طراحی سایت


 

 

 

 

استراتژی محتوا و اشتراک گذاری در سئو چیست

استراتژی محتوا ، اشتراک گذاری و لینک ها چگونه می تواند اثرگذاری خود را در سئو سایت و بهینه سازی سایت داشته باشد. اغلب محتواهای موجود در طراحی سایت ها را در نظر بگیرید متوجه خواهید شد که ارزشمندی انتشار و اشتراک گذاری در دیگر سایت ها و محیط ها را ندارند. حال با توجه به این نکته اگر شما محتوای قابل اشتراک گذاری تولید نمایید و لینک آن را در فروم ها، شبکه های اجتماعی و دیگر طراحی وب سایت ها به اشتراک گذارید در واقع محتوای خود را در مقابل دیگر محتواها ارزشمندتر نمایش خواهد داد.

 

 

اشتراک گذاری محتوا در طراحی سایت

 

گوگل پس از ایندکس نمودن صفحات به رنکینگ و ارزش گذاری صفحات طراحی سایت می پردازد. حال اگر محتوای طراحی سایت شما در دیگر طراحی سایت ها به اشتراک گذاشته شود و لینک آن نیز درج گردد اهمیت و کیفیت محتوای شما را خواهد افزود. محتوای شما از دامنه های مختلف لینک دریافت می نماید که اثرگذاری در سئو وب سایت و بهینه سازی وب سایت شما خواهد داشت. تعداد اندکی از محتواها در سطح اینترنت با اشتراک گذاری مداوم همراه می باشند و این امر می تواند محتوای موجود در آن طراحی سایت ها را با ارزشمندی بسیاری همراه نماید و از دیگر محتواها متمایز نماید. بلاگ های معتبری که به مداوم به تولید محتوای با کیفیت می پردازند و این محتوا در شبکه های اجتماعی ، فیلد ار اس اس و یا در دیگر طراحی وب سایت ها کپی می گردد تمامی موجب ارزشمندی و با کیفیت شدن محتوا می گردد. 85 درصد محتواها ی موجود در طراحی سایت ها کمتر از 1000 کلمه می باشند و نیز این امر بیشتر به چشم میخورد که محتواهای بیش از 1000 کلمه در محیط های بیشتری به اشتراک گذاشته می شوند و در واقع لینک گذاری خارجی بیشتری برایش انجام می گردد. تمامی این آیتم ها موجب با کیفیت نمایش دادن محتوای طراحی سایت شما می گردد. فرض نمایید تمامی محتواهای موجود در طراحی سایت شما با حجم کلمات مناسب و سودمندی لازم همراه باشند. حال به اشتراک گذاری آن در دیگر طراحی سایت ها می تواند در رنکینگ محتوای شما در تیتر خاص و یا کلمه کلیدی خاص گردد. این امر کمک به رنکینگ طراحی سایت شما در کلمه کلیدی اصلی می گردد. این اشترگ گذاری و لینک گذاری در واقع اعتبار و ارزش را به محتوای شما می بخشد که طبق الگوریتم پنگوئن گوگل یکی از فاکتورهای رنکینگ می باشد.

 

 

 

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید