموده ایم. تمامی این اقدامات در زیبایی طراحی سایت شما اثر بسیار شایانی می گذارد و با جذب نظر کاربران می توانید ترافیک بیشتر را برای طراحی وب سایت خود منجر شوید.

 

p {
border: 5px solid red;
}


کد بالا برای پارگراف ضخامت حاشیه نوع حاشیه و نیز رنگ برای Border ایجاد نموده ایم.

 

 

 

 

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید