طراحی سایت


طراحی وب را با ابزاری جدید تجربه کنید

شرکت Zend یک نرم افزار جدید و فوق العاده قدرتمند طراحی کرده به نام Zend Studio  . این نرم افزار یک IED کامل به شمار می رود که این بهترین ابزار برای php می باشد و با کامل شدن نسخه های 6 به بعد آن، به نرم افزار شماره یک برای برنامه نویسان php تبدیل شده است. در حال حاضر هیچ نرم افزاری توانایی رقابت با آن راندارد.
این نرم افزار با قابلیت سازگار بودن و ارتباط با ایکلیپس و استفاده از تمامی پلاگین های آن و مخصوصاً امکان استفاده  از پلاگین های جدیدی که  به آن اضافه می شود انعطاف پذیری بیشتری نسبت به سایر نرم افزار ها پیدا کرده و هرکس می تواند با توجه به نیاز و سلیقه خود از آن استفاده کند که این امر با وجود صدها قالب کد از پیش تعریف شده برای کد نویسی های معمولی به آن محبوبیت بیشتری داده است ولی چیزی که باعث شده که افراد زیادی این نرم افزار را نشناخته و از آن استفاده نکنند فقط قیمت بالای آن است که به هرکسی اجازه استفاده از آن را نمیدهد و اکثر برنامه نویسان به نرم افزارهای رایگان و ارزان روی می آورند.

نرم افزار Zend Studio یک IED کامل و بهترین ابزار برای php می باشد که امکانات زیادی را به بحث برنامه نویسی اضافه کرده است.

 

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید